labai reikia jusu pagalbos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-06-29 10:54:07 | Nuoroda

gal kas zinote , jeigu as isvykes i uzsieni, ir stojamuosius uzpildes istoju i tam tikra universiteta , ar bus galimybe man sutvarkyt dokumentus mazdaug nuo rugpjucio 25? taprasme ar galesiu grysti i Lietuva mazdaug rugpjucio 25 ir susitvarkyt viska? stosiu i mokama

Žinutė parašyta: 2013-06-29 14:01:19 | Nuoroda
carteris rašė:

gal kas zinote , jeigu as isvykes i uzsieni, ir stojamuosius uzpildes istoju i tam tikra universiteta , ar bus galimybe man sutvarkyt dokumentus mazdaug nuo rugpjucio 25? taprasme ar galesiu grysti i Lietuva mazdaug rugpjucio 25 ir susitvarkyt viska? stosiu i mokama

 Sveikas. Jeigu gerai tave suprantu, tai susitvarkyti galima dokumentus tada, kaip nurodyta 2013 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas etapų metu. Jeigu tu įstoji pirmajame ture, tai turėtum padaryti tarp 07-29 ir 08-02. Antrajame etape 08-07 ir 08-08. Papildomam priėmime 08-12 ir 08-13. Tomis dienomis. Tavo atveju, reikėtų nuvykti į Lietuvos ambasadą ir sudaryti notaro įgaliojimą, kad kažkas už tave pasirašytų sutartį. Be notaro sutarties, kitam žmogui pasirašinėti tikrai neleis.

  • Biologija / VBE 25
  • Chemija / VBE 24
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2013-06-29 16:58:11 | Nuoroda

 nsmn 

Žinutė parašyta: 2014-01-15 17:49:08 | Nuoroda

 Norejau paklaust, gal kazkas zino ar man iseitu istot i profesine mokykla Lietuvoje? as dabar gyvenu Norvegijoje ir siais metais pabaigsiu 10 klase,kitais metais noriu mokintis Lietuvoje , tai vat ir nezinau ar man iseitu?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą