Mokymo programos
Sukirpėjo-konstruktoriaus Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 265054223
Kodas pagal ISCED: 23354
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Gamyba ir perdirbimas
Pakopa: Programos, skirtos įgyti papildomą profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 24 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Atsižvelgiant į dabartinius darbo rinkos pokyčius, vis didesnę paklausą turi plataus profilio specialistai, sugebantys ne tik siūti ir sukirpti drabužius pagal įprastus modelius ir brėžinius, bet ir sukurti jų modelius pagal individualų poreikį, plėtoti privatų verslą, bendrauti su užsienio partneriais.
Programa skirta parengti sukirpėją - konstruktorjų individualiam ir serijiniam drabužių siuvimui, kuris sugebėtų konstruoti ir sukirpti drabužį pagal individualų kliento užsakymą ir pagal tipinius matus.
Ši mokymo programa skirta asmenims, turintiems siuvėjo kvalifikaciją ir gijusiems tam tikrą siuvėjo darbo patirtį.
Pagal mokymosi trukmę ir uždavinius ši mokymo programa priklauso darbo rinkos antro profesinio mokymo lygio grupei. Numatyta mokymosi trukmė - 24 savaitės.
Sukirpėjo - konstruktoriaus mokymo programą sudaro drabužių modeliavimo, spec. piešimo, verslo organizavimo, verslo teisės, užsienio kalbų mokymas. Specialybės technologija integruota į praktinį mokymą. Didžiausias dėmesys skiriamas praktiniam profesiniam mokymui - jam numatyta 70 % viso mokymosi laiko.
Programa parengta atsižvelgiant į tai, kad siuvėjai įgytų ne tik specialiųjų konstravimo ir drabužių sukirpimo žinių, bet ir lavintų meninį skonį, gerai žinotų drabužių kūrimo procesą, kompozicijos elementus ir savybes, gebėtų eksperimentuoti modeliuojant drabužius, parinkti drabužį pagal paskirtį ir figūrą.
Siūlomas programoje mokymo režimas yra 40 val. per savaitę.
Mokymas baigiamas kvalifikacijos egzaminu, susidedančiu iš praktinio bandomojo darbo ir teorinių žinių patikrinimo ir įvertinimo.
Išklausę visą teorinio mokymo kursą, atlikę visas praktinio mokymo užduotis bei bandomąjį kvalifikacinį darbą ir sėkmingai išlaikę kvalifikacijos egzaminą asmenys įgyja sukirpėjo - konstruktoriaus kvalifikaciją, ir jiems įteikiamas nustatytos formos valstybės pripažintas antro lygio kvalifikacijos pažymėjimas (serija 2100), kuris suteikia galimybę įsidarbinti masinės ir individualios gamybos siuvimo įmonėse, firmose, eksperimentiniuose arba siuvimo cechuose. Be to jie gali užsiimti individualia veikla, įsteigiant siuvimo įmonę.
Mokymo programą, įvertinant Darbo rinkos profesinio mokymo reglamentuose numatytus mokymo programos struktūros reikalavimus, parengė Klaipėdos siuvėjų mokyklos specialistai.
Pasidalink Facebook'e
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Kaunas Karaliaus Mindaugo pr. 11
Telšių regioninis profesinio mokymo centras Telšių r. S. Daukanto g. 6B, Varniai
Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla Klaipėda Puodžių g. 10
Šiaulių profesinio rengimo centras Šiauliai Gardino g. 4
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju