Leidyba 2008
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 13:37:57 | Nuoroda
man atrodo, kad draugauti visi norės (bent aš taip naiviai tikiuosi )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 15:53:20 | Nuoroda
aš tai labai pasikėlus ir tikrai su niekuo nedraugausiu (joke )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 16:13:30 | Nuoroda
būsim kaip viena didelė šeima nėra ko jaudintis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 18:10:43 | Nuoroda
nunu.jei taip nebus..tai as jum parodysiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 19:26:53 | Nuoroda
Jei viena seima ir nebusim, draugu tikrai visiems atsiras ;p O klijuotis tai manau tikrai niekas nesiklijuos ;D ei, Lina tai mes tave nuleisim ir bus su tavim viskas tvarkoj ;D lipdysies i buri ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 09:43:14 | Nuoroda
nenuleisit, velniai, nenuleisit arba tiek to, pati nusileisiu ant žemės
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 21:17:14 | Nuoroda
Mantai, kol kas niekas nepateikia mums žinių apie tuos, kurie patvirtino dalyvavimą. Net jūsų kontaktų nesiunčia ;> O šiaip.. jeigu nepakliūsit į stovyklą, nenusiminkit labai. Vis dėlto ne guminė ji, o po kelis lovoje miegot dar nenorėtumėte (nors visaip pasitaiko.. ;D). Jeigu bus poreikis, organizuosimės savo mažą ar didelį susitikimą ir susipažinsim .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 13:25:55 | Nuoroda
Vupy;) Kaip matau paduos mums šviežio ir netuziastingo kraujo į leidybą;) Sveiki, aš Agnytės ir Dianos kursiokė Rūta Žavu, kad jūs visi tokie entuziastingi ir bendraujantys, tikiuosi patiks jums leidybinininkų duona O šiaip va, užklydau pažiūrėt, kokius fuxus gausim ir kaip matau, su jumis nebus nuobodu. Tikiuosi draugiški būsit su antrakursiais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 13:27:59 | Nuoroda
Oi oi, norėjau ten parašyti entuziastingo, bet panašu, kad dar iš po vakar pirštai pinas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 20:04:09 | Nuoroda
Nieko nieko visiems gi pasitaiko Kaip miela sulaukti cia ir antrakursiu ;p Tai mes tikimes kad vyresni su mumis nores draugaut ;D mes juk kaip pirmakleckiai, nieko nezinom, nedrasus ;D laukiam palaikymo ;D che o jei is tikro tai visad malonu bendraut su draugiskais zmogiukais ;p Tiesa, kelinto kurso studentai mums ruos krikstynas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 10:08:19 | Nuoroda
cinamonine_mergaite vakar 20:04 Tiesa, kelinto kurso studentai mums ruos krikstynas? Man atrodo, kad antrakursiai ir ruošia ar ne?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 10:28:30 | Nuoroda
O velniai žino čia dėl tų krikštynų, reiktų Agnytės arba Dianos klausti Bijau sumeluoti, bet man regis, jog ir visi norintys gali prie jų organizavimo prisidėt, bet kadangi savo krikštynų tik vakarinėj daly sudalyvavau (buvau bjaurus šlapiai šaltas oras, o aš buvau tik tik po ligos ir tai dar šiek tiek temperatūros turėjau, tai nenorėjau vėl mėnesiui į lova gult...), tai nelabai ir galiu pasakyt. Manau, kad organizuoja KFSA, pagrinde turbūt kuratoriai pirmakarsių, kartu su visų kitų norinčiųjų prisidėti pagalba
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 14:22:35 | Nuoroda
Taip, Rūta, krikštynas KFSA ruošia, bet gali prisidėti visi norintys. O krikštynos tikrai nėra baisios. Nepalyginsi kad ir su teisininkais, kuriems ir šlykštynes valgyt reikia ir nusirenginėt ;> Mums užteko palakstyti, paeiti keliais, parėkauti, palaipioti po medžius ir pašliaužoti. Gerai gerai, aš iki šiol vieną randelį nuo krikštynų turiu, bet čia mano pačios kaltė, kad nesureagavau į startą užduoties;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 16:24:05 | Nuoroda
As isivaizduoju, kad tu norinciu turetu nemazai but ;D argi nesmagu vargsus pirmakursius pakankint ;D Nu nezinau nezinau bet jau ziurkiu uodegu valgyt ar striptiza sokt tikimes neteks ;D Juk galima ir atsisakyt ar tada mus must prades? ? ;DD Is tikro tai tikimes smagiu atrakciju ;p
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 19:06:43 | Nuoroda
O aš nusiraminau, kai pasakė, kad ypatingų žiaurumų nebūna Žiūrėkit, tik nesugalvokit keist tradicijų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 19:57:03 | Nuoroda
Manau, kad svarbesnė yra vakarinė dalis ir tai, kad fuksams linksma būtų ;). beje, mums davė valgyt kečupą per krikštynas;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 20:11:45 | Nuoroda
Mes šiemet darėm krikštynas gimnazijos pirmokam tai kai aš prisimenu, ką mes jiem ten valgyt davėm, tai tikiuos, kad pas mūsų krikštatėvius fantazija išlavinta kitose srityse
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 20:33:28 | Nuoroda
Ei tu geriau neduok ideju, nes bus mums visai nekas ;D nors jei duos valgyt koki bruda tai as pasistengsiu, kad visas turinys (jei jis sukils atgal) atisdurtu ant tu daveju ;DD fuu kaip slyksciai pasakiau ;D Ne zmones baikim juokus ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 20:39:06 | Nuoroda
ir is viso kas buna vakarinej daly jei ne paslaptis? ;p
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 21:44:26 | Nuoroda
Dancas ... (nežinau šiaip)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą