Dalykų pasirinkimas 11-ai klasei
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-29 17:19:53 | Nuoroda

Sveiki. :) Jūs, dešimtokai, tikriausiai jau nusprendėte, kokius dalykus mokysitės kitais metais. Būtų įdomu sužinoti, ką pasirinkot, kodėl? Nes manyje vis kirba klausimas, ar aš pasirinkau teisingai..

Žinutė parašyta: 2010-05-29 17:32:36 | Nuoroda

Mano pasirinkimas nelabai įdomus: etika pasichologija, lietuvių kalba, anglų, rusų, matematika, informatika, istorija, chemija, šokis, ekonomika, žinoma, kūno kultūra. :D Norėčiau paklaust, ar būtų galima 11 klasėj rinktis mokytis užsienio kalbą visiškai nuo nulio (mano atveju tai rusų kalba), jei jau ją "mokiausi " nuo 5-10 klasės?

Žinutė parašyta: 2010-05-29 19:00:25 | Nuoroda

 Ne visur, tačiau kai kuriose mokyklose galima pasirinkti kaip pasirenkamąjį dalyką trečiąją užsienio kalbą (rusų arba vokiečių), tokiu atveju mokoma yra nuo pagrindų, nuo pat pirmų žodžių. Tačiau geriau nesirink vienuoliktoje klasėje dar ir trečios kalbos, nes bus per didelis krūvis ir gali neišsitekti valandų skaičiumi, nebent atsisakytumei antros (anglų, vokiečių ar rusų). 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:58:20 | Nuoroda

O kodėl nenori mokytis rusų kalbos toliau, bet nori pradėti vėl nuo pradžių?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:02:18 | Nuoroda

O aš užsikroviau sau didelę naštą ir A lygiu pasirinkau 6 dalykus: lietuvių, anglų, matematiką, istoriją, chemiją ir biologiją.. Su ta mintimi, kad kažką mesiu, jei kas. o bendru kursu mokysiuos rusų, kūno k., šokį, etiką, fiziką. Nors rusų po kelių metų mokymosi nelabai kertu, bet vokiečių kalbos grupė "nuo nulio" nesusidarė..

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:42:47 | Nuoroda
Marsietė rašė:

O kodėl nenori mokytis rusų kalbos toliau, bet nori pradėti vėl nuo pradžių?

 Nes nė sakinio suregzt nemoku. O rusų kalba tikrai reikalinga.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:43:55 | Nuoroda
sharas rašė:

 Ne visur, tačiau kai kuriose mokyklose galima pasirinkti kaip pasirenkamąjį dalyką trečiąją užsienio kalbą (rusų arba vokiečių), tokiu atveju mokoma yra nuo pagrindų, nuo pat pirmų žodžių. Tačiau geriau nesirink vienuoliktoje klasėje dar ir trečios kalbos, nes bus per didelis krūvis ir gali neišsitekti valandų skaičiumi, nebent atsisakytumei antros (anglų, vokiečių ar rusų). 

 Jeigu būtų galima mokytis rusų nuo nulio, atsisakyčiau jos bendruoju kursu, žinoma, ir mokinčiausi dvi kalbas: rusų ir anglų.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:10:12 | Nuoroda

em, vokiečių kalbą aš norėjau rinktis dėl tokios pačios priežasties - aš rusų nemoku. Bet, ką jau darysiu - teks per du metelius kaip nors išmokt..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 09:29:42 | Nuoroda

as tai ir 6 A lygius pasiemiau:matematika,lietuviu kalba,anglu kalba,istorija,informacines technologijos ir fizika, kita dalykai - kuno kultura, turizmas ir mityba, teise ir tikyba.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:54:05 | Nuoroda

Čia buvo didžiausias košmaras kai reikėjo pasirinkti dalykus.;DD

Kadangi net nežinojau į kurią pusę man eiti.

Gerai, jog dar galėsiu pakeisti .

Tai va: A lygiu: lietuvių, matematika, anglų, chemija, fizika.

visi kiti: etika, istorija, kūno k., informatika, muzika, braižyba.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:18:24 | Nuoroda

Aš turiu 4  a lygiu ir a lygiu ką ėmiau dar ir modulius pasiėmiau (except lietuvių kalbba).

Tie patys einamiausi dalykai: Matematika,Lietuvių kalba, Anglų ir istorija. B lygiu pasiėmiau vokiečių , informatiką, žurnalistiką,teatrą,teisės pagrindus,biologiją,tikybą,bendrą kūno kultūrą.. Ką dar? hm. neatsimenu gal iš tų nereikšmingų dar kas. Žinau tik kad pasiėmau maximumą ir pamokų ir valandų , nes dar norėjau filosofiją, bet deja deja.;D

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:12:37 | Nuoroda

Man ir sunku buvo:D Aš A paėmiau: matematiką, lietuvių, anglų, istoriją, rusų. O b biologiją, chemiją

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:03:15 | Nuoroda

A : matematika,fizika,biologija, lietuvių,anglų,istorija
B : kūno k, tikyba ... ai ir kiti dalykai : D

ždž, bus ką veikti : :)))

Žinutė parašyta: 2010-06-07 22:20:25 | Nuoroda

A lygiu: Lietuvių kalba,istorija,biologija,anglų kalba

B lygiu: Matematika,geografija,psichologija,kūno kultūra,muzika,etika.....;D

Žinutė parašyta: 2010-06-08 00:03:26 | Nuoroda

A Lygiu : Matematika-Lietuviu-Anglu-Chemija-Biologija-Istorija-Informatika
B Lygiu: Daile- rusu- bendroji kuno kultura.

Nzn tiesiog man patinka  su chemija kasnors tj zadu medicina studijuot

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:30:51 | Nuoroda

A lygiu - lietuviu, anglu, matematika, istorija, informatika

B lygiu - rusu, biologija, sokiai, kuno kultura

 
Žinutė parašyta: 2010-07-15 16:08:51 | Nuoroda

Sveiki ;] gal jus zinot kiek informatika A lygiu valandu yra? :o

Žinutė parašyta: 2010-07-15 16:27:01 | Nuoroda
gantelka rašė:

Sveiki ;] gal jus zinot kiek informatika A lygiu valandu yra? :o

 140

Žinutė parašyta: 2010-07-15 16:27:01 | Nuoroda
gantelka rašė:

Sveiki ;] gal jus zinot kiek informatika A lygiu valandu yra? :o

 140

Žinutė parašyta: 2010-07-20 17:32:50 | Nuoroda

A pasiemiau: Lietuvių, anglų, fiziką, matematiką. Po to istoriją, informatiką, braižybą, maisto gaminimo technologijas ir dar ten kitus kas yra privaloma...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą