Ktu sociologija stojantys rasykit o po rytojaus ir istoje :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 00:36:21 | Nuoroda
Taip ;D Busim sociologes bruksnelis sokejos ;DDDDD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 00:38:34 | Nuoroda
tikiuosi gausis ce kas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 15:22:49 | Nuoroda
o tik dbr pamaciau evelinos (fille) klausimus man 1) pavarde- Asadauskas 2)hm nepyk bet nenoriu viesai skelbt tu savo svajoniu kvailu:D 3) o i arbata dedu 1sauksteli cukraus, i kava 2-3 PS: megstu saldumynus as as turiu bendrai klausima: ar ten jau galutinai paskelbta kas gavo barakus? nes jei taip tai manes nera tam sarase..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 15:42:54 | Nuoroda
nu wa to ir bijojau kad jokiu svajoniu ir nepamatysim ;DP o mane taip suintrigavo ka jau padarysi P kokia idomi cukraus vartojimo sistema ;DP as visur vienodai dedu ;D 2 saukstelius P o yra cia tokiu kurie visai cukraus nevartoja? ;Dp nuo tokiu paprastai gaunu moralu kaip as taip gerti galiu ;DDPPP oooooooo saldumynai ;DD mmmm as ir juos megstu tik siaip daug nevalgau ;DDP na deja del baraku tai nieko negaliu pasakyti man tai neaktualu, aciu Dievui P bet siaip kiek girdziu tai tikrai lb sunku juos gauti P
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 16:36:15 | Nuoroda
as tj kiek girdejau tj kad kaip tik wisi kas nori gauna apmowe reiskias as tj cukraus galima sakyt newartoju nebent i kava dedu truputi bet as ja geriu jau tik kritiniais atwejais saldumynus ir nlb megstu bet nuo moralu si karta atsilaikysiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 02:42:15 | Nuoroda
Na dzin tas barakas negausiu tj negausiu reiks buto ieskotis.., ziuriu visai linksmas musu kolektyvas nusimato, faina as ir galeciau isbut be cukraus ir saldumynu, bet kam, jei man jie nekenkia kazkaip visai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 05:14:21 | Nuoroda
nu jo dzin..bet as tj wistiek noriu i baraka reikes eit streikuot uhu pasideginsiu biski bet tj nk
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 10:44:25 | Nuoroda
E Juste, tu is Marijampoles ane? tai zinok nenuostabu, kad barako negauni per mazas atstumas P studentai is Kauno lb retai gauna barakus Vilniuje, nes teoriskai visai lengvai gali kiekviena diena vazineti i paskaitas tai va jei neturi kokiu kitu dokumentu, padedanciu tau gauti baraka tai, sakyciau, geriau degintis nestreikuojant P grazesnis idegis bus bet siaip del tu baraku tai daug nesamoniu buna geriau zinau kaip situacija vilniuje su jais P tai girdejau, kad patys vilnieciai noredami greiciau pabegti nuo tevu prisiregistruoja save pas gimines (kad tipo su jais gyvena) kokioj Palangoj ir gauna barakus P o vat tie, kuriems ju labiau reikia, ir negauna P o siaip veliau gali atsilaisvinti vietu ir tuose barakuose ne visiems ten patinka apsistoja kol susiranda ka geriau P tik neisivaizduoju is kur po to suzinoti apie atlaisvejusias vietas P
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 18:00:32 | Nuoroda
Na ziuriu ne as viena cia tokia, kuri negavo barako bandau ieskotis buto, bet kainos kazkokios nerealios tai dar vis tikiuosi, kad atsiras laisvu vietu ir priims mane gyvent skambinau i universiteta tai sake kad barakus skirsto pagal vidurki, todel vieta galiu gauti tik tuo atveju jei kas nors atsisakys, o as busiu sekanti sarase bet as dar tikiuosi tikrai cia pas mus linksma, butu gerai kad visi tokie linksmi ir bendraujantys butu, o ne tik mes keli
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 18:49:06 | Nuoroda
na jums dar nieko tokio, kad nerandat kur gyventi palyginus P pvz tokioms 3 klasiokems mano reikia iki rugsejo susirasti buta Anglijoje jos ir bilietus pirmyn net tagal nusipirkusios p tai juokiames, kad parke ant suoliuko miegos P na betgi dar daug laiko sakyciau P rasit viska, gausit viska ir visi laimingi busim P man atrodo visi tokie ir bus P pagalvokite, ar apskritai daug pazistate bendrauti nemokanciu zmoniu? P o db pagalvokite ar tokie zmones noretu dometis socialinemis problemomis, gilintis i visuomenes sluoksnius ir nagrineti juose vykstancius procesus? P nemanau P sia profesija ko gero rase tie kurie yra socialiai aktyvus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 16:51:00 | Nuoroda
papasakokit kas ka zinot apie fuxų stovykla, nes as zn tik kad reix ateiti prie savo fakulteto:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 02:28:23 | Nuoroda
Nuosirdziai galiu pasakyt ,kad lb lb lb lb dziaugiuosi ,kad mokysiuos su tokiu buriu paneliu Jai cia jau visi is vyriskosios gimines istoje pasirase forume tada tikrai tiktai du baxurai busim O seip tai cia jau smarkiai per velai ,bet sveikinu visus istojusius
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 11:34:29 | Nuoroda
as tai maloniai nustebus kad net du vaikinukai bus DDP isvis nesitikejau kad tokiu bus P kaip yra taip bus gerai P tai ka paneles reiks saugoti mazuma ane?? DP pagyvensim pamatysim o siaip sveikinti niekada ne per velu P wa as tai noreciau pasveikinti su pergale pries kroatus pavare lietuviai per 4 kelini P grazu ziureti buvo P
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 13:15:35 | Nuoroda
Lietuva Lietuva gal kas turit atliekama buta kaune ? galetumet padowanot trumpam visai nesupykciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 13:24:18 | Nuoroda
hm pas mane rusys rodos dar laisvas jei jau taip domina DDP deja, niekaip siuo klausimu padeti negaliu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 13:28:20 | Nuoroda
smaikstuole
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 15:38:17 | Nuoroda
oho ir cia yra tikinciu zmoniu - krepsinio aistruoliu labai malonu, visus su pergale
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-17 18:43:52 | Nuoroda
tai aisku P gi lietuviai esame P o be to visi gi kaune studijuosim, o Kaunas gi krepsinio sostine ;DP ech tikiuosi turesim galimybe visus pasveikinti su kokiu medaliu kuri krepsininkai is olimpiniu parsives ;DP
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-17 22:15:00 | Nuoroda
Sveikuciai Nu vis paskaitau si foruma ir galvoju reikia ir man prisiregistruot, nes juk ir as priklausau siam smagiam bureliui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-17 23:51:05 | Nuoroda
As visdar neprarandu vilties ir tikiuosi ,kad lietuviai iskovos visdelto ta auksa olimpinese uz krepsini nes kad ir kaip ten bebutu jai tokioj mazoj saly tiek daug geru zaideju O tiesa visai cia idomu pasidare kaip kitiem sekas busto ieskotis ? nesakau ,kad siulau ,bet seip smalsu ar sunku rast ...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą