nekilnojamo turto vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 17:04:09 | Nuoroda
ar galetu kas mokosi papasakot apie sia spec. perspektyvas...kaina ir pan
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:56:26 | Nuoroda
na as pati zadu siais metais cia studijuoti. zinau,kad planuojama priimti 48 i vf ir 9 i mokamas vietas. sakyciau,kad tai viena is prestiziniu specialybiu, o kokios perspektyvos ,nebaigus nzn. kiek domejausi, tai baigus ntv norint dirbti nekilnojamojo turto vertintoja reikia issipirkti licencijas. man idomu kaip su ntv diplomu: rasoma,jog igyjamas vadybos ir verslo administravimo bakalauras, o apie ntv nieko neuzsimenama. tai ar jis yra eilinis vadybos diplomas,ar vis del to siek tiek geresnis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 20:43:38 | Nuoroda
na, o cia pasireikst niekas nenori?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 22:02:53 | Nuoroda
sveiki ystojau i vgtu ntv gal kas daugiau nori apie sia specialybe papasakoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 10:55:05 | Nuoroda
Sveiki;] Turbut istojusiems s.m . i NTV bus idomus paskaityti busimos 2kurses nuomone;] Taigi: >>Apie perspektyvas jus visi puikiai turetumete zhinoti jei bent kiek zhiurite TV: NT pardavimai mazeja, jauchiasi nuosmukis ir t.t... BET tai vyksta visose srityse (yra issimciu). Ateis laikas, stabilizuosis viskas ir vel bus visiems viskas gerai;] >> NTV yra gerai mokytis, nes ten yra inzhineriniu disciplinu (30%) ir vadybiniu (70%) disciplinu derinys. Bent jau man,kaip merginai, tai puikus derinys! >> Baigus gaunate vadybos diploma. Taip, tai nera lb super! Bet jus gaunate labiau universalu diploma. Vertinkite igytas zhinias (aisq jei igisite tokiu), o ne diploma! Be to, diplome rashoma >>NTV<< o tai jau shis tas, tiems kas zn kokiu balu ten reikia stojant;] >> Mokytis chia tikrai nesunku (lyginant su statybos inzhinerija, vadyba). Bent jau mum geri destytojai pakliuvo, taij tikrai nesukele ypatingu problemu. Aisq buvo nesusipratimu, bet... viskas gerai baigdavosi;] Jokiu bemiegiu naktu nebuvo net per sesija. >> NTV yra gera specialybe, bet jei kas norite ir galite mokytis inzhinerinius mokslus, tai apie jokias vadybas negalvokite, o stokit TIK i inzhinerinius mokslus! Jei dar kokiu klausimu turit - klauskit;] Galiu pakonsultuoti=] p.s. butu idomu suzinoti kas su kokiais balais s.m. istojo?;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 12:29:27 | Nuoroda
Sveika, JustEra! kaip malonu, akd pagaliau atsirado zmoniu, kurie ten studijuoja ir kazka gali papasakot placiau as istojau cia siais metais, bet va dabar uz valandos isvykstu i uzsieni, tai nelabai turiu laiko rasyt, tik trumpam uzbegau pasiziuret, ar naujienu nera tai kai grisiu manau susirasysim daugiau, o kol kas turiu tau klausima - gal ka zinai apie fuksu stovykla? jei zinai, butu malonu, kad suteiktum informacija, kada ji vyks ir kur, nes pagal tai ziuresiu kaip man planuoti kita veikla rugpjuti va va, as ir nezinau, ka galvot, nes del sitos specialybes yra labai daug ir ivairiu nuomoniu - vieni sako kad gera specialybe, kiti, kad kaip tik neverta stot..bet va, pakalbejau su paciais destytojais, ir istojau kadangi fizikos nelaikiau(nors ji man labai patinka), tai ir nestoju i inzinerines specialybes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 13:36:58 | Nuoroda
Smagu, kad istojai! ir dar smagiau, kad nori i fuxu stofke;] o ish vis smagiausia butu jei ten papultum;] kiek girdejau, tai shiais metais stofke buvo planuojama daryti rugpjucio 8-10 denomis, bet dar reiktu pasitixlinti;] galesiu tixliau suzhinoti, nes keletas draugu bus ten vadovais;] As pati ten buvau ir taj buvo vienas ish geriausiu tos vasaros ivykiu! Susipazhinau su busimomis grupiokemis ir grupiokais, kitais statybos&elektronikos fakulteto studentais, daug smagiu akimirktu ir t.t. vnz nerealu!;] Tuo labiau, kad kai ateini rugsejo 1, matai jau pazhystamus zhmones, kurie dalyvavo ir stovykloje;] Tai jau kazhkaip nebebaisu pasidaro;] Dar galechiau pasakoti ir pasakoti, bet uzhtex;] Turbut idomu kaip atrenkami zhmones i stovykla, ania?;]]] <man irgi pernai buo tas aktuali> Ats: nzn ;] gal burtu keliu, gal pagal istojima, o gal net pagal grazhas akis;] Tai vat, kai ten eisite registruotis, butinaij shyyyypsokites ir bukite linxmi ;] p.s. registracija stovyklai vyksta, tuo pachiu metu kai neshate dokumentus i VGTU ;] <bent jau pernai taip buvo>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:01:18 | Nuoroda
as ce istojau su 19.18 balu 38 nr
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:39:54 | Nuoroda
JustEra malonu uz informacija.As istojau 30 numeriu su 19.36 praeinamu balu .Seip visada domejausi inzinerineis mokslais taciau nors ir laikiau fizikos egzamina,mane labiau trauke vadyba O del fuksu stovyklos,tai ir taip lb norejau ten sudalyvaut,bet paskaicius tavo zinute dar didesnis troskimas apeme
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:59:06 | Nuoroda
Matau ir as kad yra visokiu nuomoniu apie sia specialybe bet visgi dziaugiuosiu kad cia istojau mazu kol pabaigsiu susitvarkys situacija su tuo nekilnojamu turtu patekau 14 numeriu mano balas buvo 19,78. P.S. jei galit daugiau papasakokit studijuojantys apie perspektyvas baigus NTV ir apie stovykla koki uzsiemimai ir pan
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:27:52 | Nuoroda
sweiki busimieji kursiokai! istojau 11 numeriu,mano balas 19.91
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:53:08 | Nuoroda
smagu kai atsiranda ten pat istojanciu gal kas barake gyvent ruosiasi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 11:33:39 | Nuoroda
Perspektyvos? NTV yra geri, nes tai konkresne pakraipa nei paprasta vadyba (bent jau mano nuomone). Darba susirasti visi tikrai gali ivairiose srityse. Kalbant apie NT srity, mano darbo paieshkos neuzhtruko ilgai. Db ash dirbu vienoje NT agenturoje. Pareigos - brokere. Tai paprasciausios pareigos, kurioms nereikia daug zhiniu, todel galima dirbti jau po pirmo kurso. Tiesiog ieshkai ir siulai patalpas klientams. Pinigu daug neuzhdirbu (standartishkai atlyginimas priklauso nuo rezultatu, kaip ir daugumoje firmu), bet manau tai pravers ateityje. Rimtesnis darbas skaitomas NT srityje yra NT vertintojas, bet iki tokiu pareigu reikia minimum 1 metus padirbeti NT srityje + egzaminas, kad gautum vertintojo asitento licenzija...yra info internete;] Fuxu Stovykla? Nenoriu skleisti klaidinga info, todel kai suzhinosiu tikslesne info jums pranesiu arba kas nors kitas pranesh ish Statybos Fakulteto Studentu Atstovybes (Visus fuxus kvieciame prisijungi!).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 15:34:14 | Nuoroda
as ir cia istojau balas tik 19.08, 42 nr bet nieko svarbu istojau egle111 as palnuoju i bendrabuti eiti jei tik duos man ji
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 20:42:55 | Nuoroda
as irgi pradedu galvot ar ji gausiu gal kas zino kur ir kada paskelbs kas gaus barakus? tikiuosi ne rugsejo 1d. nes kitaip eiciau po tiltu gyvent
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 20:53:00 | Nuoroda
kas gavo bendrabucius skelbs mazdaug po savaites kai baigsis dokumentu priemimas jei negausiu tai ir as po tiltu gyvent eisiu galesim kartu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 22:09:28 | Nuoroda
sweiki, as Giedre. Cia istojau ir dziaugiuosi tuo ) Hey susipazinkim - mano email I fuksu stovykla labai noreciau tik negaliu, tad susimatysim rugseji o del bendriku tai be sansu ten... as jau gailiuosi, kad del popieriu tiek laksciau :/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 22:47:14 | Nuoroda
valio jau chebra "po tiltu" renkasi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 20:39:30 | Nuoroda
eigle111, esam kaimynes istojusiu sarase ...as 15, mano balas 19.76 o del stovyklos.... as irgi ten zveriskai noriu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 17:58:50 | Nuoroda
aha butu labai smagu visi susipazintume ir rugsejo 1d jau viska zinotume ( ne kaip fuksam priklaso)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą