Mokymo programos
Staliaus Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 327058209
Kodas pagal ISCED: 33358
Lygmuo ir/ar tipas:
Pagrindinis profesinis mokymas
Architektūra ir statyba
Pakopa: Programos, skirtos asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą ir nesiekiantiems vidurinio išsilavinimo
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 3 m.

Anotacija arba apibūdinimas

Mokomasi bendrųjų (dorinio ugdymo, valstybinės kalbos kultūros ir specialybės kalbos, menų ir meninės raiškos, kūno kultūros, civilinės saugos) ir specialybės (medžio apdirbimo technologijos,medienos apdirbimo įrengimų konstrukcijos, bendrosios elektrotechnikos pagrindų, žaliavų savybių ir naudojimo, braižybos ir brėžinių skaitymo, darbo su įrengimais ir mechanizacijos priemonėmis, produkcijos iš medžio ir nesudėtingų baldų gamybos bei remonto, gaminių apdailos, darbų kokybės įvertinimo, gamtos ir darbų saugos, informacinių technologijų, specialybės užsienio kalbos, ekonomikos ir verslo pagrindų) dalykų bei praktinių gebėjimų.


Mokomoji ( 36 savaičių trukmės) ir baigiamoji ( 19 savaičių trukmės) praktikos atliekamos Centro praktinio mokymo dirbtuvėse, įmonėse, atliekančiose staliaus, staliaus staklininko, dailidės darbus.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

DARBO APRAŠYMAS
Stalius, savarankiškai gamina vidutinio sudetingumo statybinius staliaus gaminius, juos montuoja statybos aikštelėje, įrengia patalpų interjerą, remontuoja susidevėjusius gaminius. Naudoja visas bendrosios paskirties medienos apdirbimo staklėmis ir įrankius.
PROFESINIAI GEBĖJIMAI
Stalius turi žinoti: medžio apdirbimo technologiją, medienos apdirbimo stakles, kitus įrengimus ir įrankius, įvairų gaminių iš medžio gamybos ir apdailos technologiją, medienos sąvybes, medžiagų kainas, kokybės reikalavimus, mokėti sudaryti reikalingų medžiagų sąrašą, darbo saugos taisykles.
Turi mokėti: dirbti medžio apdirbimo staklėmis, mechanizmais, rankiniais įrankiais, gaminti langus, duris ir įvairius sudėtingumo dirbinius, atlikti gaminių apdailą, atlikti dailidės darbus, nustatyti ir įvertinti gaminių defektus ir juos pašalinti, saugiai naudotis medžio apdirbimo staklėmis ir rankiniais įrankiais.
PROFESINĖS PERSPEKTYVOS
Stalius gali dirbti valstybinėse ir privačiose įmonėse, teikti staliaus, dailidės paslaugas, steigti savo įmonę, kelti savo profesinį lygį savarankiškai.
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų reabilitacinis profesinio mokymo centras Vilnius Šilo g. 24
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju