Įstaigų vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:43:00 | Nuoroda
Kokia Jūsų nuomonė apie šią specialybę?
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:52:27 | Nuoroda
Aš pati jau baigiu 3 kursą. Ir ką galėčiau pasakyti? Nuomonių daug ir įvairių. Žinoma, visiem įprasta kaltinti dėstytojus dėl neišlaikytų egzaminų, tačiau... Tiesa ta, kad pasimokyt tikrai reikia. Kam sunkiai sekasi su matematika, tai nepatarčiau rinktis šios specialybės, nes matematika, įvairūs jos moduliai ir modifikacijos persekios iki pat studentavimo pabaigos. Na, tai lengvai paaiškinama tuo, kad mokomasi technikos universitete. Laiku susiėmus ir pasimokius ne paskutinę naktį, o kokias 3, tai tikrai viską įmanoma išlaikyti. Dėstytojų peikt negalima. Tereikia stengtis pasiimti iš jų tai, ką jie duoda ir priimti juos tokius, kokie jie yra. Žinoma, visi su savais + ir -. O jeigu trumpai... ganėtinai plataus profilio specialybė, kurioj šiek tiek paprotina, šiek tiek pakvailina, bet studijuoti čia tikrai galima.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 13:12:23 | Nuoroda
Sveika, Wilija as esu susidomejusi sia specialybe, tik nepazistu ne vieno zmogaus, kuris joje studijuotu ir galetu man ka nors patarti ar paaiskinti siaip turiu sunku apsisprendima galeciau stoti i prestizine specialybe - finansu ir draudimo matematika(jei lietuviu gerai islaikysiu, zinoma) taciau, nenoreciau studijuodama apsiriboti vien matematika - man reiketu platesnio spektro, ir patyrinejus siu studiju mokymo programa, pamaniau, jog man patiktu:) bet..zinoma, negaliu isivaizduoti kaip ten kas, ar buna praktikos:) visiskai tau pritariu, kad destytoju kaltinti negalima del matematikos man tikrai ne problema, nes man ji geriausiai is visu dalyku sekasi va kas man gali kelti problemu, tai informatika..va joje as tai esu nulis:) moku word, excel, bet apie programavima...tai man tolus grazus miskelis gal gali papasakot taip pat, kokia ten situacija su ta informatika, ar daug jos ten reikia, ka reikia moketi jau atejus, gal speciau per vasara ismokt (mano brolis ismokytu):) tai va..buciau labai dekinga apie visokeriopa informacija:) beje, kokia ten kompanija, kokie zmones susirinke?:)
Žinutė parašyta: 2008-06-16 14:08:18 | Nuoroda
Na, matematika, kaip sakiau, lydes visus 4 metus. Informatika realiai yra 2 pusmeciu. Word, Excell, Powerpoint, Access... Nieko gali nesimokyt per vasara tikrai. Viskas nuo labai pprastu dalyku pradedama, taciau zengiama gan greitai Jeigu netingesi paskaitu lankyt ir darbu laiku pasidaryt (na, bent informatikos pratyboms tai teks kone kiekvienai paskaitai kaip mokykloj nd daryt...) IR...dar prie informatikos galeciau priskirti kompiuterine grafika. Bet ten irgi tik pagrindus ismokt tereikes per pusmeti. Aisku, turint galimybiu istoti i prestiziskesne specialybe... gal ten ir reiketu stoti. Siulyciau pasidometi gal nekilnojamo turto vadyba.. Na, nzn.Man patinka vgtu tuo, kad cia atrodo nelabai reikaligu dalyku moko (inzinerijos pagrindai, pvz ), bet po to kazkaip susivoki, kad gal ir gerai visai bent minimaliai suprast ivairias srtis. Galu gale... trecio kurso vidury pasirenkamos specializacijos. Viena is ju - istaigu finansu valdymas. Taigi, turint noro uzsiimti finansu srityje, tikrai galesi tokia pasirinkti, nors asmeniskai man tai neatrodo labai jau idomu.. O zmones... labai ivairus. Istaigu vadyboj tik vaikinu pasigendama. Juokiasi visi, kad moteriska specialybe... gal taip ir yra.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 16:13:39 | Nuoroda
oi,kad matematika lydes visus 4 metus, manes visiskai negasdina - priesingai, netgi dziugina matai, del to ir abejoju - is dalies galvoju gal man stot i ta VU finansu ir draudimo matematika, bet is kitos puses ten butu vien tik matematika ir programavimas...ten prezstiziska, bet ar paskui man nebutu bloga nuo tos matematikos? butu idomiau, jei aprepciau daugiau.. na, man dar yra laiko menesis apsisprest, dar daugiau pasidomesiu, gal ka atrasiu naujo dar. o nekilnojamojo turto vadyba kuo skiriasi? na, nezinau, gal ir moteriska specialybe, bet nemanau, kad labai jau moteriska:) na, aisku visi vyrukai supuola i kitus VGTU fakultetus, kur fizikos reikia;)aa, tai jei ten su informatika tokia situacija, tada be problemu viskas;) na ziuresiu, labai aciu uz informacija!:) jei dar ka idomaus galesi papasakot ar patart, busiu dekinga jei parasytum cia i foruma va, tas ir blogiausia, kai nezinai ko nori, o galimybiu istot yra daug
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 11:50:20 | Nuoroda
P.S. Pasidomejau as nekilnojamojo turto vadyba, tai zinai, mane visai sudomino o gal tu irgi zinai ka nors apie sia specialybe, ar esi ka girdejus? beje, nekilnojamojo turto vadyba yra rimtai statybos fakultete? nes kazkaip keista, kad visos kitos vadybos yra verslo vadybos fakultete, o sita taip atskirta..idomu, kodel sitaip
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 18:01:10 | Nuoroda
labukas nium ir as galiu cia jum biski papasakot apie sia specialybe, gal dar kolkas ir nedaug, bet swiezia patirtis. Ka tik baigiau pirma kursa ir ka as galeciau pasakyt, istojau paskutiniu numeriu, o db wa padidinta stipendija gausiu, niu gal del to, kad tikrai nesnaudziau tiek per semestra tiek sesijos metu. Siaip, kad yra tu "nereikalingu dalyku" tokiu kaip inzinerijos pagrindai ar inzinerine ir kompiuterine grafika tai wisai pritarciau, bet uztat kompiut. ir inziner. grafika man buwo pats idomiausiais ir fainiausias dalykas per wisus metus siaip tikrai labai gerai, kad gaunam paragaut wisko, o ne wien kalam sausas teorijas apie versla ir vadyba, juk butu taip booooring. tai wa, pamastykit ir apie tai nes kt univeruose to nlb yra. em, kas cia dar, aj - prestizines specialybes nu kad ta matematika butu prestizine tai negirdejau,gal tai ir tiesa, bet as mirciau tai studijuodama, o beto VU prestizo burbulas sprogsta. XXI amzius - technikos amzius, todel dar iskils tas musu VGTU. :p em, o nekilnojamas turtas, tai ten nzn cia irgi "ale prestizo reikalas" laiswai as po pirmo pusmecio galejau ten pereit, bet kad ner ko, nes statybos yra labau siaura sritis, ta prasme tik su nekilnojamu turtu ir tegalesi dirbt, o baigus istaigu vadyba siek tiek platesnis diapozonas. Em, pasakiau ka as dabar mastau, o Jum sekmes besirenkant! )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 19:19:46 | Nuoroda
as irgi sia specialybe itrauksiu i savo prasymo sarasa, tik vat nzn kuriuo numeriu rasyt. ar nebus taip kad baiges tapsi eiliniu lietuvos "vadybibiku"... nors cia paskaicius jau studijuojanciu zmoniu nuomones visai idomu atrodo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 20:10:04 | Nuoroda
labai dekui, skorpike, uz nuomone! as va kaip tik dabar labai esu susidomejus istaigu ir nekilnojamojo turto vadybom, tik dabar didziausia dilema nusprest kur geriau ir apskritai, kuo jos skiriasi jei ka daugiau zinai, butu nuostabu, jei pakonsultuotum sakai, istaigu vadyba platesne sritis? o tai nekilnojamojo turto vadyba atseit vien su statybom susije?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 08:11:00 | Nuoroda
Sveiki. Siemet baigiau jau pirmaji tarptautinio verslo migistraturos kursa VGTU, o bakalaura baigiau cia pat istaigu vadyboje. Ir zinot esu labai patenkinta. Nors nuo kokio 3 kurso ir prasideda kai katru dalyku kartojimas, bet tai tik labiau leidzia isigilinti i studijuojama dalyka. Nors VGTU ir gruzina begale koliu ir kursiniu, bet to deka is tiesu ismanau dalyka, kuri studijavau. Nors baigusi sia specialybe ir rasiau tik "ant durniaus" bet gailetis tikrai neteko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 13:59:12 | Nuoroda
labukas wel em, atsakau rutela tau ;] niu kiek zinau tai nekilnojamo turto vadyba baiges tu turesi patirties dirbt su nekilnojamu turtu, todel ji ir yra siauresne, nes butent orientuota i statybas. o va istaigu vadyba kaip jau sakiau i valstybines organizacijas, o ju pasirinkimas yra didesnis galu gale taip, jei istoji i istaigu vadyba ar nekilnojamo turto vadyba, po pirmojo semestro be vargo galesi pereit is vienos i kita taip kad rinkis dabar ta, kas tau labiau prie sirdies, o pradejus studijuot pasiklausinesi, palyginsi ir paziuresi ar nori likt ar nori pereit as pati asmeniskai galesiu ir tau papasakot jei dar noresi apie istaigu vadyba, tereikes uzbegt pas mane i studentu atstovybe D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 14:02:59 | Nuoroda
labukas wel em, atsakau rutela tau ;] niu kiek zinau tai nekilnojamo turto vadyba baiges tu turesi patirties dirbt su nekilnojamu turtu, todel ji ir yra siauresne, nes butent orientuota i statybas. o va istaigu vadyba kaip jau sakiau i valstybines organizacijas, o ju pasirinkimas yra didesnis galu gale taip, jei istoji i istaigu vadyba ar nekilnojamo turto vadyba, po pirmojo semestro be vargo galesi pereit is vienos i kita taip kad rinkis dabar ta, kas tau labiau prie sirdies, o pradejus studijuot pasiklausinesi, palyginsi ir paziuresi ar nori likt ar nori pereit as pati asmeniskai galesiu ir tau papasakot jei dar noresi apie istaigu vadyba, tereikes uzbegt pas mane i studentu atstovybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 18:24:17 | Nuoroda
oo, dekui labai labai skorpikei ir magistrei jusu nuomone man isties svarbi, nes kuo toliau, tuolabiau linkstu link butent siu dvieju specialybiu, nors dar tiksliai ir neapsisprendziau kuria rasysiu pirmu numeriu.manau, kad nekilnojamojo turto vadyba, o paskui, kaip saket, jei nepatiks, po puses metu pereisiu i istaigu vadyba va, dabar tikrai isitikinau, kad atsisakau savo ankstesnes idejos stoti i MIF'a, nes sutikau ir tiesiogiai pasnekejau su ten studijuojanciais..ir manes tikrai ten studijuoti nezavi o stai i vgtu mane kazkodel traukia - net pati kartais nesuprantu kodel, nes dar iki geguzes menesio buvau uzsispyrus kad stosiu i vu ir tik i vu bet dabar mano nuomone pasikeite nesvarbu, kad vadybininku siais laikais daug - ju visada ir visur reikia, o ir darbas daugiau parepia jei kas pazista ka nors, kas studijuoja nekilnojamaji turta, ar yra ka girdeje, tai butu malonu jei dar ka papasakotumet o siaip pas tave uzbegt butu labai naudinga ir idomu skorpike, tik va ar rugpjuti butu galima tai padaryt, nes dabar viskas suplanuota jau pas mane liepos menesi:) beje, gal ka apie fux'u stovykla papasakot galit?:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 20:05:54 | Nuoroda
o va istaigu vadyba kaip jau sakiau i valstybines organizacijas ar istaigu vadyba orientuota tik i valstybini sektoriu o ne i privatuji? kazkaip buvau susidraius visiskai kitoki vaizda.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 20:08:08 | Nuoroda
o va istaigu vadyba kaip jau sakiau i valstybines organizacijas ar istaigu vadyba orientuota tik i valstybini sektoriu o ne i privatuji? kazkaip buvau susidraius visiskai kitoki vaizda.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 11:32:09 | Nuoroda
Na kazin ar tik i valstybini pati nuo 2 kurso dirbu privaciame, na ir didzioji dalis mano kursioku mazdaug tokiu metu pradejo dirbt ir nebent koks vienas valstybiniam sektoriuje
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 13:02:20 | Nuoroda
va, domejausi domejausi ir dabar jau linkstu link istaigu vadybos reiks man kaip nors tada pasidomet dar labiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:20:39 | Nuoroda
sveiki sveikuciai visi. Stai ir as papildau Jusu gretas prie istaigu vadybininku tik ka seip ne taip baigiau pirma kursa. kodel seip ne taip? ogi matieka kaip sakant tikrai uzknisa cia.. nu bet nieko nepadarysi.. tenka kazkaip kapstytis seip gal ir idomu, bet kad nereikalingu dalyku yra tai jo.. pvz ta inzinerija, kuriam galui buvo tai nesupratau nu nieko. seip cia visai linksma. Galima stot. ir po to galvoju kad darba nebloga galima rasti, galima dirbti ivairiose srityse. Na aisku cia tik siuo metu as svajoju taip Nes mokytis tikrai reikia ir sunku... (bent jau man) kaip sakant tinginiams vgtu ne vieta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:38:27 | Nuoroda
Palauk palauk. Cia tik pirmam kurse visokiu nesamoniu del "bendro issilavinimo" prikista toliau dalykai bus labiau pagal specialybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 16:40:54 | Nuoroda
o ten buna kursiniu darbu?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą