Mokymo programos
Automobilių Salonų Ir Minkštų Baldų Restauratoriaus Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 210054216
Kodas pagal ISCED: 23354
Lygmuo ir/ar tipas:
Pagrindinis profesinis mokymas
Gamyba ir perdirbimas
Pakopa: Programos, skirtos asmenims, neturintiems pagrindinio išsilavinimo
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA
Mokomasi bendrųjų (pilietinio ir dorinio ugdymo, valstybinės kalbos kultūros ir specialybės kalbos, estetikos, kūno kultūros, civilinės saugos) ir specialybės (automobilių salonų ir minkštų baldų sandaros, restauravimo technologijos, žaliavų mokslo, braižybos ir konstravimo, dirbti siuvimo, sukirpimo, ardymo ir montavimo įrengimais ir prietaisais, automobilių salonų ir minkštų baldų ardymo darbų, lekalų gamybos, sukirpimo, siuvimo pagrindų, detalių gamybos, surinkimo darbų, darbų kokybės vertinimo, buhalterinės apskaitos pagrindų, informacinių technologijų, ekonomikos ir verslo pagrindų) dalykų bei praktinių gebėjimų.

Mokomosios (34 savaičių) ir baigiamoji (15 savaičių) praktikos atliekamos mokyklos dirbtuvėse, automobilių ir baldų remonto įmonėse.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

DARBO APRAŠYMAS
Dirba automobilių ir baldų aptarnavimo bei remonto įmonėse. Atlieka automobilių salonų ir minkštų baldų ardymo bei surinkimo darbus. Parenka medžiagas durims, sienoms, sėdynių apdangalams, baldų apmušalus, nepraleidžiančias garso ar apsaugančias nuo skersvėjų medžiagas automobilių luboms. Dirba su eskizais, išmatuoja dydžius ir iškerpa apmušalinės medžiagos formas pagal baldų standartus. Sėdynėms pritaiko spyruokles, minkštinančius įklotus, iškerpa medžiagos formas. Montuoja grindų dangą, kitus interjero apdailos elementus (užuolaidas, stogų dangą). Naudoja paruoštas, pasiūtas ir apdailintas, interjero dalis. Dirba siuvimo, sukirpimo, ardymo ir montavimo įrengimais bei prietaisais.
PROFESINIAI GEBĖJIMAI
Sėkmingą darbą lemia žinios apie atliekamų darbų technologijas ir darbų atlikimo tvarką, naudojamų medžiagų savybes, naudojamų įrankių bei įrengimų paskirtį, minkštų baldų ir lengvųjų automobilių salonų ardymą ir restauravimą.
Labai svarbu tokios asmenybės savybės kaip kruopštumas, kūrybingumas, išradingumas, ištvermė monotoniškam darbui, bei tokie gebėjimai kaip spalvų skyrimas, meninis skonis, pirštų ir rankų judesių tikslumas ir vikrumas.
PROFESINĖS PERSPEKTYVOS
Poreikis automobilių salonų ir baldų restauratoriui turėtų nemažėti, nes tai populiari, turinti tvirtą paklausą profesija.. Ji gimininga tokioms profesijoms kaip baldų, automobilių sėdynių apmušėjai.
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Šiaulių profesinio rengimo centras Šiauliai Gardino g. 4
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju