VGTU bendarbuciai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 15:44:40 | Nuoroda
Butu labai naudinga suzinoti kokie reikalai su VGTU bendrabuciais: kurioje vietoje randasi? Kokios galimybes ji gauti? Kokios gyvenimo salygos? Ar toli nuo pacio VGTU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 16:05:16 | Nuoroda
girdejau labai sunku gauti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 14:21:49 | Nuoroda
priklausomai, kuriame fakultete studijuoji. VGTU bendrabuciai yra Sauletekio al 25 (vadinamoji kamciatka) arba Sauletekio al pradzioje (vadinamasis Niu jorkas), 5 min kelio pesciomis iki universiteto, taigi labai patogu, jei studijuoji ne architekturos (traku g) ar kt. fakultete, o paskaitos vyksta pagr rumuose. as gavau tikrai gera (tikejausi daug baisesnio) kambari, 11 aukste, kambariokai sugyvenami, visur tvarkinga, papr savaites dienomis gan ramu, nes kaip zinom, VGTU yra lb sunku mokytis ir chebra mokosi savaitgaliais zinoma, padarom isimtis . na, o siaip gauna daugumje baraka tie, kas gyvena ~200 km nuo VLN, seimos materialine padetis ne is geruju arba daug vaiku. blogiausiu atveu galima nesti admin kysiuka p
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 16:56:02 | Nuoroda
Aš tai verlslo vadybą studijuoti ruošiuos... Tai gal ir gaučiau tą bendrika, kur 5 min kelio iki universiteto? Tik vis dar svarstau ar VGTU verslo vadyba pakankamai rimta... Čia ne apie bendrikus, bet vistiek: o sunku mokintis, nes daug techniniu dalyku (visgi vgTu), ar dėl to, kad ir strateginio varldymo, rinkodaros ir panašių dalykų pakankamai sudėtinga programa?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 22:38:43 | Nuoroda
del tu vgtu bendrabuciu sudetingas reikalas... ir i kilometrus nelabai ziuri ten, pvz kursioke is Birzu net o bendrabucio nedave. ir kitu atveju yra tokiu buve. Bet taip buna tik is pradziu pirma pusmeti, po to besimokant galima nesti prasymus ir imanoma gauti, nes tiesiog po sesijos zmoniu iskrenta nemazai. Na kaip sakant jei labai nori, tai issireikalausi. tik reikia nuolat vaiksciot i dekanata, maisytis po akim ir ikyreti kad tave atsimintu ir duotu ta barako kambary ))) Teko lankytis kamciatkoj, paprasta, jauku, yra kas tusinas, yra kas mokos. Seip tikrai patogu nes kai buna laisva paskaita, tie kurie is miesto dazniausia slampineja kur nors, o gyvenant visai salia (net sakyciau maziau nei 5 min kelio butu ) tai patogu pareiti namo valgyt ar po kuno kulturos (pirmam kurse tik) pareiti persirengti ir nusiprausti zodziu jei iskart negausit tai vistiek kovokit, mokslu begyje galite vis del to tureti guoly kamciatkoj ar niujorke ))))
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 18:19:56 | Nuoroda
įdomu, kiek proc. fuksų gauna bendriką. Hmm.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 20:58:15 | Nuoroda
sveiki, as irgi manau kad istosiu i VGTU verslo vadyba ir tikiuosi gauti bendrabuti gal galetumet pasakyti kokius dokumentus reikia pateikti kad lengviau gautum bendrabuti?
Žinutė parašyta: 2008-07-17 11:56:11 | Nuoroda
Aš esu iš Biržų ir manau,kad atstumas gan nemažas,bet kažkaip pradėjau abejot,kad gausiu bendrabutį.... O kiek mačiau tuos bendrabučius tai jie visai neblogi....Norėčiau ten apsigyvent
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 15:58:34 | Nuoroda
ar kai rasai prasyma bendrabuciui gauti galima nurodyti kad pageidauji gauti niujorke arba kamciatkoje?
Žinutė parašyta: 2008-07-18 23:02:21 | Nuoroda
Šito tai tikrai nežinau,bet manau reiktų iš pradžių džiaugtis,kad išvis gavai :D:D O vėliau kai kiek atlaisvėja vietų gali kažką tai koreaguot....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 19:10:55 | Nuoroda
Kamciatkoj tai vgtu daugiau gyvena studentai, o niujorke yra ir is vu. Beje rinktis manau tikrai negalima, bent pradzioj. Kaip cia sake, dziaukis kad is vis gausi Is pat pradziu net nezinau kokia tikimybe kad gausi. Net atstumas nelabai cia itakos daro. Kaip sakiau mano kursiokes viena is tytuvenu, kita is birzu ir negavo... O va kita is Mazeikiu is kart apsigyveno. Zinokit pagal ka skirto tai as niekaip nesuprantu.... Laimes dalykas (arba kysio) manau. Bet tikiu kad norintiems pasiseks.
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:11:57 | Nuoroda
Aš viena iš tų norinčių...:D:D Noriu dėl kelių priežasčių... Pirma,kad mano nuomone tikras studentas turi pagyvent bendrabutyj... Antra manau,kad ten tikrai žymiai įdomiau nei bute,nes grupiokai ir t.t... O trečia ir visų svarbiausia manau,kad pigiau....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 14:39:37 | Nuoroda
Svarbiausias akcentas gaunant bendrabuty yra tevu pajamos! pirma atsizvelgia i tai, veliau y atstuma. Toliau keliauja jau kiti faktoriai, pvz: pazystami, kysiai and so on. Tai vat tokios tos stokeles
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:13:20 | Nuoroda
blem, gal reik ir man gaut bendrika? pajamos geros tevu, bet gal kaip nors
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:15:34 | Nuoroda
Noreciau gauti bendrika,ir manau kad tureciau gauti..nes gyvenu gan toli, o tevu pajamos nera dideles, nes tik mama dirba,o tetis negali...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:12:36 | Nuoroda
tada manau nera ko nerimauti. turetum gauti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:26:59 | Nuoroda
kokias pažymas vešit?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:27:56 | Nuoroda
ir kam jos turi būt skirtos? VšĮ "Saulėtekio būstas" ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:44:52 | Nuoroda
gal kas placiau gali ta tema, apie bendrabucio prasyma, kam ji paduoti ir kaip jis turi atrodyti? ar ji reikia paduot pristatant dokumentus i univera ar atskirai. o geriausia jeigu butu nuoroda ta tema pasiskaityti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 21:15:04 | Nuoroda
Tikrai labai praverstu,nes kyla labai daug klausimu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą