Prašau padėkite man susirasti specialybę.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-03 18:36:16 | Nuoroda

Sveiki. Esu dvyliktokas. Greitu metu reikės rinktis egzaminus, kuriuos laikysiu bet niekaip neapsisprendžiu, nes visa studijų programų sistema man yra labai paini. Esmė tame, jog man patinka dirbti kūrybinį darbą: mėgstu daryti su kompiuteriu vizitines korteles, lipdukus, marškinėlius, lankstinukus ir t.t. Žiūrinėjau kažką link grafinio dizaino, bet dauguma namiškių bando atkalbėti nuo to, nes, matyt, šis darbas gal ir pakankamai pelningas, bet reikia labai daug idėjų turėti, mažai darbo vietų, ar panašiai. Teta siūlė studijuoti Marketingą, sakė, lyg ir kažkas panašaus, bet tikslaus studijos aprašymo nerandu, o jei randu, jis man atrodo painus. Prieš visa tai, dar mąsčiau Spaudos inžineriją, bet kai buvo atvažiavę universitetai į mokyklą, nuėjęs į VGTU (nes tik joje radau tą specialybę), pasakė, kad ši specialybė pakankamai mechaninė, o ne kūrybinė. Išvis, šiais metais dauguma specialybių pakeitė pavadinimus (pradžioj buvo poligrafija, po to virto į Spaudos inžineriją). Prašau jūsų, padėkit man ''atsistoti į vėžias''. Ačiū

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą