Miegam?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-14 11:10:08 | Nuoroda

Kelis metus iš eilės pastebėjom, kad dešimtokai atsibunda tik pavasarį. Kaip bus šiemet? 

Žinutė parašyta: 2010-09-16 18:41:09 | Nuoroda

 Tas PUPP'as  kaip stojamasis  į aštuntą klasę. : ) 

Žinutė parašyta: 2010-09-19 18:14:07 | Nuoroda

Kai sužinosite Lietuvių kalbėjimo temas-rašykit. padėsiu.Perėjau jau šį siaubą :)

Žinutė parašyta: 2010-10-08 13:00:40 | Nuoroda

 Sveiki! Ką tik prisiregistravau tai galvoju ką nors parašysiu :D Tai va. Esu 10-okas, "laukiu egzaminų" :D Gal kas iš buvusiu 10-oku turit kokių nors pasisakymų? Beje, metų pradžioje sužinojom kad keisis kalbėjimo sistema. Tipo nebebus kalbėjimas kartu metu gale prie egzu, o bus metų vidury ar kažkas panašaus. Dar nežinau ar jo balas bus atskiras ar jungtas, nes Švietimo ministerija neįvykdė savo pažado, kad viskas bus aišku RUgsėjo pirmąją. Iki šiol dar tiksliai nieko nežinom, tik žinom tai, kad sistema bus nauja, bet egzaminai išliks 2: Lietuvių ir Matematikos. Nebus kaip buvo sakyta 3-5 egzaminu (whew) :D Tai tiek. Karts nuo karto bandysiu prisijungt :) Diskutuojam :P

Žinutė parašyta: 2010-10-08 19:37:21 | Nuoroda

As ir labai bijojau PUPP, bet isties visai nrml isejo. gavau 9, bet ten dar labai susimoviau, tai buciau koki 10 gaves

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2010-10-09 12:23:54 | Nuoroda

o jetau aciu ,dievui,praejau sita , tikrai nera baisu, atsimenu kaip drebejau. O viskas baigesi laimingai. :) Kas visiems atrode sunkiausia (kalbejimas) is tikruju yra lengviausia. (sun) nebijokit 10-okai viskas bus gerai,kai gausit temas parasykit kuom galesiu ,tuom padesiu. :)

Žinutė parašyta: 2010-10-15 10:58:49 | Nuoroda

O maždaug kada praneša temas? 

Žinutė parašyta: 2010-10-22 15:58:46 | Nuoroda

Na prisijungsiu ir aš į dešimtokų gretas :) Uoj, kaip laukiu kada galėsiu pasirinkt mokomuosius dalykus :) na, o dėl kalbėjimo tai ir mums mokytoja sakė, kad metų eigoje galima bus atsiskaityt kaip gausim temas.. Įdomu tik kokios jos bus.. :) ir kalbėt teks ~ 5minutes :)

Žinutė parašyta: 2010-10-26 13:34:36 | Nuoroda

Joo. Aš irgi laukiu :D Idomu kokios temos bus. Nieks nieko dar nesako :/ O dėl pasirinkimu irgi labai laukiu. Pagaliau nebereiks mokintis ko nenoriu :P 

Žinutė parašyta: 2010-10-27 17:29:49 | Nuoroda

Sveiki. Parduodu pigiai knygas, kurios pravertė ruoštis PUPP'ui. Rašykit į el.paštą - , Vilnius.

Vilkienė Vilija - Lietuvių kalba, serija - Dešimtokui, įsivertink pasiekimus (10 pavyzdinių užduočių su teksto suvokimu, kalbos sistema, rašinių įvestimis, daug kalbėjimo temų, atsakymai, vertinimo instrukcijos) - kainavo 24 Lt, parduodu - 12 Lt.

Dobrovolskienė Vilija - Lietuvių kalbos testai 10 klasei (25 kalbos sitemos testai su atsakymais) - kainavo 15 Lt, parduodu - 8 Lt.

Vilkienė Vilija ir kt. - Tėvynė - tai kalba. Kontroliniai ir savikontrolės testai (daug teksto suvokimo, kalbos sistemos užduočių). Kainavo 16 Lt, parduodu - 8 Lt.

Jonaitienė Rita - Matematika, serija - Dešimtokui, įsivertink pasiekimus. (Visa matematikos teorija, uždavinių sprendimų pavyzdžiai, uždaviniai, PUPP pavyzdinės užduotys). Kainavo 24 Lt, parduodu - 12 Lt.

Mockus VAidotas - PUPP matematikos užduočių pavyzdžiai (su atsakymais). KAinavo 18 Lt, parduodu - 9 Lt.

Mockus Vaidotas - Pakartokime pagrindinės mokyklos matematikos kursą. Kainavo 17 Lt, parduodu - 8 Lt.

Jei perkat visas lietuvių kalbos knygas - kaina - 25 Lt.

Jei perkat visas matematikos knygas- kaina - 26 Lt.

Jei perkat visas knygas - kaina - 45 Lt.

Išlaikiau ir lietuvių ir matematika maksimaliai.

Žinutė parašyta: 2010-11-07 13:58:46 | Nuoroda

PUPP tikrai nėra tokie sunkūs, kaip Jums dabar atrodo. Tikrai. Pati taip pat labai bijojau. Svarbiausia pasinagrinėti ankstesnių PUPP lietuvių gramatikos užduotis, jų tipus, teksto suvokimus, matematikos uždavinius. Jei turite sunkumų dėl matematikos sunkesnių uždavinių ar jų gudresnės sąlygos iššifravimo, pasiklauskite savo mokytojo, ką galėtumėte paspręsti papildomai, kad suprastumėte, ko iš jūsų nori :). 2010 matematikos PUPP buvo berods 2-3 sunkesni, mąstymo, uždaviniai, verti daug taškų. Teisingai juos išspręsti, mano nuomone, ganėtinai svarbu. Tikiuosi, kad susiimsite laiku - jei turite laiko ir noro - pradėkite nagrinėti jau dabar, kad neužgriūtų visas pasiruošimas paskutinėms trims savaitėms, bus paprasčiau reikalingą informaciją įsiminti palaipsniui.

Linkiu DAUG sėkmės! :)

Žinutė parašyta: 2010-11-19 20:25:59 | Nuoroda

Na klausiau šią savaitę pas savo lietuvių mokytoją temų kalbėjimų.. tai dar neturi.. ;/

Žinutė parašyta: 2010-11-24 11:26:42 | Nuoroda

 Sveiki, gal galėtumėt užpildyti anketą skirtą 10-12 klasių moksleiviams. Labai padėtumėt man parašyti magistro baigiamąjį darbą. 

www.apklausa.lt/f/profesinis-orientavimas-t5p6zdu

Žinutė parašyta: 2010-12-03 21:09:37 | Nuoroda

 heh, kirba vidui tas šiurpuliukas, bet nieko kaip nors susitvarkysim su šituo  PUPP'u :) 

Žinutė parašyta: 2010-12-11 18:52:57 | Nuoroda

Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijos tinklalapyje buvo paskelbtos šių metų PUPP datos: Balandžio 28 kalbos atsiskaitymas, Gegužės 16 Lietuvių kalbos atsiskaitymas raštu ir Gegužės 23 dieną matematikos egzaminas. Atostogų pradžia - Gegužės 31 diena. Taip pat Nacionalinio Egzaminų Centro tinklalapyje yra paskelbtos bandomosios užduotys :)

Žinutė parašyta: 2010-12-19 23:20:50 | Nuoroda

nu sakyk nesakęs kad nėra baisu ;] bet kiekvienas bijojome ir kiekvienas dar bijos ;] tai yra nauja nepatirta... būtų pas mus kasmet egzaminai, tai visi būtų ramūs ;] o dabar kažkas naujo... ;] viskas ten išlaikoma, nėra ko nervintis, tai dar nelemia jūsų tolesnio mokslo kelio ;]

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-01-01 17:26:58 | Nuoroda

sveiki :) atsitiktinai perskaiciau jusu zinutes ir norejau pasakyti ir as keleta zodziu :) .Taigi esu jau studente, pirmakurse ir labai sunkiai isgyvenau tiek 10, tiek 12 klases egzaminus . Labai nervinausi, bijojau.. Bet suprantu tik dabar kad viskas veltui. Dabar studijuodama universitete laikau trigubai sunkesnius egzaminus, kurie lemia labai daug mano studijoms. Ir manau kad per siuos egzaminus reikia tikrai nervintis... :D taigi noriu jums pasakyti atsipalaiduokite, sitie egzaminai ti vadinasi "egzaminai" tai yra kontroliniai darbai, jusu zinioms patikrinti, net gi ne zinioms , o kiek tuo metu esate vertas :) taigi nebijokit , ir viskas bus ok :))

Žinutė parašyta: 2011-01-03 19:22:14 | Nuoroda

Sveiki!Aš taip pat dešimtokė.Kaip tik šiandien domėjaus lietuvių k.įskaita žodžiu.Mokytojai temas turi gauti sausio mėnesį,o mokiniai iki vasario 9d. turi išsirinkti ir pateik prašymus.Tik nesupratau ar mes gausime tas potemes iš anksto, ar burtu keliu trauksimės prieš atsakinėjant.Kažkas sakė,kad nebeduos 10 min. pasiruošti, o iš kart ateisime ir kalbėsime,jeigu klystu tai pataisykit.:))

Žinutė parašyta: 2011-01-11 17:11:11 | Nuoroda

blogiausia yra net ne mokiniam, o patiems mokytojams, kurie nieko tiksliai nežino iki paskutinių mėnesių apie pasikeitimus PUPP'e... Kažkaip turėtų visa tai paaiškėti bent jau iki rugsjo mėnesio.

Šiaip, mano manymu, reikėtų visuomet mokytis, bent minimaliai skaityti, domėtis kultūriniais, socialiniais, visuomeniniais klausimais, ir jokių problemų nebus.

Žinutė parašyta: 2011-01-16 18:59:09 | Nuoroda

Aha. Bus duodama daug potemiu, kažkuria viena reiks išsirinkt ir išmokt būtent ta tema. Nebebus traukimo 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą