Bendrabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 09:43:48 | Nuoroda
Pyragėlį, juk nesakau, kaip bus šiemet su tom pajamom, nežinau. Tikėtina, kad gali suma pakilti, bet netikiu, kad žymiai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 13:03:25 | Nuoroda
Kol_kas, taip, aš esu sportininkas, vien dėl papildomų balų ir įstosiu į norimą specialybę. Norėčiau paklaust iš kur bendrabučio "sargai"/prižiūrėtojai (ar kaip ten juos vadint ) sužino, kad tam tikras asmuo yra sportininkas? Gal reikia papildomų pažymų duot jiems?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 13:51:23 | Nuoroda
Landriuk, aš kiek vėliau paklausiu draugo, nes jis krepšininkas - jis nupasakos situaciją, o aš tau perpasakosiu. Tik nepamiršk, kad atėjęs ir turėsi sportuot.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 13:53:06 | Nuoroda
Tai aišku, kad sportuosiu beje, ačiū, kad padedi man
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 13:54:23 | Nuoroda
"Bendrabučio sargai" Gerai pasakyta. Yra bendrabutyje butėtojai ir bendrabučio valdytojas bei ūkvedė.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 18:38:50 | Nuoroda
Landriuk, tau reikės kreiptis į Kūno kultūros katedrą (http://zemelapis.mruni.lt/index.php/zem ... ct_id=1944). Užpildysi prašymą ir ten tau viską paaiškins. Vėliau, kai jau gausi baraką, vėl ten pat, Kūno kultūros katedroj užpildysi prašymą, kad atleistų tave nuo mokesčio. Daviau nuorodą, kaip rasti katedrą. Paprasčiau, Ateities 20 (Baltupiai), įeini ne pro naujo korpuso pagrindines duris, bet pro seno pastato pagrindinį įėjimą ir pirmame aukšte, šalia laitų kairėje pusėje rasi katedrą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 18:40:38 | Nuoroda
Kūno kultūros katedra - 106 kabinetas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-10 11:48:59 | Nuoroda
Kol_kas, toje katedroje turėsiu nueit apie rugpūčio pradžią? Na kai jau žinosiu ar esu įstojęs, ar ne? Beje, esu jau buvęs ten - reikėjo priduot popierius dėl papildomų balų.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-10 12:00:50 | Nuoroda
Jei neklystu, Jūs liepos 23 d. 15 val. sužinosit, kur įstojat. Tuomet nuo liepos 25 iki liepos 31 vyks dokumentų įforminimas. Tai vat. Tą dieną, kai forminsi dokumentus, užpildysi ir prašymą dėl barako. Iš pradžių ten toje priėmimo auditorijoje sutikrins tavo duomenis ir toje pačioje patalpoje, pasakę, kad nori parašyt prašymą dėl barako, pildo tą prašymą, po tos procedūros visi eina į kitą auditoriją, kur pasirašo studijų sutartis. Tada nulėk ir kūno kultūros katedrą ir ten parašyk prašymą dėl barako. Jei netyčia nieko ten nerastum, manau gali užpildyt, kaip ir nesportininkai tą prašymą, tik būtinai ten be tų visų priežasčių apie atstumą, mažas pajamas informuok ir apie sportą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-10 21:00:52 | Nuoroda
Ačiū už info, Kol_kas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-10 21:19:20 | Nuoroda
Visada prašau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:10:41 | Nuoroda
dar biski pasitikslint noriu del barako gavimo... 1) ar dokumentus tikrai tik po liepos 25 reiks pristatyt? 2) keliu menesiu tevu pajamos turi buti parodytos? (paskutiniu 3, 6 ar metu?)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:16:26 | Nuoroda
Aivi, ne metų tikrai. Trijų paskutinių mėnesių, tada šeimos sudėties(ją(pažymą), jei neklystu, savo miesto seniūnijoje gausi), tada, pažymos, jei turi brolių ar sesių, kurie mokosi, patvirtinančios, kad mokosi reik. Lyg ir viskas. O bent jau mes pernai visą tą prašymą su reikalingais dokumentais pateikinėjom tą dieną, kai įforminom dokumentus, o jums įforminimas 25 - 1 d., tad tuo laikotarpiu ir pateiksi prašymą. Jei nori tiksliau sužinoti, paskambink metodininkei atitinkamos studijų programos ir ji tau suteiks rūpimą informacija.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:33:11 | Nuoroda
O klausykit, juk jei neturi jokių privilegijų šiuo klausimu, tai nereikia jokių pažymų ? Ir tikriausiai jei vienintelė padėtį lengvinantį aplinkybė yra atstumas, tai galimybės gauti bendrabučio tikriausiai kaip ir nėra ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:36:21 | Nuoroda
Na, nieks ten į privilegijuotus ir nepriviligijuotus neskirsto. Visi norintys gauti bendrabutį kartu su prašymu pateikia šeimos sudėties pažymą, trijų paskutiniųjų mėnesių šeimos pajamas, pažymą, įrodančią, kad tavo broliai-sesės irgi mokosi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 23:04:16 | Nuoroda
Na dėl brolių -seserų šito nereiks, bent vienu popieriu mažiau ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 23:06:28 | Nuoroda
Šiaip, ta pažyma apie brolių ir sesių mokslus tik oficialiai reikalaujama, nes bent pati tik šeimos sudėtis pažymą ir pajamų pažymą pristačiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 23:07:40 | Nuoroda
Gal jau dabar reikia pradėti rūpintis, o tai čia kol surasi pas mus ką nors... ;DD O šiaip visi gąsdina, kad pirmakursiams sunku gauti bendrabutį, tai turbūt taip ir yra.. ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 23:14:42 | Nuoroda
Žinok, ne veltui gąsdina. Aš pernai rugsėjį iš karto negavau. Ir ten kažkokia tokia sistema, kad univeras pirmiau yra suinteresuotas, kad jau studijuojantys (pavyzdžiui, antrakursiai būtų garantuoti gyvenamąja vieta bedrautyje; bent jau man taip metodininkė aiškino, kai pernai negavau; tad vietos pirmakursiams atitenka tik atlikusios nuo jau studijuojančiųjų vietų pasiskirstymo). Bet žinai ką, naglai ten reikia. Jei rugsėjį negausi, tuojau pat vėl pildyk prašymą ir taip vis kol gausi, nes kai kurie, rugsėjį negavę, vėliau gauna spalį, lapkritį, asmeniškai pati gegužę tik apsigyvenau. Kas susiję su pažymomis, tai geriau suskubk, nes, jei tėvai dirba kur nors, kur ofisas yra Vilniuje, o ne tame pačiame mieste, kur dirba, tai užtruks visa ta biurokratija, bet jei tėvų darbo vietoje administracijos padalinys veikia kaip reikia, tas pažymas pateiks ir per dieną. Sėkmės.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 23:15:42 | Nuoroda
O kur pasiismti pažymą, kad sesės/broliai mokosi?Mokykloje ar kur kitur?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą