Praėję šį vargą suteikit paguodos tiems , kurie rytoj jį dar eis :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-01 12:06:49 | Nuoroda

Kas kalbėjo birželio1 , išsamiai papasakokite, kokia tema, potemė, kaip sekės pasiruošt kalbėt, ko klausinėjo, kaip manot sekėsi? ir panašiai.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 12:11:17 | Nuoroda
CoCol rašė:

Kas kalbėjo birželio1 , išsamiai papasakokite, kokia tema, potemė, kaip sekės pasiruošt kalbėt, ko klausinėjo, kaip manot sekėsi? ir panašiai.

 Tema : žmogus ir aplinka
Potemė: kažkas panašaus į kiekvienas žmogus atsakingas už savo augintinį
Pasiruošt kalbėt sekės gerai, kalbėt nelabai, o klausinėjo ar turiu gyvūną, ar esu girdėjusi apie gyvūnų rengiamus gimtadienius. Ir dar vieną lb lb sunkų uždavė bet turėčiau pasakot ką šnekėjau kad suprastumėt :D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 12:43:53 | Nuoroda

o laiko mes turim visi XD

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:07:32 | Nuoroda

Kalbėjau tema 'mokslo paiekimai mūsų gyvenime', potemė 'mokslo pasiekimų įtaka sportininkams ir sportui'. Galiu pasakut, kad visiškai info neturėjau, ta prasme specialiai ta tema neieškojau, nes ėjau pirma, bet pagal mokytojos komentarą ' įdomiai papasakojai, gerai viskas', manau, turėtų būt viskas gerai. Patariu per daug nestresuot, nepasiduot panikai, kalbėjimo metu žiūrėt mokytojui į akis ir bandyt iš akių spręst, ką mano apie tai, apie ką kalbi. Padeda  :) Sėkmytės visiem rytoj, ir kas dar šiandien eisit ;] 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:59:13 | Nuoroda

Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau Bijau
 :D:D:D:D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:13:13 | Nuoroda

"Knyga ir mes", "Kada nors knygos atėjimas bus prilygintas dieviškos ugnies pagrobimui", pagįskite arba paneikite šį teiginį.

Kalbėjau gal 4-5 minutes. Sunku nebuvo, nors ėjau pirma, tačiau balsas iš pradžių drebėjo. Egzaminuotoja labai padėjo, įdėmiai klausėsi ir tikrai nėra sunku. Svarbu neskubėt, tiesiog rišliai dėstyti mintis. Tie kurie vertina supranta mūsų jaudulį ir tikrai į jį atsižvelgia. Gavau MAX 22 balus, nors tikėjausi truputį mažiau. Sėkmės kitiems.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:33:53 | Nuoroda

Tai čia marcinkevičiaus citata kiek žinau ane?

Tai sveikinu , Zeeki. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:35:57 | Nuoroda
CoCol rašė:

Tai čia marcinkevičiaus citata kiek žinau ane?

Tai sveikinu , Zeeki. :)

 Jo, Marcinkevičiaus. :) Ačiū. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:31:12 | Nuoroda

O jus neset geles? Ir ka saket visai nepazistamom mokytojom?

O atsakinejant ir ruosiantis krepsius galima tureti su savimi?

  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:55:29 | Nuoroda

 E kas ryt gales ideti koikia 8h ideti temos mokslo pasiekimai musu gyvenime potemes??? pls as is ryo einu tj laiko nebus iki 9h laukti 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 20:35:58 | Nuoroda

Tema - Mokslo pasiekimai mūsų gyvenime

Poteme - Naujūjų technologijų įtaka šiuolaikinei muzikai.

Įžangą turėjau jau pasirašęs ir apskritai žinojau apie ką kalbėt,nes potemes jau iš pat ryto sužinojau.O kalbėjau tiesiog apie naujausius muzikos žanrus ir kaip jie kuriami.. privardinau ten įvairiausių kompiuterinių programų,kurios padeda kurti modernią muziką..Taip pat kabėjau apie naujųjų technologijų žalą muzikai.kaip pvz dabartiniai atlikejai piknaudžiauja fonogramomis ir nebedainuoja gyvai..

 
Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:24:43 | Nuoroda

Gal yra galinciu atsakyti i mano anksciau pateiktus klausimus???

 

  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:42:01 | Nuoroda
Godaa rašė:

Gal yra galinciu atsakyti i mano anksciau pateiktus klausimus???

 

Gėlę nešiau kaip ir daugelis.,čia jau mandagumo reikalas,ją tiesiog imerksi į vazą,kuri bus padėta kalbėjimo kabinete :D O krepšius palikti galima pasiruošimo kabinete.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:51:09 | Nuoroda

tikraui nesijaudink viskas gerai,pati is 22 balu surinkau visus nieko beveik nesiruosiau tikrai nebuvo sunku kalbejau apie gyvunus;] taigi sekmes,tikrai nebaisu;]

Žinutė parašyta: 2010-06-02 14:02:09 | Nuoroda

Nieko ten baisaus. Kalbėjau apie internetines pažintis. Galiausiai pokalbis nukrypo apie panas. Smagiai pasijuokėm su vykdytojom ir tiek

Žinutė parašyta: 2010-06-06 13:15:38 | Nuoroda

Nu cia gal ir nlb y tema :DD Bt man asmeniskai,antros dienos potemes buvo zymei lengves,negu pirmos :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą