Psichologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 12:10:45 | Nuoroda
O jau kaip rašyt nebemoku... ten turėjo būti psichologijos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 14:03:04 | Nuoroda
jura > man tai asmeniškai labai dalyko įdomumas priklauso ir nuo dėstytojų. Žiūriu, bent jau pirmam semestre visi dėstytojai praktiškai kiti nei mums buvo. O labiausiai patiko edukologija, asmenybės psichologija (va ten tai dėsto dėstytojas iš didžiosios raidės, patys pamatysit, nė į vienas paskaitas tiek liaudies nesusirinkdavo bet čia trečiam kurse), socialinių įgūdžių praktikumas (vaidinsit visokias situacijas, jus filmuos su kamera, o tada visi žiūrėsit ir aptarinėsit), raidos psichologija... bet čia viskas iš vėlesnių kursų.. bent jau pirmieji metai man nebuvo labai įdomūs, kadangi statistika dar nieko, nervai - nu pusė bėdos, bet kai prasidės fizika ir ji truks ilgai Bet kuo toliau, tuo geriau. Tik va gausit susitaikyt su tuo, kad jūsų draugai visada bus laisvesni už jus. Atsimenu, anksčiau net silpna darydavos, kai pažiūrėdavai pvz. į filosofus, kurie turi po vieną ar dvi paskaitas per dieną, o mes sėdim nuo pusės devynių iki šešių
Žinutė parašyta: 2008-07-30 16:28:07 | Nuoroda
rudens-vaikas, dabar gal truputi ne i tema paklausiu , bet pati busiu treciakurse ir baisiai sudominai tuo asmenybes psichologijos aprasymu, gal galetum placiau papasakot ir dar apie socialine, nes tik pastebejau, kad visi su anketom vaiksto del jos. buciau labai dekinga o fuxam tai gera zinia bus ta, kad nervus destys doc. Barkus, labai saunus zmogus ir toks prie bajerio. gal kai kurie dalykai nuobodus, bet destytojas gerybinis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 16:55:30 | Nuoroda
rudens vaikui: ačiū už info aš dar norėčiau pasiteiraut apie tą kažkokią galimybę dar patekt į kitų fakultetų laisvąsias paskaitas. ar iš tikro? ir kaip čia reiktų viską tvarkyt.. o šiaip nužiūrėjau, kad logiką mums Plečkaitis dėstys. žymi persona, bet jau 75 mėtų:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 00:02:48 | Nuoroda
liuse > asmenybė bus žiauriai įdomu (bent jau buvo daugumai kurso), bet sunku ir tai turbūt tas dalykas, kuriam reikėjo mokytis daugiausiai. Dėstys Valickas, superinis dėstytojas ir, mano nuomone, pats objektyviausias visam mūsų fakultete. Paskaitos labai įdomios, nes jis pasakoja ne tik teoriją, bet ir duoda labai daug pavyzdžių iš savo praktikos, skaito autoportretus, pats yra pvz. buvęs Rogerso seminaruose, tai dalinasi įspūdžiais, rodo filmus ir t.t. Tikrai sėdi išpūtęs akis ir viskas įdomu per semestrą reikės parašyti keturis autoportretus pagal keturias skirtingas asmenybės teorijas - žodžiu, pasianalizuosit save kaip reikiant iš pradžių gal atrodo sunku, bet labai įdomu. seminarai kas antrą savaitę, vat jiems tai jau linksit prie knygų, nes perskaityti visada reikia labai daug ir, deja, dažniausiai nieko nesupranti. O jei netyčia ima atrodyti, kad kažką supratai, tai per seminarą būtinai tos nuomonės atsisakysi Bet tame yra ir gero, nes kai nuolat esi verčiamas mokytis, tai prieš egzą tereikėjo tik akim permest. Tiesa, pas jį neprasisuksi su iškalimu, jis vertina mąstymą. T.y. nebus tokių klausimų "kas ką pasakė", reikės lygint teorijas, atsakinėt į visokius suktus klausimus ir t.t. Tikiuos, labai neprigąsdinau Na, o socialinė... Nu ką aš galiu pasakyti... Parašė dėstytojas vadovėlį (tokiu pačiu pavadinimu kaip ir dalyko pavadinimas) ir tvarkingai jį perskaito per paskaitas nuo a iki ž. Net gėda sakyti, bet į jo paskaitas iš 70 ateidavo nedaugiau 10 žmonių. Egzas labai lengvas, pažymiai labai geri. O vadovėlis skaitosi labai lengvai, perskaitysit kaip grožinį kūrinį Bus seminarai, ten jis duos temas ir turėsit pasirinkti kiekvienas kitokią ir sugalvot problemą bei parengt tyrimo planą. Dėstytojas nepiktybinis, visą sesiją gali eit ir atsiskaitinėt, jei per semestrą nespėjai. O tyrimus reikės dar kitam - pavasario - semestre daryt. Tai ten irgi - padarai, trumpai pristatai ir laisvas, gali daugiau jam net nebesirodyt. Žodžiu, pas jį verta eit tik kai pats atsiskaitinėji, daugiau tikrai ne..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 00:05:53 | Nuoroda
p.s. liuse - Barkus gal ir nepiktybinis (nebuvau aš pas jį nervuose, kai buvo pasirenkamas), bet gi kaip čia gaunasi, pirmakursiai Laugalio nepažins
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 00:11:43 | Nuoroda
auau > visų pirma dėl laisvųjų. Nežinau, ar jūs turit šį semestrą laisvuosius dalykus... Jei taip, tai teoriškai galima pasirinkti iš viso universiteto laisvųjų dalykų... Sakau, kad teoriškai, nes kiekvienas dalykas turi savų reikalavimų ir kai pradedi žiūrėt labai sumažėja pasirinkimas... Be to, dar turi žiūrėt, kad tvarkaraštis nesikirstų... Dėl registracijos į laisvuosius dalykus viską jums praneš seniūnas, kai išsirinksit ir, žinoma, klauskit kuratorių. Pirmą mokslų dieną paskaitų nebūna, kuratoriai jums viską aprodinės, tai vat ir klauskit. o Plečkaitis... mes vis žavėjomės jo atmintim Jis turi parašęs vadovėlį ir žinokit, kad išdėsto jį MINTINAI žodis į žodį Bent jau man dalykas nebuvo įdomus (tiesą sakant, mums būdavo iškart po dvi jo paskaitas, tai labai nedaugkas jas abi ir ištverdavo...), nes, mano nuomone, niekur nepritaikomas... Buvo gal keli koliai. Bet dėstytojas nepiktybiškas. Tik reik per paskaitas netriukšmaut ir būtinai nekramtyti gumos, nes atsisakys vesti paskaitą. Šiaip pas mus mažiausias pažymys buvo gal 7 ar 8.
Žinutė parašyta: 2008-07-31 12:15:29 | Nuoroda
del Laugalio is tikruju gaila, tos jo istorijos superines bet kad paskutiniu metu jis ne taip daznai paskaitose pasirodydavo.. O fuxam gal lengviau kai per paskaita desto tai, kas bus per egza plius doc. Barkus pateikia idomiu pavyzdiu ir dauuug anekdotu is esmes man jis pats silciausias destytojas is visu.. kas del Pleckaicio, tai nepraleidau nei vienos paskaitos. Ir dar tokiu nemazai kursioku zinau. Ten buvo tikras jo fanu klubas, jei galima taip sakyti PAmenu visa paskaita pasakojo kaip dalyvavo karalienes sutikime che che viska iki smulkmenu Aciu issamu socialines (vadoveli kartais savo malonumui skaitau, todel ir idomu kokios paskaitos) ir asmenybes psi. aprasyma neveltui asmenybes bus 6 kreditai bet labai laukiu... o mum pirma diena (ne rugsejo 1) buvo paskaitos, bet aisku viska aprode laisvieji prasideda tik nuo antro pusmecio
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 10:02:47 | Nuoroda
smagu pasiskaityti kas velesniuose kursuose laukia gal galit man padet, kur rasti tvarkarasti rudens semestro?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:05:57 | Nuoroda
giraffe > va iš čia gali parsisiųst (pasirinksi rudens sem. tvarkaraščius): http://www.fsf.vu.lt/index.php?option=c ... Itemid=149 (nors, kiek rodo patirtis, dar n kartų keisis tas tvarkaraštis po to)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 19:11:22 | Nuoroda
Mano akimis tai čia ne paskaitų tvarkaraščiai, juk aiškiai parašyta FILOSOFIJOS fakulteto 2008/2009 m.m. rudens semestro LAISVIEJI DALYKAI Ar ne??? Juk nėra pagrindinių dalykų, pvz aukštosios matematikos?
Žinutė parašyta: 2008-08-01 19:35:02 | Nuoroda
http://www.fsf.vu.lt/dokumentai/studijo ... _2009r.xls cia tikrai ne laisvieji
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 19:39:06 | Nuoroda
o tai kodėl tada parašyta laisvieji??? Norit pasakyt, čia visos paskaitos, kurios mums vyks? Ir penktadienis laisvas? kažkaip neįtikima man čia...
Žinutė parašyta: 2008-08-01 21:16:33 | Nuoroda
apacioj reikia pasirinkt P_08r sheet
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 21:23:07 | Nuoroda
Aaaaaa labai dėkui
Žinutė parašyta: 2008-08-01 21:26:24 | Nuoroda
visada prasom
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 21:29:19 | Nuoroda
o kaip ten su rusų kalba? Ji visiems bus, ar tik kas ją pirmąja studijų metu pasirinko? Kažkaip nenusisekė - penktadienį ilgiausiai paskaitos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 23:17:04 | Nuoroda
Labas, dokumentus vežė įgaliotas asmuo, todėl ne ką žinau. Tai kaip, faini jūs? :> Iš kur esate? Dalyvausit fuksų baliuj?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 23:31:28 | Nuoroda
meema > skirsto pagal pirmąją kalbą, kurią mokeis mokykloj. Pvz. mūsų kurse rusų kalbos net nebuvo, buvo tik anglų, vokiečių ir prancūzų kalbų grupės. Tai kas mokės rusų, vis tiek ėjo į anglų man atrodo nes bent jau pas mus visus anglistus suskirstė į tris grupes: dvi sąlyginai stiprias ir vieną silpnesnę (pagal egzų rezultatus), tai į tą silpnesnę lygtais ėjo ir tie, kurie mokykloj rusų mokės kaip pirmąją užsienio kalbą..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 23:46:41 | Nuoroda
Soya, taip, mes faini, o kaip kitaip o į stofkę jei tik ims, tikrai važiuosiu o pati (s)? rudens vaike, anglų 81 tai čia prie stipresnių ar silpnesnių būtų?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą