Mokymo programos
Sveikata ir fizinis aktyvumas
Valstybinis kodas: 621A60002
Kodas pagal ISCED: 51272
Lygmuo ir/ar tipas:
Aukštojo mokslo universitetinės studijos
Biomedicinos mokslų studijų sritis
Pakopa: Magistratūra
Baigimo sertifikatas: Magistro diplomas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.
Neakivaizdinė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

Gilinamoji magistrantūros studijų programa skirta rengti visuomenės sveikatos specialistus – darbuotojus, gebančius testuoti, vertinti, modeliuoti ir koreguoti fizinį aktyvumą skatinančias fizinės veiklos programas, įvertinti asmens ar bendruomenės narių grupės poreikius bei teikti ir skleisti praktines fizinio aktyvumo rekomendacijas įvairiuose visuomenės administravimo (valdymo) lygiuose valstybinėse ir visuomeninėse institucijose.
Stojantysis turi vykdyti priėmimo į universitetą konkursines sąlygas.
Būsimieji visuomenės sveikatos magistrai studijuoja gilinamojo lygio dalykus: sveikatos, sveikatingumo ir gerbūvio pagrindus, sveikatos ir pratimų fiziologiją, sveiką mitybą, sveikatos ir pratimų psichologiją, tyrimo metodus ir testavimą, asmens sveikatos ugdymą ir pratimų skyrimą, sužalojimų profilaktiką ir reabilitaciją, sveikatos, sveikatingumo testavimą ir vertinimą ir kt.
Praktinės studijos nenumatytos.
Studijų programa baigiama baigiamuoju magistro darbu. Baigusiajam suteikiamas visuomenės sveikatos magistro kvalifikacinis laipsnis.
Baigus sveikatos ir fizinio aktyvumo magistrantūros studijų programą studijas galima tęsti biomedicinos mokslų krypties doktorantūros studijų programose.
Sveikatos ir fizinio aktyvumo studijų programa skirta asmenims, turintiems visuomenės sveikatos arba reabilitacijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir siekiantiems visuomenės sveikatos magistro kvalifikacijos.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Aprašas rengiamas
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Lietuvos kūno kultūros akademija Kaunas Sporto g. 6
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju