Gyvenimas VSDK:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 21:40:01 | Nuoroda
Sveiki! VSDK studentai, prasau, papasakokit ka nors apie sita mokykla?!!! Ypas domina statybos fakultetas ir geodezija? Dar... kokias barakas?Tvarkingas ar ne?Visiems skiria?Kiek kainoja per menesi? Kokios kainos valgykloj ir ar normalus tenai maistas?? Pasidalinkit savo patirtim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 11:07:47 | Nuoroda
VISŲ PIRMA REIKIA ĮSTOTI, O PO TO KALBĖTI APIE GYVENIMĄ BENDRIKE. GAL GATIT KAS NORS PARAŠYTI, SU KOKIU BALU GALIMA ĮSTOTI Į GEODEZIJĄ IR KADASTRĄ
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 00:08:16 | Nuoroda
Na as tikrai istosiu.....taciau kol kas galvoju kur geriau geodezojoj arba buh.apskaitoj.... Negaliu nuspresti Buvau VSDK,tenai pamaciau ,kad minimalus KB i geodezija buvo 6.8,maksimalus apie 15.8 Sunku neistot)))Pas mane 11.81.....
Žinutė parašyta: 2008-07-13 21:02:39 | Nuoroda
Idomu kur galima pamatyti ir kitu specialybiu praeitu metu stojimo minimalius ir maksimalius balus? Ar tik sioje kolegijoje galima pamatyti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 23:54:43 | Nuoroda
Manau, kad tik pacioj kolegijoj.As lb ilgai ieskojau,bet niekur nebuvo. Kitu kolegiju buvo, o VSDK ne..... Gal cia yra tvarkinga ,rami mergina, stojanti i VSDK???Buciau kambarioke
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 12:51:09 | Nuoroda
mano balai buvo ish egzu, visi valstybiniai: lietuviu 87, fizika 30, matieka 20...ir viska mokykloj mokiausi a lygiu tai lb pakele bala...ir ystojau 2 ish grupes berots...labai lengva ystot sheip...o geodezija gal lengviausia mokytis visam statybos fakultete... am merginu ir vaikinu barakai yra atskirai..skiria kashio aishtele ;D...na tvarka barakuose grieshta...jei nori mokytis tai puikum jei tusintis tai jau sunkiau...vat merginoms visoms beveik duoda baraka...ash netoli vln gyvenu bet vistiek dave..kaina 100lt...+5lt uz intika...vat bernams su barakais sunkiau berots..
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-23 23:45:43 | Nuoroda
tai prasyma i geodezija dar galima pateikti? kada bus rezultatai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 02:20:54 | Nuoroda
catwoman,vau....su tokiais balais galetum i univera istot.Na i geodezija tikrai.I statyba atrodo irgi. Aciu uz info))))) Reiskia barakuose nera visokiu tusu? ufff O dazniausia gyvena 2 arba 3? Dviese man atrodo geriau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 02:22:10 | Nuoroda
Brigita, prasyma galima parasyt iki rugpjucio 14 d. Rezultatai tik 19 d.
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-24 12:51:25 | Nuoroda
a_lisa o tu i geodezija planuoji? kaip issilaikei egzus?VSDK nera vf arba vdf?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 18:42:43 | Nuoroda
Taip?i geodezija)O tu? Kodel nera?turi but. Tikiuosi, kad sutarty bus parasyta ,kad studijuosim pagal sena tvarka Zinoma,is pradziu tik reikia istot Mano KB 11,81
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 14:46:38 | Nuoroda
Pagal birželį Seimo priimtą Aukštojo mokslo įstatymo pataisą valstybės finansuojamose vietose akademinių skolų neturintys studentai, kurių studijų rezultatų įvertinimų vidurkis per semestrą yra ne mažesnis kaip „aštuoni“, studijuos nemokamai. Ankstesnių metų duomenys rodo, kad tokių studentų valstybės finansuojamose vietose yra maždaug 40 proc. Kiti studentai už vieno semestro studijas valstybės finansuojamoje vietoje turės mokėti 4 MGL (520 Lt) dydžio studijų įmoką. Skaite? Sedziu pikta ......(((((((((((((Va as nesuprantu , kodel technologiniu mokslu studentai tures moketi ,o kazkokiu humanitariniu ne?Nera paslaptis ,kad tech. specialybese nedaug kas turi vidurki 8,nes tai lb sunku. Nesamone((((((
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-25 15:34:39 | Nuoroda
a_lisa bet cia gi nevalstybine kolegija, tad man atrodo kad valstybe neskirs mums tu pinigeliu ir nesvarbu kaip mokysimes...nemanai? papasakok ka laikei, kokius egzus, kokie ju rezultatai? ar pretendavai i VGTU geodezija? beje, is kur tu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 16:34:04 | Nuoroda
Valstybine nevalstybine Vilniaus dizaino kolegija. Tai skirtingos mokyklos Ne, i VGTU ne pretendavau,man tenai butu per sunku.Fizika.matematika ir t.t. Aisku kolegijoj sitie dalykai irgi yra ,bet kolegijoj turetu buti lengviau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 16:48:05 | Nuoroda
http://www.vsdk.lt/html/apie.php Vilniaus statybos ir dizaino kolegija – valstybinė mokykla, teikianti aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą. ufff......as jau pati issigandau Va nezinau ar galima paskambinus suzinoti rezultatus? Gal kas zino? Man neapsimoka vaziuot i Vilniu rugprjucio 19 d. tik del to kad paziuret,o paskui 21 d. vel vaziuot.( Brigita, as is Visagino. O tu? As laikiau Mat. valst., lietuviu k. valst. ir anglu mokykl. Metiniai: Mat 7(A),lietuviu 8(A),anglu 8(A) Fizikos neturiu nei egzamino,nei metinio.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:02:24 | Nuoroda
Beje,kaip as supratau is sito straipsnio, dabar pirmame semestre visi mokysis tik VF(kas istos,zinoma),DVF nebebus. O nuo antro semestro pagal rezultatus,taigi VF mokysis tik tie ,kurie tures 8 ir daugiau(vidurkis). Siaubas As taip pagalvojau,jeigu ,pvz., kolegijoj 4-5 egz. semestro pabaigoj, kad vidurkis butu bent 8,galima turet tik viena 7,jei turi 9,o jei ne, tada visi pazymiai turi but nuo 8.((((((((((
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-25 18:52:17 | Nuoroda
duok gal savo skype? arba manasis lydia_7872. O kiek is matmos valstyb, anglu ir lietuviu? pas mane matematika 6(A), lietuviu 9(A), rusu 9(A), fizikos 7 (B)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:25:58 | Nuoroda
Deja neturiu skype(((gal icq?mano 22287800 arba pastas arba o tu is kur?) Nesupratau tu parasei prasyma ar ne? Mano egzaminai: mat-ka 55 lietuviu 28 anglu 7(mokyklinis) Metiniai parasiau anksciau. O pas tave kokie?
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-26 21:02:30 | Nuoroda
Na pas mane silpnesni pazymiai. Negaliu Tave surasti per icq io kada tu prasyma pildei? ka rasei? visas i VF?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 18:52:36 | Nuoroda
Tai ne problema)))Pagal praeitu metu rezultatus min KB buvo apie 6.8 O koks tavo KB? As pildziau prasyma liepos 15 d. Labai daug zmoniu buvo,nors 8 d. apskritai nieko nebuvo As tik 1 pageidavima rasiau(VF).
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą