Mėnesinio abonemento įsigyjimas Gitaros mokykloje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-13 10:48:31 | Nuoroda

Puiki galimybė įsigyti mėnesinį abonementą į Gitaros pamokos, Glorijos gitaros mokykloje. Tai sena mokykla veikianti nuo 1997 m. Jas veda Artūras Chalikovas.

Akcija paskelbta: myredcat.lt/vilnius/akcija/1230/59-lt-uz-120-lt-vertes-gitaros-pamokas-vilniuje

Apie patį A. Chalikovą:
Gimiau 1967 m. spalio 3 d. Šiauliuose. Mano tėvas buvo profesionalus muzikantas (grojo gitara, mušamaisiais ir pianinu), todėl nuo pat mažens norėjo mane mokyti. Būdamas ketverių metų pradėjau mokytis griežti smuiku, penkerių metų įstojau į muzikos mokyklą, fortepijono klasę, šešerių – pradėjau groti gitara. Tėvas nuolat duodavo klausytis džiazo, tačiau nuo 7 metų mano muzikos mokslai baigėsi, nes mokykloje buvau geriausias matematikas, laimėdavau olimpiadas ir svajojau užaugęs būti matematiku arba fiziku. Tačiau 7-oje klasėje domėjimasis muzika vėl sugrįžo. Subūriau mokyklos ansamblį ir pradėjau groti. Nuo 15 metų jau grojau restorane Šiauliuose. Septyniolikos įstojau į Lietuvos akademijos Klaipėdos fakultetų Estradinio skyriaus gitaros klasę, bet po pirmo kurso išėjau atlikti karinės tarnybos. Ten taip pat subūriau grupę, su kuria visus metus grojom įvairią muziką. Tuo metu ypač daug klausiausi George’o Bensono, Chiko Corea’os kūrinių. Po kariuomenės teko palikti mokslus konservatorijoje. Apsigyvenau Šilutėje, kur grojau grupėje „Alternatyva“. Taip pat tuo metu prasidėjo mano kaip pedagogo karjera. Vėliau persikėliau gyventi į Klaipėdą. Dirbau gitaros mokytoju, grojau restorane „Meridianas“ ir dirbau studijoje, kurioje įrašinėjau fonogramas dainininkams. Pradėjau privačiai mokytis kompozicijos pas kompozitorių Alvidą Remesą. Tuomet ypač daug klausiausi šiuolaikinės akademinės muzikos ir ruošiausi stoti į Lietuvos muzikos akademiją Vilniuje (norėjau studijuoti kompoziciją). Kompozitorius Osvaldas Balakauskas labai palankiai įvertino mano sukurtas kompozicijas. Klaipėdoje susipažinau su pianistu Egidijumi Buožiu, su kuriuo ir pradėjau groti džiazą. Vėliau grojau Algio Kilio kvintete. Į Vilnių atvažiavau 1992 metais, įkūriau savo privačią gitaros mokyklą „Glorija“, į kurią po kiek laiko atėjo mokytis mano būsima žmona. Dabar esu jau 16 metų vedęs, turiu nuostabią žmoną ir keturis vaikus. Dirbu savo mokykloje, groju džiazą, rašau fonogramas, kuriu muziką.

Primenu dar kartą, akcija paskelbta: myredcat.lt/vilnius/akcija/1230/59-lt-uz-120-lt-vertes-gitaros-pamokas-vilniuje

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą