Kur stosit 2012 ? :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-26 00:06:08 | Nuoroda
ouchh rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 ir as ja irasiau,bet pas mane ji gale,nes tiesa sakant net neisivaizduoju kuo galeciau dirbt

 pažįstama buvo įstojus, jau po penkių mėn.metė, likusios ir ne ką laimingesnės ten studijuodamos.

Žinutė parašyta: 2012-07-26 00:10:23 | Nuoroda
aaagnė.k rašė:
ouchh rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 ir as ja irasiau,bet pas mane ji gale,nes tiesa sakant net neisivaizduoju kuo galeciau dirbt

 pažįstama buvo įstojus, jau po penkių mėn.metė, likusios ir ne ką laimingesnės ten studijuodamos.

 irgi sita rasiau penktoje vietoje :) Bet tikiuosi, kad cia neistosiu, nes taip pat blogu atsiliepimu esu girdejes

Žinutė parašyta: 2012-07-26 00:37:37 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
aaagnė.k rašė:
ouchh rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 ir as ja irasiau,bet pas mane ji gale,nes tiesa sakant net neisivaizduoju kuo galeciau dirbt

 pažįstama buvo įstojus, jau po penkių mėn.metė, likusios ir ne ką laimingesnės ten studijuodamos.

 irgi sita rasiau penktoje vietoje :) Bet tikiuosi, kad cia neistosiu, nes taip pat blogu atsiliepimu esu girdejes

  Kokių blogų? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-26 01:24:40 | Nuoroda
Mildzix rašė:
Ciabuvis rašė:
aaagnė.k rašė:
ouchh rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 ir as ja irasiau,bet pas mane ji gale,nes tiesa sakant net neisivaizduoju kuo galeciau dirbt

 pažįstama buvo įstojus, jau po penkių mėn.metė, likusios ir ne ką laimingesnės ten studijuodamos.

 irgi sita rasiau penktoje vietoje :) Bet tikiuosi, kad cia neistosiu, nes taip pat blogu atsiliepimu esu girdejes

  Kokių blogų? :) 

 Na, kas kaip girdėję, aš esu iš vienos panelės ten studijuojančios girdėjusi, kad jai labai patinka:)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 18:45:53 | Nuoroda

Pirmoje vietoje mano,MRU - sociokultūrinė edukacija. Kiti į LEU arba VK .  Pradinių klasių ugdymą, socialinę pedagogiką. Yra kas rinkosi panašiai? Kokie balai konkursiniai gavosi?:)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 19:31:02 | Nuoroda
AtseiT_ rašė:

Pirmoje vietoje mano,MRU - sociokultūrinė edukacija. Kiti į LEU arba VK .  Pradinių klasių ugdymą, socialinę pedagogiką. Yra kas rinkosi panašiai? Kokie balai konkursiniai gavosi?:)

  Esu parašiusi ir aš pradinį ugdymą, tik jaučiu, kad nelabai noriu. :D Na, bet žiūrėsiu.. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:17:03 | Nuoroda

sveiki. gal yra busimu lsmu kineziterapeutu?? :D butu malonu susipazint

Žinutė parašyta: 2012-07-28 19:09:19 | Nuoroda

 Sveiki, gal yra įstojusių į slaugą LSMU? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą