Mokymo programos
Darbuotojų, Dirbančių Su Oam Ir F-dujų Turinčia šaldymo, Oro Kondicionavimo įranga, šiluminiais Siurbliais, Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260052409
Kodas pagal ISCED: 22152
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 1 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Mokymo programa skirta rengti darbuotojus, dirbančius su OAM turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga, šiluminiais siurbliais ir stacionaria F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga ir šiluminiais siurbliais, gebančius saugiai atlikti OAM turinčios šaldymo, įrangos aptarnavimą, remontą, šaltnešio utilizaciją ir recirkuliaciją remonto metu, kasmetinę patikrą, saugiai atlikti daugiau kaip 3 kg F-dujų turinčios, jei hermetiškai uždaryta - daugiau kaip 6 kg F-dujų turinčios, stacionarių šaldymo įrangos patikrą dėl F-dujų nutekėjimo ir stacionarios šaldymo įrangos, turinčios mažiau nei 3 kg F-dujų, jei hermetiškai uždaryta - mažiau nei 6 kg F-dujų, instaliavimą, remontą, aptarnavimą ir F-dujų surinkimą iš šios įrangos.
Siekiant šių tikslų būsimieji techniniai darbuotojai mokomi teisinio reglamentavimo, medžiagų pažinimo, šaldymo technologijų pagrindų ir kt.
Praktinis mokymas vyksta mokyklos dirbtuvėse, įmonėse remontuojančiose, aptarnaujančiose šaldymo įrangą su Ozono sluoksnį ardančiomis medžiagomis ir F-dujomis. Praktinio mokymo trukmė - 30 valandų. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami įrangos gedimų prevencijos, gedimų šalinimo, utilizacijos ir kt. gebėjimai.
Programa baigiama baigiamuoju egzaminu. Baigusiajam suteikiama teisė dirbti su OAM turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga, šiluminiais siurbliais ir stacionaria F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga ir šiluminiais siurbliais kvalifikacija.
Darbuotojų, dirbančių su OAM turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga, šiluminiais siurbliais ir stacionaria F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga ir šiluminiais siurbliais mokymo programa skirta asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Kauno statybininkų rengimo centras Kaunas V. Krėvės pr. 114
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju