Ar sioje svetaineje istikro galima studijuoti?Ar sioje svetaineje yra universitetas,as manau kad yra , bet tik 60proc...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-12-08 14:53:57 | Nuoroda
  1. Sveiki ,noreciau pasiulyti savo tema analizei kadangi jai negausite diplomo kodo tai tikrai nebaigsite universiteto,reikia apie sia svetaine daug 100proc. informacijos... mano abiturianto atmintines numeris 2994.visas rasymas yra tikrai labai gerai bet jai tu ateityje negausi diplomo kodo tu tikrai mokyklos nebaigsi,nors jai ir bandai mokytis.as jau gavau svarbu koda girdejau si tema labai aktuali.nes pati asmeniskai as tai noriu kad viskas butu saziningai galbut net kitiems,yra visokie atsiskaitymai as pati jau buvau padejusi 3 studentams ir jie baige 10 balu,dabar sake viskas sugriestinta viska pertikrina.mane labai domina temos siu metu apie diplomo kodus, nes jai neturite jokio kodo jus tikrai nieko nebaigete... deje... teisybe tokia... mano asmeniskai zinios labai senos.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą