Psichologija(neakivaizdinis)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 12:37:19 | Nuoroda
sveikos is kur jus esat? junkites i skypa cia pas mus hashhh del skypo daugiausiai organizuoja, siulesi seniunu but tai va rasykit cia arba jam savo skypus, bendrausim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 13:23:35 | Nuoroda
va sitaip parasyta radau vdu tinklapy : "Bakalauro studijų I-ame ir II-ame kursuose per semestrą studijuojamų dalykų apimtis turi būti ne mažesnė kaip 17 ir ne didesnė kaip 23 kreditai (1 kreditas – 1 studento darbo savaitė)" gal kas suprantat, kaip cia iseina, jei vien A ir D dalykai sudaro 20 kreditu ? o dar reikia pasirinkti bent 5 B dalykus. kazkas cia nesirisa.. sveikos, malonu, kad jungiates
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 13:24:44 | Nuoroda
klaidele isivele, A ir C dalykai sudaro 20 (privalomi)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 14:16:04 | Nuoroda
A dalykus privaloma mokytis ne visus is karto, galima rinktis pvz tik viena, bet visus reikia iseiti per pirmus 2-3kursus. (lygiai kaip ir B grupes dalykus) iskart privalomi yra tik C grupes dalykai ir anglu klb. B ir A grupe renkiesi. (t.y. C grupe 11 ir anglu 4 kreditai + papildomai po 3 is to ka pasirinksi) Be to, cia del kreditu skaiciaus parasyta konkreciai dienininkams, neakivaizdininkams reikia rinktis nuo 10 iki 25 kreditu (skambinausi i neakiv.skyriu, man ten taip pasake).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 14:17:08 | Nuoroda
ps jei kas kam neaisku - neakivaizdinio skyriaus tel 837 327817
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 18:24:23 | Nuoroda
Sveiki, as irgi istojau, noreciau prie jusu prisijungti!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 19:14:07 | Nuoroda
sveika jei nori, palik skype;) pasiplepesim bendram chate
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 19:21:56 | Nuoroda
Ir aš noriu skype palikti "TuxNux"
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:14:43 | Nuoroda
Sveiki visi:) as taip pat istojau kur ir jus,bus malonu susipazinti,pabendrauti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 01:13:39 | Nuoroda
Sveika, Malonu bus tikrai manau, mano skype: m_slywa P.S. seniunu nesisiuliau but..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:52:24 | Nuoroda
Mano skype: vaidulee25, bus malonu paplepėt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 16:45:50 | Nuoroda
prisijungiu ir as i sita kompanija. matau visi labai snekus ir bendraujantys, bus idomu stebet pirmom dienom kokie busit. mhm... del skypo, tai palieku ir as saviski: lafidi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 20:13:28 | Nuoroda
Ir sukate galvas baisiai del A ar B, jau tokie protingi visi norite nuvaziuoti , duosiu patarima , rinkites viska, o kas bus neidomu ilgainiui atmesite . . Be to juk galima baigti dar kartu ir gretutini pasirinktinai studiju kursa bei gauti pazymejima, jei sugalvosite magistra, galesite nebutinai psichologija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 20:23:56 | Nuoroda
o kodel turim nuvaziuot ne protingi, o but didele ziopliu banda? o tu ka galvoji rinktis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 21:48:14 | Nuoroda
Na aš tai kaip ir apgalvojau tai... nutariau pasiimt visus A grupės dalykus, B grupės išvis šį pusmetį neimt na ir aišku anglų kalbą ir C grupė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 13:51:55 | Nuoroda
cha cha, man atrodo teks rinktis kas liks...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 16:02:47 | Nuoroda
man butu viskas labai idomu isskyrus matematika , jau taip labai ji man "miela" . O kas del amziaus tai kai kurie buvote teisus, mes vyresni tikrai galime atsidurti vaiko kailyje gali tekti net tusinuka kai kuriuos pamokyti laikyti , o ka jau kalbeti apie kompiuteri Gal paplanuokime kurioje universiteto dalyje galetume rinktis, ir kelinta val. vis butu linksmiau ir uztrinamiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 16:47:24 | Nuoroda
man irgi viskas idomu isk.matematika (na dar statistika), bet bandziau atsirinkti kas maziausiai idomu ir kas labiausiai idomu. o tai kad as isivaizduoju kad studentu bus ten tiek, kad laukia didele grustis berods pagal 19 dienos tvarkarasti, tai bus kiekvieno fakulteto studentams atskira auditorija, kurioje visi rinksis : cituoju: 11 val. Susitikimas su fakultetų dekanais/studijų institutų direktoriais: VDU didžioji salė - Socialinių mokslų fakulteto studentai citatos pabaiga. tai gal belieka susitarti kurioje sales puseje rinksimes?
Žinutė parašyta: 2008-08-10 12:58:10 | Nuoroda
O man idomu viskas, isskyrus tiksliuosius mokslus ir vadyba , nes pati jau esu baigusi vadyba ir taaaaaip nenoriu dar karta to mokytis . Vis dar tikiuosi, kad galesiu siu dalyku neimti O del susitikimo kazkuriame sales kampe tai tikrai saunu butu Butu zymiai drasiau visiems susitkti ir sedeti saleje kartu O gal yra kas vaziuoja is Klaipedos? Butu labai faina susikooperuoti i viena masina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 20:37:35 | Nuoroda
Kolegų dėmesiui Paleidau diskusijų forumą skirtą VDU, Psichologijos programos(neakivaizdinės formos) pirmakursiams(tiems kas įstojo šiemet) Forumas skirtas tik VDU psichologijos programos neakivaizdininkams kurie ten mokysis nuo šių metų. Visi kiti galite nesivarginti Nuoroda: http://psichologija.inturbo.lt/
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą