Kur stosit 2012 ? :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-16 23:07:38 | Nuoroda

MRU - Teisė, vienareikšmiškai. Girdėjau pasakojimų, kad VU dėstytojai pagyvenę kai preikiant, neįdomūs ir neįmanoma susikalbėt su jais, o ir mokymo metodai pasenę, tad VU atmečiau. O MRU manau yra vienas sparščiausiai modernėjančių univerų. Dėl pačios teisės, kaip sakė kažkoks profesorius, (per TV berods žiūrėjau laidą kažkokią, nepamenu pavardės) - "Teisė yra teisė, o teisė su kažkuo yra šūdas". Kurie stos ten pat - susisiekit :)

  • Geografija / VBE 94
  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2012-07-18 14:20:36 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

 geri balai tavo, įstosi :) o mano klasiokas šiaip nori į audiovizualinį vertimą, pirmoj vietoj parašė, bet prasti balai jo

 Kažkaip pastebėjau, jog visi mano, kad į audiovizualinį vertimą aukštų balų labai reikės :o Kiek tas prasti? :) Ir kodėl pas tave pirmoj vietoj filologija, o antroj audiovizualinis? :>

aš tai nemanau, kad į audiovizualinį žiauriai aukštų balų reikia. :D tiesiog šiaip sakau, jog tavo balai labai geri ir manau, jog ramiai įstosi į ten, kur nori. :) o to klasioko tai bent lietuvių ir anglų balai net 30 nesiekia, o istorijos nežinau. o filologija pirmoj vietoj, nes VDU labiau man pažįstamas, ir šiaip ten būtų galimybė norvegų kalbą pasiimt mokytis, o aš ją noriu išmokt. :)

  • Geografija / VBE 61
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-18 15:26:18 | Nuoroda
Ecstatic rašė:

MRU - Teisė, vienareikšmiškai. Girdėjau pasakojimų, kad VU dėstytojai pagyvenę kai preikiant, neįdomūs ir neįmanoma susikalbėt su jais, o ir mokymo metodai pasenę, tad VU atmečiau. O MRU manau yra vienas sparščiausiai modernėjančių univerų. Dėl pačios teisės, kaip sakė kažkoks profesorius, (per TV berods žiūrėjau laidą kažkokią, nepamenu pavardės) - "Teisė yra teisė, o teisė su kažkuo yra šūdas". Kurie stos ten pat - susisiekit :)

 Su tokiais balais tai ir pats VU tave atmestų. 

Žinutė parašyta: 2012-07-19 10:42:54 | Nuoroda

 sveiki, norejau paklausti nusimanancio zmogaus, kokie sansai su KB 14,34  patekti i VGTU statybos inzinerija VF vieta iskart per pirmaji priemima??? 

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-07-19 17:10:13 | Nuoroda
aisbergas rašė:
Ecstatic rašė:

MRU - Teisė, vienareikšmiškai. Girdėjau pasakojimų, kad VU dėstytojai pagyvenę kai preikiant, neįdomūs ir neįmanoma susikalbėt su jais, o ir mokymo metodai pasenę, tad VU atmečiau. O MRU manau yra vienas sparščiausiai modernėjančių univerų. Dėl pačios teisės, kaip sakė kažkoks profesorius, (per TV berods žiūrėjau laidą kažkokią, nepamenu pavardės) - "Teisė yra teisė, o teisė su kažkuo yra šūdas". Kurie stos ten pat - susisiekit :)

 Su tokiais balais tai ir pats VU tave atmestų. 

 haha :DD patiko

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-21 11:54:33 | Nuoroda
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

 geri balai tavo, įstosi :) o mano klasiokas šiaip nori į audiovizualinį vertimą, pirmoj vietoj parašė, bet prasti balai jo

 Kažkaip pastebėjau, jog visi mano, kad į audiovizualinį vertimą aukštų balų labai reikės :o Kiek tas prasti? :) Ir kodėl pas tave pirmoj vietoj filologija, o antroj audiovizualinis? :>

aš tai nemanau, kad į audiovizualinį žiauriai aukštų balų reikia. :D tiesiog šiaip sakau, jog tavo balai labai geri ir manau, jog ramiai įstosi į ten, kur nori. :) o to klasioko tai bent lietuvių ir anglų balai net 30 nesiekia, o istorijos nežinau. o filologija pirmoj vietoj, nes VDU labiau man pažįstamas, ir šiaip ten būtų galimybė norvegų kalbą pasiimt mokytis, o aš ją noriu išmokt. :)

 Aišku :) Kaip pastebėjau daugelį skandinavų kalbos traukia :o 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-22 23:10:36 | Nuoroda

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-22 23:30:45 | Nuoroda
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 Kaip šaunu Pati norėjau čia stoti, bet apsigalvojau išgirdusi, kad kiekvienos šalies gestų kalba skiriasi Nesuprantu, kurčių gi ne tiek jau daug, galėtų kas sukurti analogišką esperanto variantą, jei tokio dar nėra 

Žinutė parašyta: 2012-07-22 23:36:51 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 Kaip šaunu Pati norėjau čia stoti, bet apsigalvojau išgirdusi, kad kiekvienos šalies gestų kalba skiriasi Nesuprantu, kurčių gi ne tiek jau daug, galėtų kas sukurti analogišką esperanto variantą, jei tokio dar nėra 

  Taip, kiekvienos šalies skiriasi...:) Na, žiūrėjausi visokių tų specialybių, tačiau atrodo nei viena taip ,,nekabina" kaip ši. :D Labai norisi išmokti, tikiuosi, kad laimė nusišypsos, nes ko nors kito nelabai ir norisi. :))

Žinutė parašyta: 2012-07-23 11:17:49 | Nuoroda

Pirmu numeriu įrašiau medicininę ir veterinarinę genetiką LSMU :)

Dėl visa ko, apsidraudžiant, antroj vietoj - biologija VDU :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-23 12:49:40 | Nuoroda

Kas nors rašėt VU Kultūros informacija ir komunikacija?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:09:31 | Nuoroda
Hassel rašė:

Pirmu numeriu įrašiau medicininę ir veterinarinę genetiką LSMU :)

Dėl visa ko, apsidraudžiant, antroj vietoj - biologija VDU :D

Tavo balai yra geriausias tavo draudimas. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:52:07 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Hassel rašė:

Pirmu numeriu įrašiau medicininę ir veterinarinę genetiką LSMU :)

Dėl visa ko, apsidraudžiant, antroj vietoj - biologija VDU :D

Tavo balai yra geriausias tavo draudimas. :D

 Tas tiesa :D  Įrašiau tik tam, kad širdelė būtų visiškai rami, jog neliksiu be nieko :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-23 19:53:10 | Nuoroda
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 ir as ja irasiau,bet pas mane ji gale,nes tiesa sakant net neisivaizduoju kuo galeciau dirbt

Žinutė parašyta: 2012-07-24 09:06:06 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

 geri balai tavo, įstosi :) o mano klasiokas šiaip nori į audiovizualinį vertimą, pirmoj vietoj parašė, bet prasti balai jo

 Kažkaip pastebėjau, jog visi mano, kad į audiovizualinį vertimą aukštų balų labai reikės :o Kiek tas prasti? :) Ir kodėl pas tave pirmoj vietoj filologija, o antroj audiovizualinis? :>

aš tai nemanau, kad į audiovizualinį žiauriai aukštų balų reikia. :D tiesiog šiaip sakau, jog tavo balai labai geri ir manau, jog ramiai įstosi į ten, kur nori. :) o to klasioko tai bent lietuvių ir anglų balai net 30 nesiekia, o istorijos nežinau. o filologija pirmoj vietoj, nes VDU labiau man pažįstamas, ir šiaip ten būtų galimybė norvegų kalbą pasiimt mokytis, o aš ją noriu išmokt. :)

 Aišku :) Kaip pastebėjau daugelį skandinavų kalbos traukia :o 

 oooo taip! pati net nežinau kodėl :D

  • Geografija / VBE 61
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-07-25 19:23:26 | Nuoroda

 Oh, na aš į KTU taikomąją matematikąąąą. ;>

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-25 21:53:13 | Nuoroda
RHCRaimonda rašė:

 Oh, na aš į KTU taikomąją matematikąąąą. ;>

 kartais nevarai i zalgirio arena sestadieni? ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-25 22:44:26 | Nuoroda
Sagara rašė:
RHCRaimonda rašė:

 Oh, na aš į KTU taikomąją matematikąąąą. ;>

 kartais nevarai i zalgirio arena sestadieni? ;D

 Aš ir ten būsiu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-25 23:38:06 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
Sagara rašė:
RHCRaimonda rašė:

 Oh, na aš į KTU taikomąją matematikąąąą. ;>

 kartais nevarai i zalgirio arena sestadieni? ;D

 Aš ir ten būsiu

 jega ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-25 23:59:04 | Nuoroda

 LEU :) Yra bendraminciu?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą