Mieli, 11-okai, 12-okai! Kaip ruošiatės biologijos egzaminui?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-26 09:35:36 | Nuoroda

 Manau, tie kurie planuoja stoti į biomedicinos srity, nori biologijos egzaminą išlaikyti kuo kuo geriausiai  

Taigi, pasidalinkim žiniom, galbūt ką mokytojai sakė, ar patys papasakokit, kaip, iš kokių šaltinių ruošiatės laikyti šį egzaminą?   

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-26 09:38:19 | Nuoroda

 Aš jau nusipirkau knygą "Į egzaminą be baimės- Biologija" Tai jau nuo pat pirmųjų puslapių matau, kad puiki! Mokomės ir Mader knygos, o kadangi ten labai išplėsta, tai kaip tik iš šios knygelės mokysiuosi kontroliniams. Puiki ir tikrai rekomenduoju ją visiems :) 

Žinutė parašyta: 2010-10-04 20:10:46 | Nuoroda

Tikrai gera pastaroji knyga, naujo leidimo, papildyta - gana patogi kartotis medžiagai, o Mader tai net nereikia ir minėti :) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-10-07 19:41:11 | Nuoroda

 Taip  Dešinioji ranka ji man, mokytis biologija bei chemija(ją turiu taip pat) 

Žinutė parašyta: 2010-10-25 14:06:10 | Nuoroda

Gal kas galėtų parekomenduoti gerų, didelę profesinę patirtį turinčių biologijos ar chemijos korepetitorių, kurie specializuojasi ruošiant abiturientus brandos egzaminams? Vilnius

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą