nekilnojamo turto vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 16:39:04 | Nuoroda
Sveiki, as istojau 16nr, mano balas 19,75:) Nesiregistravau i fuxu stovykla,t odel noreciau susipazint bent internetu, laukiu pasiulymu draugaut one.lt, mano login pifkiux;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 17:02:15 | Nuoroda
Informacija apie VGTU STATYBOS FAKULTETO pirmakursiu stovykla: Stovyklos laikas: Rugpjucio 8-10d. (penktadienis, sestadienis, sekadienis) Stovyklos vieta: VGTU praktiku baze, Aukstadvaris, prie Skrebio ezero Stovyklos kaina: 50 Lt Kodel naudinga?: Stovyklos metu pirmakursiai susipazista vienas su kitu, pateikiamas infopaketas, kuris suteikia daug informacijos apie tvarka VGTU universitete: bendrabuciai, stipendijos, paskaitu tvarkarasciai, dekanato veikla ir kt. Reikia tureti su savimi: miegmaisis, gera nuotaika, 50 lt uz maista ir kelione. Kada reikia atvykti i VGTU: Rugpjucio 8d. 9:00 prie VGTU centriniu rumu Ka reikia padaryti, kad patekciau i stovykla?: Mandatiniu dienu metu uzsiregistruoti ir uzpildyti anketa 06 auditorijoje. Laukiame jusu! Sekmes!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 08:20:01 | Nuoroda
nuomone apie ntv labai ivairi.. dziugu,kad yra zmoniu kurie dziaugiasi savo studijom. mes su Justera vienam kurse, tik as kitoj grupej bet pas mus statistika tikrai prasta, is visu 32 "savo vietoj" jauciasi kokie.. nu gal 8, o visi kiti ne cia pataike, nors balai neprasti,kad ir mano,bet manau,jog ntv nei sis nei tas, visko po truputi,bet nieko iki galo.. tik va del kai kuriu destytoju verta studijuot istosit, patys pamatysit o pirmas kursas dar ziedeliai, va musu(antram) laukia jau dideli isbandymai ai zodziu sekmes, tkiuosi rasit savo vieta po saule ))
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 17:52:33 | Nuoroda
na bet jeigu jau labai nepatiks si spec. tai galima pereiti ar as kazka maisau?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:18:33 | Nuoroda
Uhu kiek info JustEra milžiniškas ačiū už visą info, ypač apie fuxų stovyklą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:32:31 | Nuoroda
Įstojau 5 37 vf vietą, balas 19.23 O mane po tiltu priimsit, jei ir a6 bendrabu2io negausiu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 23:06:02 | Nuoroda
ačiū už info. labai jos laukiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 11:27:33 | Nuoroda
tikrai dekui uz info turiu dar viena klausimeli, kaip studijuojant su papildoma iranga? reikia iskart kompiuteri turet ar dar galima kazkiek pratempt (pvz: 1sesija?)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 11:56:59 | Nuoroda
Aha as irgi kaip egle noriu suzinoti, ar labai reikalingas kompiuteris studiju metu? O ar galima susirasti koki darba, t.y. nuo kelinto kurso ir ar galima iskarto Ar reikia ziauriai mokytes>?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 23:22:42 | Nuoroda
Va del kompiuterio ir man labai idomu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 23:56:43 | Nuoroda
heiii!!!! sveiki, kursiokai!!!:))) istojau 19 (17.63). butu malonu susipazinti su jumis, rasykite i skype, nick: kitiuss
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 00:47:49 | Nuoroda
Parasykit jei galit, kokiu nr ir su kokiu balu istojot cia :):)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 18:42:05 | Nuoroda
Telsiai<-- paversk kelis puslapelius atgal, kai kurie jau pasisake
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 02:18:21 | Nuoroda
Sveiki sveiki sveiki, ziuriu nemazai cia musu atsirado va, katik grizau is uzsienio, tai tokios visos sviezios naujienos, kad net akyse mirksi va, norejau dar paklaust JustEra - iki kada vyks gal zinai ta registracija? nes va mano dokumentus iformint tai tevai nunese, kai as isvykus buvau...tai idomu, ar nepavelavau dar su ta registracija? nes laaabai noriu i stovykla! o va dar lyg tycia pirmadieni isvaziuoju i Palanga su draugais ir griztu tik 7d...tai va, dar idomu, ar imanoma sestadieni uzsiregistruot? smagu va, kad cia kompanija renkasi, kad nepasyvus esat!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 02:21:03 | Nuoroda
P.S. jei kas nores susikontaktuot, tai skype: whirl07 butu malonu pazint busimus kursiokus bei kursiokes!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 15:07:09 | Nuoroda
Ruta, manau, kad tau nepavyktu sudalyvauti toje stovykloje ;/ juk jei 1dieni isvarai ir tik 7dieni gristi, tai nebespetum 5dieni ryte atsirasti prie vgtu...nebent tu gali buti dvejose vietose vienu metu, galetum? ;]]] Jei nplanai nepasikeis iki kitos savaites, tai stovykloje ir mane sutiksite ;] kas is ntv (ir ne tik), neabejoju, kad smagu bus pabendrauti;] Gal kas turite klausimu del fuxu stovyklos?;] mielai atsakyciau ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 15:13:04 | Nuoroda
ne ne, JustEra, tu mane ne taip supratai matyt as turejau omeny, kad griztu ne sekmadieni, o rugpjucio 7 diena taigi tikrai speciau atsirast 8 diena prie vgtu matai, kaip stebuklinga! jau viskas tvarkoj, paskambinau siandien i studentu atstovybe, tai telefonu uzregistravo mane, pradejo klausinet ar groju kuo nors na, kadangi muzika mano arkliukas, tai malonu pasisneket buvo tai jei pasiseks, susimatysim stovykloj! o as ten laaabai noreciau..bet deja norinciuju daug, o konkursas labai didelis.taigi, pasikliaukime sekme! dekui, uz informacija labai!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 15:13:04 | Nuoroda
ne ne, JustEra, tu mane ne taip supratai matyt as turejau omeny, kad griztu ne sekmadieni, o rugpjucio 7 diena taigi tikrai speciau atsirast 8 diena prie vgtu matai, kaip stebuklinga! jau viskas tvarkoj, paskambinau siandien i studentu atstovybe, tai telefonu uzregistravo mane, pradejo klausinet ar groju kuo nors na, kadangi muzika mano arkliukas, tai malonu pasisneket buvo tai jei pasiseks, susimatysim stovykloj! o as ten laaabai noreciau..bet deja norinciuju daug, o konkursas labai didelis.taigi, pasikliaukime sekme! dekui, uz informacija labai!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 15:50:31 | Nuoroda
molly_>> ishsimokem shiais metais, ishismokysim ir ateinanchius, gal bent td suprasim ka reishkia tikri mokslai ;]] Ar reikalingas mokantis PC? Taip, jis rekalingas. Asmenishkai ash ji panaudojau: 1) Kompiuterinei grafikai (Jau galit pradeti instaliuotis AutoCAD programele) 2) Ivariems referatams (Ju nebuvo daug) 3) Ivairioms prezentacijoms. 4) Shperychiu gamybai. 5) Suzhinant ivairias grupes naujienas per grupes grupsa, ir shiaip visas vgtu naujienas, ivertinimus, tvarkarashchius ir kt. +) matematikos destytojas (S.Chirba) leidzia per kolius naudotis 2 lapais formuliu ir visa PC informacija. Man PC neprireike, bet kitiem tai pagelbejo. ISHVADA: Be PC neprazusite, bet jei ateityje vistiek planuojate isigyti, tai geriau jau db tureti. Jei esate nevilnieshiai, kuriu PC yra gimtineje, ir jo reikia sheimai, tai jus galite pasiplanuoti savo darbus taip, kad grizhe savaitgali galetumete viska pasidaryti. ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:10:05 | Nuoroda
Joa, ash ne taip supratau ;] Stebukladare ;]]] Ash manau, Ruta, kad tu ten papulsi, zn chia kai lb lb lb nori, tai ir ishsipildo tas noras ;] Pagyvensim pamatysim ;]
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą