Patarimai stojatiems :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 23:26:44 | Nuoroda
pasidalinkit mintimis, paarimais.. stojantiems
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 02:38:26 | Nuoroda
as norejau stoti cia, bet taip ir nezinau, rasyti ar ne... o laiko vis maziau ir maziau darosi...
Žinutė parašyta: 2008-07-04 03:03:05 | Nuoroda
Nei tu ten istosi nei ka. Per sikna ten tokius daro su 14/88 :]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:07:55 | Nuoroda
juk cia stojamieji reikalingi, ar kaip ten jie vadinas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 17:10:14 | Nuoroda
Galvojau cia stot, galvojau galvojau, o kai apsisprendziau tikrai stot, paaiskejo kad jau nebegalima registruotis fizinio tinkamumo testui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 02:31:47 | Nuoroda
Na as buvau labai uzsikepes , nuvykau i atranka, ja perejau is 10 norinciu atvyko 4. Snekejom su pirmakursiais , labai maloniai papasakojo apie viska ko tik ju klausem. Esme kad laiko laisvo labai mazai , busi atsiskyres nuo gyvenimo, grysi i seima ir sunku bus viska suprasti kaip kas kur cia. Baiges , tampyses nezinia po kur , tuo kentes seima. Ju patarimas , jei pasisvesi tam dalykui stok , cia kaip i vienuolyna uzsidaryt. Savaitgaliai jei vidurkis nemaziau 7 , ir nuobaudu bei budejimu ner. O ju sako isvengti sudetinga ypac pirmam kurse.
Žinutė parašyta: 2008-10-14 17:06:30 | Nuoroda

del stojimo. tai ir as noriu cia, bet taip bijau, kd laisvo laiko labai mazai yra... ir siaip viskas labai sudetinga, gan aukstu balu reikia stojant, o per fizinio pasirengimo testa daug kas atkrenta kiek girdejau, taip kd kas cia planuojat stot turit but fiziskai gerai pasirenge ir turet gan aukstus balus... ;)

Žinutė parašyta: 2009-01-30 15:08:03 | Nuoroda

na, kai as cia stojau, tai man asmeniskai viskas buvo pernelyg paprasta. fizini testa islaikiau pries tai pora menesiu intensyviai pasportavus (tiesa, esu sportiska is prigimties), netgi vienoj rungty vaikinai pasirode prasciau. kitos uzduotys buvo intelektines. idomu, kad tu uzduociu yra zymiai daugiau nei fiziniu, todel si ta galvoje privaloma tureti, neuztenka vien pripusto raumenyno :D. taciau yra kalbu, kad nuo siu metu merginom ir vaikinam fiziniai normatyvai bus suvienodinti, taigi stojanciosioms merginoms reikes labiau pasistengti :).

Žinutė parašyta: 2009-12-02 19:38:20 | Nuoroda

butu galima suzinoti kokie egzaminu rezultatai pas tave buvo kad istojai i lka?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:32:03 | Nuoroda

 mane taip pat domintu

___________________

darbas studentams savaitgaliais

Žinutė parašyta: 2012-11-27 22:54:08 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą