Dėl filmų
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-02 21:42:20 | Nuoroda

 Sveiki, gal galite patarti, pasiūlyti įdomių filmų, kurie dažnai tinka rašiniams? Ačiū

Žinutė parašyta: 2011-02-03 23:06:50 | Nuoroda

Na,jei man reiktų rašyti rašinį apie kurį nors filmą,tai rašyčiau apie šiuos: "Šindlerio sąrašas","Mano sesers globėjas","Juodoji Gulbė","Keitas","Neleisk man išeiti" ,"Laumės vaikas" ir dar daug kitų.Gali apie istorinius filmus,tarp jų ir "Šindlerio sąrašą".Taip pat manau,yra gerų animacinių filmų,jie dažnai turi moralą :)).

Žinutė parašyta: 2011-02-04 23:30:56 | Nuoroda

ačiū, bet jei tiksliau tai noriu tokių filmų,kurie dažnai tinka kontekstui :) kur yra gerų pamokymų, kurie apima daug temų ir pan. 

Žinutė parašyta: 2011-02-05 13:55:28 | Nuoroda

Na aš taip ir supratau.Tai pvz. "Laumės vaikas" - filmas,apie motiną,kuri turėjo viltį,kad jos sūnus gyvas ir iki pat mirties tuo tikėjo.Šita tema galima parašyti tikrai argumentuotą rašinį. "Neleisk man išeiti" -  apie žmonės,kurie norėjo gyventi, tačiau jie buvo sukurti tik tam,kad dovanotų savo organus ir t.t..Iš kiekvieno gero filmo galima "išspausti" rimtą temą rašiniui.

Žinutė parašyta: 2011-02-05 17:07:03 | Nuoroda

Aš irgi pritarsiu Etoatide filmams, tikrai tokie filmai turi prasme ir galima daug argumentų sugalvot. Taigi aš pasikartosiu dabar, tai apie filmus, kurie manau tiktų argumentavimui:

Laumas vaikas, Keitas, Kelias prisiminti, Broliai, Berniukas dryžuota pižama, Veronika ryžtasi mirti, Sidro namų taisyklės, Koko Šanel, Keliautojo laiku žmona, Mano sesers globėjas, Trylika, Rvandos viešbutis, Drugio efektas, Geišos išpažintis, Pragaro virtuvės vaikėzai, Muzika suradusi mus, Užrašų knygutė, Ieškantys laimės, Tristanas ir Izolda, Gyvenimas yra gražus, Atgal į gamtą, Septynios sielos, Lūšnynų milijonierius.

Daar būūūtinai estų filmas Klasė, labai labai daug minčių sukeliantis.

O šiaip tai, jei tik filmas nėra eilinė komedija, ir jei mokėsi, tai iš daugely filmų gali rast tų argumentų. Kad ir Titanikas koks,  ar Briuse Visagaly, pvz., kad žmogus, norėdamas per daug, neįvertina savo galimybių, ir panašiai...

O tie, kur minėjau filmai, koks pusė pastatyti yra remiantis knygomis. Man asmeniškai knygas skaityt įdomiau, bet tau rinktis. O tie filmai tai tikrai visi įdomūs be galo ir prikaustantys, o ir panaudot tinkami :) 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-02-07 19:58:56 | Nuoroda

O rašiniuose laisvai galima remtis filmais? Nes nežinau, man kažkaip keistokai atrodo :D

Žinutė parašyta: 2011-03-01 19:13:59 | Nuoroda

Chin-wook Park'o filmai. Ganėtinai sunkūs, tikrai ne visiem skirti filmai, tačiau tikrai kokybiški, nuostabūs ir tikrai panaudojami rašiniuose.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą