studentiskas gyvenimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-26 20:22:24 | Nuoroda

 

 

sveiki, mielieji studentai ir busimi studentai. idomu, kokios jusu menesines pajamos ir islaidos. parasykite, kiek gaunate itu ir kiek ir kam juos iseidziate. busimi studentai, parasykite, kiek pinigu jusu remejai zada skirti i menesi :) dekui

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-26 21:27:15 | Nuoroda

 

 

na, negi visi atostogaujat?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-26 21:51:53 | Nuoroda

labas, na isties kaip kada priklauso kur studijuji ar turi gyvenama vieta kur gyventi . siaip as asmeniskai nemku uz gyvenamaja vieta vln .Man per menesi ant maisto ir svarbiausims reikmems pakanka 300lt

Žinutė parašyta: 2010-06-26 23:09:29 | Nuoroda
Linutea:) rašė:

labas, na isties kaip kada priklauso kur studijuji ar turi gyvenama vieta kur gyventi . siaip as asmeniskai nemku uz gyvenamaja vieta vln .Man per menesi ant maisto ir svarbiausims reikmems pakanka 300lt

 

o ka valgai? :D ir kokios tos buiniausios islaidos? iseini ir pasiinksmint?

 
  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-26 23:53:27 | Nuoroda

as planuoju gauti is remeju 1000 lt per menesi. Cia maistui, mokesciams uz buta, knygoms. pakaks tikiuosi.

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 00:24:52 | Nuoroda
Dayzas rašė:

as planuoju gauti is remeju 1000 lt per menesi. Cia maistui, mokesciams uz buta, knygoms. pakaks tikiuosi.

 va as panasiai. jei ne paslaptis, kokios pajamos tavo seimos menesines? :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 00:58:08 | Nuoroda

nu kzn, mama uzsieni dirba, tj ji 3000 gauna, bet visus atsideda, nes ten , uzsieni,  pilnai aprupina ja viskuo. tevas tj bedarbo bet pinigu turi :D kaip bebutu, greit ir tevas i darba eis ( tikiuosi seis metais nueis) sunkiausia bus ziema, nes uz buta 500 lt mzdg moket reiks. aciu dievui per puse, bet vis tiek gal masina imsiu tj dar kuras...

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:06:53 | Nuoroda
Dayzas rašė:

nu kzn, mama uzsieni dirba, tj ji 3000 gauna, bet visus atsideda, nes ten , uzsieni,  pilnai aprupina ja viskuo. tevas tj bedarbo bet pinigu turi :D kaip bebutu, greit ir tevas i darba eis ( tikiuosi seis metais nueis) sunkiausia bus ziema, nes uz buta 500 lt mzdg moket reiks. aciu dievui per puse, bet vis tiek gal masina imsiu tj dar kuras...

 pas mane irgi yra apie 3500lt, mokesciams irgi 500-600lt, bet visa suma moka, o su kuo jus per puse? :) vienas vaikas seimoj? pas mane dar brolis yra, tj va ir nzn, kiek cia reiktu prasyt, kad nei ju, nei saves nenuskriausciau

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:08:26 | Nuoroda

as tj su sese kartu.  nu jaj uz tave mokescius uzmokes ir dar 1000 duos tj tu nepergyvenk :D

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:10:30 | Nuoroda
Dayzas rašė:

as tj su sese kartu.  nu jaj uz tave mokescius uzmokes ir dar 1000 duos tj tu nepergyvenk :D

 nea, nekalbejom dar. as gyvensiu su seimininke, maximum bus 400lt is viso. ir dabar nezinau, kiek prasyt kitom islaidom... mama nenori, kad nusitusinciau labai, reiks sakyt, kad vadoveliu reikia ;D nes sako dar 500lt kokius gausi, issigandau net

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:12:56 | Nuoroda

nu as tj tusintis nezadu :D man pramoga bus McDonalde uzkast, nes pas mus kaime ner :D o  del knygu tj biblioteku sostinei zinai kiek yra? oooo :D

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:16:31 | Nuoroda
Dayzas rašė:

nu as tj tusintis nezadu :D man pramoga bus McDonalde uzkast, nes pas mus kaime ner :D o  del knygu tj biblioteku sostinei zinai kiek yra? oooo :D

 as zinau, bet mama ne ;) tj as ir nekalbu apie visas dienas kaip svente, bet karta i pora savaiciu tai tikrai. jei ne paslaptis, kiek tau nuoma su mokesciaias atsieis? vienas pats nuomuosies? beje, mcdonalde nebrangu tera ;)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:20:32 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:

nu as tj tusintis nezadu :D man pramoga bus McDonalde uzkast, nes pas mus kaime ner :D o  del knygu tj biblioteku sostinei zinai kiek yra? oooo :D

 as zinau, bet mama ne ;) tj as ir nekalbu apie visas dienas kaip svente, bet karta i pora savaiciu tai tikrai. jei ne paslaptis, kiek tau nuoma su mokesciaias atsieis? vienas pats nuomuosies? beje, mcdonalde nebrangu tera ;)

 mama apaudinesi? :( ten tevu butas, tj as su sese tik ant mokesciu mesiuos, o nuomos nereik.

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:26:15 | Nuoroda
Dayzas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:

nu as tj tusintis nezadu :D man pramoga bus McDonalde uzkast, nes pas mus kaime ner :D o  del knygu tj biblioteku sostinei zinai kiek yra? oooo :D

 as zinau, bet mama ne ;) tj as ir nekalbu apie visas dienas kaip svente, bet karta i pora savaiciu tai tikrai. jei ne paslaptis, kiek tau nuoma su mokesciaias atsieis? vienas pats nuomuosies? beje, mcdonalde nebrangu tera ;)

 mama apaudinesi? :( ten tevu butas, tj as su sese tik ant mokesciu mesiuos, o nuomos nereik.

 kaip tau fainai :) nzn is tikro, jei per mazai duos, ka reiks daryt. as su 500lt neisgyvensiu, vien maistui kokie 300lt iseis

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:26:16 | Nuoroda
Dayzas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:

nu as tj tusintis nezadu :D man pramoga bus McDonalde uzkast, nes pas mus kaime ner :D o  del knygu tj biblioteku sostinei zinai kiek yra? oooo :D

 as zinau, bet mama ne ;) tj as ir nekalbu apie visas dienas kaip svente, bet karta i pora savaiciu tai tikrai. jei ne paslaptis, kiek tau nuoma su mokesciaias atsieis? vienas pats nuomuosies? beje, mcdonalde nebrangu tera ;)

 mama apaudinesi? :( ten tevu butas, tj as su sese tik ant mokesciu mesiuos, o nuomos nereik.

 kaip tau fainai :) nzn is tikro, jei per mazai duos, ka reiks daryt. as su 500lt neisgyvensiu, vien maistui kokie 300lt iseis

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 01:29:29 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:

nu as tj tusintis nezadu :D man pramoga bus McDonalde uzkast, nes pas mus kaime ner :D o  del knygu tj biblioteku sostinei zinai kiek yra? oooo :D

 as zinau, bet mama ne ;) tj as ir nekalbu apie visas dienas kaip svente, bet karta i pora savaiciu tai tikrai. jei ne paslaptis, kiek tau nuoma su mokesciaias atsieis? vienas pats nuomuosies? beje, mcdonalde nebrangu tera ;)

 mama apaudinesi? :( ten tevu butas, tj as su sese tik ant mokesciu mesiuos, o nuomos nereik.

 kaip tau fainai :) nzn is tikro, jei per mazai duos, ka reiks daryt. as su 500lt neisgyvensiu, vien maistui kokie 300lt iseis

 nepergyvenk, isgyvensi, gi badaujancio nepalix tevai taves ;]

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 12:22:26 | Nuoroda

Kazkur cia perskaiciau...."1000lt, tikiuosi pakaks" ;D Baisu, man asmeniskaj sazine neleistu tiek imt is tevu kad ir kiek jie beuzdirbtu

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-27 13:45:50 | Nuoroda

Man tai nusimato labai kuklus gyvenimas, bet del to labai nepergyvenu. Valgyt valgau viska, po brangius klubus nevaikstau ( namuose baliavot smagiau:)) ), o ir brangaus buto tikrai  nenuomosiu - bandysiu gaut bendrabuti. Tiesiog tevu atlyginimai nera kaip Maximos bosu  O dar uz mano moksla jiems reikes moketi, tai isvis...

Žinutė parašyta: 2010-06-27 13:52:42 | Nuoroda

zinai, kuklumas zmogu tik puosia;]] o ir nepergyvenk..visas geris taves dar tik laukia ateiti;]

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-06-27 15:04:50 | Nuoroda
WegaOmega rašė:

Kazkur cia perskaiciau...."1000lt, tikiuosi pakaks" ;D Baisu, man asmeniskaj sazine neleistu tiek imt is tevu kad ir kiek jie beuzdirbtu

 zinai, jei is to 1000lt turi moket nuoma ir mokescius, dar maistas, tai ne kazi kas ir belieka ;)

  • Matematika / VBE 99
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą