Ktu sociologija stojantys rasykit o po rytojaus ir istoje :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 00:01:20 | Nuoroda
nu as tj pawyzdziui is marijampoles:D bet siiap gal visai smagu bus kai nedidele grupe gal nekrisim niekas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 17:27:47 | Nuoroda
ziuriu sunkiai kazkaip visiems cia sekasi bendrauti tai sakau dv per skype pasnekam, kas norite geriau susipazinti dar pries rugseji tai va mano kontaktas: bombardava P lauksiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 22:24:16 | Nuoroda
as is alytaus esu rasiau sociologija i pirma vieta vf, o i 10 m tai priieme i m nors taip tiksliai net nesuprantu ir as kas bus per specialybe jei baigsiu, tik zinau kad ne soc pedagogas busiu dar nzn ar duos bendrika, siaip gal buta su kazkuo nuomuot geriau galvoju..o cia viena grupe kartu bus ir is vf ir m?? ar kaip?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 23:43:06 | Nuoroda
na taip visi dieniniai mokami ar ne kartu mokosi bent as taip isivaizduoju P tik vakariniai ir neakivaizdiniai atskirai na tai psakysiu kaip ten su ta specialybe yra p smagu tai kad tai nenuvalkiota specialybe, o ja baigus galima dirbti pagal savo ambicijas ir norus praktiskai bet kur p na zinoma tik ne teisininku ar kokiu mediku kur reikia specifinio mokslo P o siaip gali laisvai buti vadybibninku, netgi bankinku cia siaip nuo magistro labiau priklauso P ziniasklaidoj geros perspektyvos su kuo as ir veliau ketinu sieti savo ateiti P
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 23:50:47 | Nuoroda
sveiki, o gal reiketu sakyti sveikos? esu is marijampoles ir greitu metu manau mums teks geriau susipazinti, nes ruosiuosi kartu su jumis studijuoti sociologija todel butu idomu bent truputi susipazinti su jumis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 00:43:41 | Nuoroda
reikia reikia susipazinti P kas pirmas prisistatys? P ir pasipasakos apie save?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 10:37:08 | Nuoroda
o Ievyte kaip matau is marijampoles busiu ne wiena saunu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 16:56:22 | Nuoroda
fille galetum pradet nuo saves prisistatyt aktyviausia kaip matau regis cia dauguma merginos, gera specialybe issirinkau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 23:21:18 | Nuoroda
man net smagiau kazkaip pasidare, kai perskaiciau, kad bus krastieciu tiem keliem vaikinam (jei tokiu is viso atsiras ) tikrai manau pasiseke, merginu turetu buti uztektinai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 23:49:30 | Nuoroda
o i stofke gal kas warysit?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 09:36:38 | Nuoroda
as galvoju varyt i stofke ej ievyte bus vaikinu, as gi vaikinas jei ka..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 17:55:22 | Nuoroda
na lb nenorejau, bet jei jau taip reikia tai galiu ir pirma apie save pasneketi ;DP na ka galiu greitai pasakyti P mano vardas Evelina pavardes nesakysiu vis tiek pamirsite ;DP siaip gyvenime nieko doro neveikiu ;DP bet sakiau, kad univere reiks lankyti pramoginius sokius ;DP kas prisidesite? ;DP tai va ka su draugais sumastome - ta ir padarome tai taip ir gyvenu spontaniskai P siaip daug sneku, daug nusisneku P daug maivausi ir daug raudonuoju P greit susinervinu, bet ir greitai atlyztu ;DP bet siaip geeeras vaikas esu p visada noriai padedu tai va, jei reiks pagalbos galite visada i mane kreiptis kuo galesiu, tuo padesiu ka dar galiu pasakyti, nekenciu geju P ir dievinu kates P sakau, kas nemegsta ju - tas nemegsta ir manes DD zinoma, cia kates turiu omeny P taip sakau, nes musu charakteriai, kiek pastebejau, lb jau panasus DDP gal db jau pakaks, kad susidarytumet siokia tokia nuomone apie mane P na o jei jau lb idomu kaip atrodau ir manot, kad negalesit istverti iki fux'su stovyklos ar rugsejo 1, tai galite mane na kad ir kokiam one susirasti something_solid nekreipkit demesio i pasta DD tai va db jusu eile
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 21:15:05 | Nuoroda
na ka reikia ir man truputi kazka trumpai apie save esu is alytaus, vardas mano zydrunas, pavarde gal nedomina, kai cia prieme pradejau tiket stebuklais . jau daugiau nei puse gyvenimo mokiausi ir dar velnias zino kiek teks mokintis . Siaip esu draugiskas, daug svajoju daugiausiai nesamones visokias nemegstu piktu zmoniu, pykcio, pyktis su zmogais, neturiu priesu lyg megstu sporta, sokti, daug ka megstu istikruju.. , cia kazka lb lb trumpai pasakiau apie save, o jei kas neistvers ir reiks daugiau - klauskit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:39:56 | Nuoroda
o wat ir paklausiu P 1) kokia tavo pavarde? DD man pvz domina DP 2)na ir apie kokias gi ten nesamones svajoji? ;Dp 3) su kiek cukraus geri arbata? ;DDD tai man visada idomu P
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:42:41 | Nuoroda
o dv visi parasykit atlikejus ir dainu pavadinimus, kurie skamba sia akimirka, pas jus, skaitant mano zinute P na pvz pas mane db groja Alanis Moiristte - everything P manau, kad muzika gali gan gerai charakterizuoti zmogu P tai va tai budas geriau vieniems kitus pazinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:47:02 | Nuoroda
na nzn ar muzika gali charakterizuoti zmogu nes jei pvz daug ka klausau, paleides viska ka turiu kompe 15gb ir dbr va groja pas mane - toxica 'mane tu'.. bet cia nera mano megstamiausia grupe ar daina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:47:31 | Nuoroda
Ir aaas ir aaas noriu pabendraut su busimais grupiokais ;D Tai ka, esu 19 metu STUDENTE Inga is kauno ;D Megstu sokius, tad manau, kad irgi eisiu lankyti sokiu arba dar mastau apie ta studentu atstovybe, na ziesim dar kaip cia bus ;D O kad cia istojau tai irgi stebuklas, nes pagal praitus metus tai butu truke balu siek tiek Na bet jau nesvarbu,svarbiausia kad esu ziauriai linksmas, daug kalbantis ir besimaivantis vaikas ;D Aj ir dar draugiska juk esu !! tai jeigu reiks kokiu tusinuku ar popieriaus tikrai paskolinsiu ;D ir nusirasyt duosiu, ir fuksu stovykloj saukstu pasidalyt galesiu ;D tai va mielieji, seip galim ir per skype visi susirasyt ir dar labiau susibendraut, nikas mano Ingutukee Su pagarba,STUDENTE Inga ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:58:58 | Nuoroda
nu gerai jau prisipazinsiu as tj irgi noriu pasireikst tj wa nu as juste man 19 kolkas is marijampoles as ir tik per stebukla istojau ce..siaip tj buwo gal wienintele spec kuria rasiau ant dziauko nes nesitikejau wisai kadangi pagal pernai tj ooo...toli man buwo:D bet kaip sakoma wisada kai nesitiki tj boom ir gauni na kai skaiciau tawo zinute fille tai grojo m.manson - suicide is painless siaip mensonas yra wienas is mano megstamiausiu bet nzn ar tj ka nors sako:D siaip tj as gal irgi draugiska megstu duot nusirasyt jei moku o kai nemoku megstu pati nusirasyt na juk wisaip buna draugai kartais vadina stupid (tik nepagalwokit as wisai jau liau liau ) na siaip sokius as ir noresiu lankyt geris siaip nesu pikta tik db piktoka nes bendriko negawau nu bet nieko tj wa siaip kas norit susibendraut galit parasyt skype - justina1131
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 00:23:34 | Nuoroda
Jei jau visi prisistato, tai ir as tuomet esu Ieva is Marijampoles, atvaziuosiu mokytis greitu metu pas jus i kauna bet gyvensiu po tiltu tikriausiai, nes bendrabucio negavau ( pfiu pfiu pfiu tikiuosi dar kur nors prisiglausiu ) esu linksma, draugiska, nors is pradziu dauguma sako, kad pasirodau pikta ar nedrasi, bet tuo geriau netiket, nes jei jau pradesim bendraut, tai neatsikratysit ziauriai megstu sneketi, todel lengvai manes neuztildysit manau pasimatysim tik rugsejo 1, nes i fuksu stovykla vaziuoti neplanuoju ai man 19 metu ir tikrai labai noriu lankyti sokius
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 00:29:42 | Nuoroda
nu ka vaikai soksim ziuriu DD smagu smagu kad visi tokie nesukerpeje ir pajudeti nori ;D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą