Kur stosit 2012 ? :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-06 14:32:43 | Nuoroda
krasna rašė:

 Visiems Laba , kaip manot ar man šviečia studijos VU vf slaugos su tokiais rezultatais ( biologija 67 , lietuvių k. 79 , matematika 51 chemija 53 užsienio 94 , metinis matematikos 10 A lygis ) skaičiavau berots išeina 18,11 kažkas panašaus.   ? 

 Slaugos vf nelabai išvis kam išeina univere. :) Nes visus krepšelius susiima medicina, odontologija ir kt. :) O ir šiaip, niekas slaugių neskirsto, kad va ta baigė univerą, o ta kolegiją. :D :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:37:11 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
krasna rašė:

 Visiems Laba , kaip manot ar man šviečia studijos VU vf slaugos su tokiais rezultatais ( biologija 67 , lietuvių k. 79 , matematika 51 chemija 53 užsienio 94 , metinis matematikos 10 A lygis ) skaičiavau berots išeina 18,11 kažkas panašaus.   ? 

 Slaugos vf nelabai išvis kam išeina univere. :) Nes visus krepšelius susiima medicina, odontologija ir kt. :) O ir šiaip, niekas slaugių neskirsto, kad va ta baigė univerą, o ta kolegiją. :D :)

 sutinku , tiesiog taip išėjo jog i mediciną planavau 180 vietų žiūrėjau , daug mokiausi o egzaminų rezultatus va tokius gavau, tai dabar ir nežinau kur stoti su tokiais balais, o medicina tikriausiai jau ir nešviečia :((  

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:11:46 | Nuoroda
krasna rašė:
pilks vilks rašė:
krasna rašė:

 Visiems Laba , kaip manot ar man šviečia studijos VU vf slaugos su tokiais rezultatais ( biologija 67 , lietuvių k. 79 , matematika 51 chemija 53 užsienio 94 , metinis matematikos 10 A lygis ) skaičiavau berots išeina 18,11 kažkas panašaus.   ? 

 Slaugos vf nelabai išvis kam išeina univere. :) Nes visus krepšelius susiima medicina, odontologija ir kt. :) O ir šiaip, niekas slaugių neskirsto, kad va ta baigė univerą, o ta kolegiją. :D :)

 sutinku , tiesiog taip išėjo jog i mediciną planavau 180 vietų žiūrėjau , daug mokiausi o egzaminų rezultatus va tokius gavau, tai dabar ir nežinau kur stoti su tokiais balais, o medicina tikriausiai jau ir nešviečia :((  

 Nenusimink. :) Imk gap year. Aš taip pat imu, kitais metais bandysiu stoti į svajonių specialybę - odontologiją. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:15:16 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
krasna rašė:
pilks vilks rašė:
krasna rašė:

 Visiems Laba , kaip manot ar man šviečia studijos VU vf slaugos su tokiais rezultatais ( biologija 67 , lietuvių k. 79 , matematika 51 chemija 53 užsienio 94 , metinis matematikos 10 A lygis ) skaičiavau berots išeina 18,11 kažkas panašaus.   ? 

 Slaugos vf nelabai išvis kam išeina univere. :) Nes visus krepšelius susiima medicina, odontologija ir kt. :) O ir šiaip, niekas slaugių neskirsto, kad va ta baigė univerą, o ta kolegiją. :D :)

 sutinku , tiesiog taip išėjo jog i mediciną planavau 180 vietų žiūrėjau , daug mokiausi o egzaminų rezultatus va tokius gavau, tai dabar ir nežinau kur stoti su tokiais balais, o medicina tikriausiai jau ir nešviečia :((  

 Nenusimink. :) Imk gap year. Aš taip pat imu, kitais metais bandysiu stoti į svajonių specialybę - odontologiją. :)

 o tavo gi geri balai , vis tiek neišeina, netgi medicina  ? 

Žinutė parašyta: 2012-07-06 20:22:06 | Nuoroda

 Sveiki :)
Domitės studijomis VU Medicinos fakultete? 
Sekite naujienas www.vumfsa.lt ir www.facebook.com/pages/VU-SA-MF/203356799735886. Pažinkite mūsų fakultetą iš arčiau :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 21:39:32 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
krasna rašė:
pilks vilks rašė:
krasna rašė:

 Visiems Laba , kaip manot ar man šviečia studijos VU vf slaugos su tokiais rezultatais ( biologija 67 , lietuvių k. 79 , matematika 51 chemija 53 užsienio 94 , metinis matematikos 10 A lygis ) skaičiavau berots išeina 18,11 kažkas panašaus.   ? 

 Slaugos vf nelabai išvis kam išeina univere. :) Nes visus krepšelius susiima medicina, odontologija ir kt. :) O ir šiaip, niekas slaugių neskirsto, kad va ta baigė univerą, o ta kolegiją. :D :)

 sutinku , tiesiog taip išėjo jog i mediciną planavau 180 vietų žiūrėjau , daug mokiausi o egzaminų rezultatus va tokius gavau, tai dabar ir nežinau kur stoti su tokiais balais, o medicina tikriausiai jau ir nešviečia :((  

 Nenusimink. :) Imk gap year. Aš taip pat imu, kitais metais bandysiu stoti į svajonių specialybę - odontologiją. :)

 Turėtum įstoti, neprarask vilties. Tavo balai pakankamai aukšti :)

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-07 00:23:36 | Nuoroda
krasna rašė:
pilks vilks rašė:
krasna rašė:
pilks vilks rašė:
krasna rašė:

 Visiems Laba , kaip manot ar man šviečia studijos VU vf slaugos su tokiais rezultatais ( biologija 67 , lietuvių k. 79 , matematika 51 chemija 53 užsienio 94 , metinis matematikos 10 A lygis ) skaičiavau berots išeina 18,11 kažkas panašaus.   ? 

 Slaugos vf nelabai išvis kam išeina univere. :) Nes visus krepšelius susiima medicina, odontologija ir kt. :) O ir šiaip, niekas slaugių neskirsto, kad va ta baigė univerą, o ta kolegiją. :D :)

 sutinku , tiesiog taip išėjo jog i mediciną planavau 180 vietų žiūrėjau , daug mokiausi o egzaminų rezultatus va tokius gavau, tai dabar ir nežinau kur stoti su tokiais balais, o medicina tikriausiai jau ir nešviečia :((  

 Nenusimink. :) Imk gap year. Aš taip pat imu, kitais metais bandysiu stoti į svajonių specialybę - odontologiją. :)

 o tavo gi geri balai , vis tiek neišeina, netgi medicina  ? 

 Viskas išeitų, jei būtų metinis. :) O dabar teks pavaikščiot į vakarinę mokyklą kelis mėnesiu, nes per vėlai sugalvojau, kur noriu stoti. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-07 18:11:49 | Nuoroda

 Kas VU PS? :} Su kokiu balu planuojate stoti?

  • Informacinės technologijos / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-07-08 10:31:35 | Nuoroda

Sveiki kas gali patarti, kur geriau studijuoti kineziterapija lkka ar kk ? 

  • Biologija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-07-08 16:13:47 | Nuoroda

Kas zada stoti i VDU viesaji administravima?
Arba KK maisto pramones verslo vadyba?

Žinutė parašyta: 2012-07-08 16:16:06 | Nuoroda

Kas zada stoti i VDU viesaji administravima arba KK maisto pramones verslo vadyba?????

Žinutė parašyta: 2012-07-08 23:55:44 | Nuoroda

Sveikučiai, bandysiu į VDU politikos mokslus. Tikiuosi mano planai išdegs Jeigu yra planuojančių stoti ten pat raštelkit!

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-07-09 01:27:55 | Nuoroda

Kauno kunigu seminarija 

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:36:37 | Nuoroda

 Labas visi. Ieškau pagalbos, kaip yra su tvarka LSMU o gal visur kitur .. Zodziu mano LAMA užpilytas y MEDICINA ir SLAUGA. Jeigu įstoju į slaugą ir po metų noriu perstot į medkę, reikia egzus perlaikyti? Na ta prasme su tais pačiais egzais tik po pirmo kurso slaugos? :))) Ačiūūū labai

  • Biologija / VBE 25
  • Chemija / VBE 24
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2012-07-09 18:28:52 | Nuoroda

 Stosiu į lietuvių filologiją ir turkų kalbą pirmu numeriu, antru bandysiu skandinavistiką, aišku, tik VU, tikiuosi įstot

Žinutė parašyta: 2012-07-09 21:17:31 | Nuoroda

 Kiek pamenu, prašyme pirmoje vietoje įrašiau VU psichologiją (vf), nors nemanau, kad su kb 16,74 pavyks įsoti. Antroje vietoje VU politikos mokslai (vf), bet taip pat nemanau, kad įmanoma įstot į finansuojamą vietą su 17,8. Na, aš optimistė :D

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2012-07-09 22:59:45 | Nuoroda

Mano kb 15,82 tikiuosi patekt į KK kineziterapija ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-10 22:51:23 | Nuoroda

Gal kas žino, koks šiemet pereinamasis balas VU medicinos?

 

Žinutė parašyta: 2012-07-10 23:33:09 | Nuoroda
Ievūškinas rašė:

Gal kas Suužino, koks šiemet pereinamasis balas VU medicinos?

 

 Su tokiais klausimai tai tik lemputes tau lemta isukineti, o ne medicina studijuoti.

Žinutė parašyta: 2012-07-10 23:52:41 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
Ievūškinas rašė:

Gal kas Suužino, koks šiemet pereinamasis balas VU medicinos?

 

 Su tokiais klausimai tai tik lemputes tau lemta isukineti, o ne medicina studijuoti.

 Matyt iš savo patirites kalbi:D

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą