aplinkos apsaugos inzinerija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 12:09:01 | Nuoroda
Jau esami sudentai pasidalinkit savo nuomone, ispudziais apie sia specialybe...Galbut kam nors padesite apsisprest ar studijuot buten tai...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 17:02:48 | Nuoroda
Studijuoju pats sioje specialybeje (trecio kurso pabaiga). Siaip mano nuomone, jei domina Aplinkos inzinerija, tikslingiausia ir butu studijuoti butent VGTU. Pakankamai daug techniniu dalyku susijusiu tiek su aplinka ir ne tik. Siaip nervina pirmi kursai, kai yra brukamos visiskai neaktualios disciplinos, daznai pakertancios tik pradejusius studijuoti. Pirmuose kursuose spaudimas yra gan smarkus, taciau jei praeini tris kursus (neakivaizdinio atveju), jau lengviau. Pasak pacio dekanato - destytojai patys studentus patempia, o ir spaudimas sumazeja. Del paciu studiju idomumo - jis prasideda nuo III kurso, kai prasideda tikslingi dalykai. Galioja tokia nuostata - jei praejai Medziagu atsparumo abu egzus - jau viena koja baigei bakalaura (as kol kas nepraejau ). Siaip kiekvienam semestre yra po viena (max du) kirvius, kuriu uzduotis smaugti ir lengvai nepraleidineti. Tai galioja manau visom specialybem VGTU. Lyginant dienini VS neakivaizdini - neakivaizdininkam lengvesne duona. Tiesiog daugiau destytoju ziuri kaip i rimtus zmones ir nereikalauja maximumo (taciau kai ne kurie tiesiog nekencia neakivaizdininku ir nesiskaito). Apie perspektyvas: sie dalykai LR dar tik ateityje, tiap kad jei svarstai ar statyba studijuoti, ar AA, manau sprendimas aiskus turetu buti . Bendrai del VGTU "baubo", susiformavusio visuomeneje pasakyciau taip - niekur gyvenime rozem kelias nera klotas, taciau nieko ten baisasu ner, reikia tik zengti pirma zingsni ir nepasitraukt. STUDIJUOK.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 13:43:35 | Nuoroda
i tokias specialybes merginos stoja ar ne? irgi cia planuoju, bet bijau kad galbut sita specialybe yra labiau ,,vyriska''
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 00:43:58 | Nuoroda
vasarinuke>>> Stok susimatysim tada gal kuo daugiau merginu tuo geriau... Na kiek girdejau tai merginu yra nemazai;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 00:45:50 | Nuoroda
Kalmaras>>> Aciu kad bent tiek apsvietei...Jau kelis metus planuoju i sia specialybe ir tikiuosi istosiu ir baigsiu ir viskas bus gerai...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 21:25:12 | Nuoroda
fuxass007 <--- hmz, butinai pasimatysim, tikiuosi istosiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 12:51:59 | Nuoroda
Istosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 23:24:34 | Nuoroda
as pats studijuoju ap:) baigiau pirma kursa. nera lengva mokytis,tikrai. tačiau jeigu nori,netingi,tai gali viska išmokt:) gal yra 2kursių? ka geriau rinktis,ar etika ar ten kažkokį pažinimą 25 kurse?:)
Žinutė parašyta: 2008-07-05 20:25:19 | Nuoroda
Sveiki, Gal galit padėt apsispręst...Rinktis man šią specialybę,ar ne... Mane labai domintų perspektyvos ją baigus....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 18:35:18 | Nuoroda
sveiki, aš taip pat norėčiau čia studijuoti.. mane nugazdino "kirviai" ir medziagu mechanika,ar kaip ten,bet jei įstosiu,tai stengsiuosi,kiek begaliu. parasykit savo mailus,susirašsyim rudeni,o po to gyvai susimatysim. naujos pažintys gerai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 16:58:13 | Nuoroda
kaip ten su ta fizika? tik 1 metus ar visus 4? ir ar labai ten su ja spaudzia? nes nesimokaiu nei 11 nei 12 klasej tai galvoju kaip cia suktis reiks...
Žinutė parašyta: 2009-03-09 14:20:27 | Nuoroda

gal kas turit aplinkos apsaugos knyga(ekologijos)? labai man padetumet :)

  • Biologija / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-12 15:05:28 | Nuoroda

Sveiki,

galvoju visai noreciau cia studijuoti, papasakokite placiau, kaip destytojai, seip atmosfera? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-28 13:11:21 | Nuoroda

gal dar veikia sis forumas apie aplinkos apsaugos inzinerija? nes reiketu labai patarimu kas mokosi sioje specialybeje, kad duotu konkretu patarima, verta ar neverta stoti cia :)

kiek ziurejau statistikas tai nera per daug perpildyta sfera.. Somebody? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 16:23:03 | Nuoroda

As stosiu i sia specialybe! rasysiu pirmu nr! Si specialybe isties yra lb perspektyvi:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:09:17 | Nuoroda

O tai kaip ar labai sunku mokintis? :? Bandysiu stot bet fizikos ir chemijos, bet i mokama, nors bijau, kad per sunku bus :?

Kas dar ketinat?  

Žinutė parašyta: 2009-06-09 13:16:51 | Nuoroda
Lijana* rašė:

O tai kaip ar labai sunku mokintis? :? Bandysiu stot bet fizikos ir chemijos, bet i mokama, nors bijau, kad per sunku bus :?

Kas dar ketinat?  

 As ir stosiu be chemijos! Bet lb noriu istot!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:28:23 | Nuoroda
Mildoosius rašė:
Lijana* rašė:

O tai kaip ar labai sunku mokintis? :? Bandysiu stot bet fizikos ir chemijos, bet i mokama, nors bijau, kad per sunku bus :?

Kas dar ketinat?  

 As ir stosiu be chemijos! Bet lb noriu istot!

 O nebijai kad sunku bus? ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:07:08 | Nuoroda

Nu kas istojo i sia specialybe? :) butu smagu susipazinti?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:52:59 | Nuoroda

Sveiki,aplinkos apsaugos inzineriai ;D kas norit susipazinti rasykit i skype: sheenyaurum. Lauksiu ziniu is nauju draugu ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą