Psichologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 18:36:55 | Nuoroda
Ei,zmogiukai,o kas nors ar galvoja ka nors apie rugsejo pirmosios sventima,ar kazka panasaus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 18:59:42 | Nuoroda
Sveiki visi! Kaip nekantru jus visus pamatyti, gaila, kad nesusitikom stovykloj... Visa inrofmacija dėl rugsėjo pirmosios yra www.vu.lt O dėl eisenos, tai visi atsineškit po skėtį, geriau mėlyną arba geltoną, nes tai mūsų fakulteto spalvos, ant skėčių mes lipnia juostele klijuosim varnas (mūsų SA simbolį). Va atrodo ir viskas, ką reikia turėti, aišku nepamirškit balso, nes šauksim skanduotes ir plačios šypsenos O meet'as tai bus sekmadienį 17 val. visi renkamės prie fakulteto Visi labai labai laukiami
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 20:27:13 | Nuoroda
Velnias, aš sekmadienį tik į Vilnių atvažiuosiu ir gali būti kad tik vėlai vakare.
Žinutė parašyta: 2008-08-30 10:35:08 | Nuoroda
butinai sikart busiu, nes nemaciu jusu nei vieno, tikiuos kaip nors
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-31 01:10:17 | Nuoroda
Susitikimo vietai šiek tiek pakito - susitinkam prie sereikiškio parko vartų (čia kur Pilies gatvėj, netoli Onos bažnyčios) o jei ką, tai skambikit, palieku savo kontaktinį telefoną +37067927577 mano vardas Roma, tik nepainiokit manęs su mūsų kordinatore, nes ji irgi Roma
Žinutė parašyta: 2008-10-31 10:22:14 | Nuoroda

na, kaip sekasi studijuoti? mat kitąmet pati ruošiuosi čia stoti, tad įdomu? sunku? papasakokit kaip ten kas :}

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą