Prekybos Vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:01:23 | Nuoroda
mano skype blanco_rosa ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:05:48 | Nuoroda
as tei nzn, ar lb norejau i sia spec..bet db istojau i ja..ir seip patenkinta esu..vis geriau negu nieko.. bandysim mokytis.. mano skype ewjelynootja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:55:56 | Nuoroda
As irgi istojau cia,lb norejau ir lb dziaugiuosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:59:06 | Nuoroda
as patenkinta kad cia istojau skype meskiaivaldo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 12:21:50 | Nuoroda
Sveiki visi (: Kaip nekeista as irgi ystojau i prekyba ;D (: dzhiaugiuos, patinka man tai {: labai labai tikiuos kad visi susibendrausim (: kiek musu tokiu ishrinktuju yra i sia specialybe?;D joa visai nieko butu gal ir meetuka padaryti, nebutu net taip nejauku per stovykla manau ((: o i skype pokalbius butinai ytraukit ir mane {: kantriai laukim rugsejo pirmosios dabar jau ;D~ skype : princeserozhe (((:
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:18:51 | Nuoroda
Sveiki. Norejau istoti i vadyba, nelabai buvo svarbu i kokia... siaip patinka man prekyba, geriau nei kokia reklama... nors galbut labiau norejau kulturos... Tik nesuprantu koks skirtumas ar pirma karta susitiksim stovykloj fuksu ar patys susiorganizave... ispudis tas pats... skype kaziux666
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:34:15 | Nuoroda
ai sita dar klausimielis kas registravotes i fuxu stovke jums kokia nors zinia dave, kad uzsiregistravote ar ne? man niekuo neparode kad mano registracija priimta...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 21:02:29 | Nuoroda
svejki gyvi prekybininkaj na as irgi prie jusu siais metajs prisijungiu..busiu prekybininke tikraj labaj idomu su visajs susipazint..tikiuosi teks pabuvot stovykloje nes girdejau kad tik 60 zmogiuku ima o jau 40 uzsiregistravusiu noriu susirast kambarioke ..nes planuoju dvivieciam kambary gyventi tikiuosi visiems geraj seksis ir labaj geraj sutarsim..laukiu nesulaukiu rugsejo pirmosios.. o dar labiau fuxu stovyklos..susitiksim ten Skype : luminare_d
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 01:23:11 | Nuoroda
sweiki as Egle, busim kolegos as zinokit nesuprantu kaip ten i ta stovykla prisiregistruoti,nerandu as ten nieko tam tinklapi. gal galit kas nors padeti truputi? skype: milduteg
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 17:28:27 | Nuoroda
Ieik i www.vikosa.lt/fuxai/ ir pasirinkus savo fakulteta prisiregistruok... susitiksim stovykloj...
Žinutė parašyta: 2008-08-01 21:40:56 | Nuoroda
sweikuciai visi as irgi istojau i prekybos vadyba, nors labiau norejau i reklama, bet ka jau be padarysi... tikiuosi visai patiks noriu su jumis susipazint, busimos kolegos mano skype sandra_ir_gitana parasykit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 23:50:32 | Nuoroda
jėėė, aš turiu grupiokų jei ką planuosit,prijunkit ir mane. skype-erlendoja
Žinutė parašyta: 2009-08-10 17:36:09 | Nuoroda

Sveiki ziuriu linksmai cia bendraujates, pagaliau prisidejau ir as prie jusu,nes per klaida per pirma stojima net nedaejau iki vk:( tai va db jau tarp jusu;) ziuriu visi draugiski faini,gal yra kas is Klaipedos?:D ir gal galit padet ir pasakyti kokiu dok reik ir del kolegijos ir del bendriko?:) 

Žinutė parašyta: 2009-08-10 20:39:11 | Nuoroda

laba laba,istojau ir as cia :)palieku kontakta rasykit susipazinsim  skype andriustartaaa :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą