Medicina 2008
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 12:15:42 | Nuoroda
zinai kaip buna tokie dideli sasiuviniai su spirale ir kuriu lapus po to galima isplest ir segt i segtuva? su skylutem iskarto buna? tai va tokie lapai buna ir atskirai pardavinejami, pakuotese po 100. zinok su tokiu storu storu ir dideliu is tikro nera patogu, bendrosios paskaitos vyks didziojoj auditorijoj, o ten suolai nera platus tai puse sasiuvinio kabo ore, o dar jei jis storas tai nepatogu ir rasyt :> bent jau man :> gali toki dideli sasiuvini viena panaudot lotynu/med istorijai/ anglu. o sasiuviniu taip greit neprirasinesit, dauguma ju daugiau nei puse tusciu liks, nei vieno pilno prirasyto neturejau. todel ekonomiskiau lapai (o ir sasiuviniai geresni brangiai kainuoja)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 12:16:59 | Nuoroda
pirma pusmeti kirviu nera, antra yra keli
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 12:48:03 | Nuoroda
O įmanoma orientuotis pagal ką skirtys į grupes?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 13:48:05 | Nuoroda
pagal pavardes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 14:21:55 | Nuoroda
Yra mediku skype konferencija, visi yra laukiami, Ruta, tu taipogi, manau, ten ne vienas atsiras, kuris nores taves ko paklausti. Kas nores prisijungti, man i pm zinute.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 17:12:00 | Nuoroda
ruta, labai aciu uz info bet va dar noriu paklaust, kaip/kuo susijusios bendros paskaitos ir paskaita drupei( pvz. anatomija bendra prof. Cesnys, anatonija grupei asistentas Pruselaitis, asistentas Stundys) ir dar, zmogaus histologija 9-16 sav (nuo spalio 27), tai i histologija reikes eiti tik nuo 27 spalio
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 17:56:58 | Nuoroda
cloruro tai va taip ir suprask, per bendras paskaitas didziojoj auditorijoj sedi visas kursas tipo 175 ir yra aiskinama bendra medziaga, o per paskaitas grupese (pratybose, seminaruose) yra tik jusu dvi grupes - apie 24-26zmones, destytojas dirba atskirai su jumis ir visa ta medziaga per bendras paskaitas isdestyta smulkina. pvz anatomija prof. Cesnys kol bus osteologija destys ir bendrasias paskaitas, tai jis ten pasakos ne apie kaulus, bet seip, bendrai kas yra anatomija, apie etiologija, dantis ir pan. netgi paskaita tokia buvo, kaip mokytis? braize ten ant lentos tipo kaip medicinoj kiekvienas dalykas labai svarbus ir labai susijes. o per pratybas ateisit, pradzioj isdalins kaulus, destytojas juos greit apibudins, isvardins, parodys, po to pasiimsit patys knygutes i rankas (jas reiks nusipirkt, bet fakultete bus kur, atsisviest arba is vyresniakursiu gaut) skaitysit teksta ir su pirstu vedziosit po kaula, mokysites visas ilankas, gumburelius, vagas, siurkstumas ir tt. tiesa, pvz pas Stundi tai per kiekvienas pratybas kontrolinukai budavo, pas Bucku man atrodo irgi bus (man antra semestra deste tai arba klausinedavo arba rasydavom), jei neislaikai kontrolinio neleidzia prie kolio, turi kontroliniu pazymiai teigiami but. pas cesni jokiu kontroliniu neturejom. o pirmas kolis is kaulu bus zodziu. eisit kiekvienas pas destytoja, jis duos du kaulus, turesit 10min pasiruost ir tada sneki ir pasakoji viska graziai apie kaula, vardini visus pavadinimus lotyniskai - lietuviskai, papasakoji pagal ka teisingai orientuoti kaula erdveje, jei imanoma nustatai kokios lyties zmogus buvo. o tarkim histologija, per bendra paskaita desto jungiamaji audini - nueinat i pratybas ir ziurit per mikroskopa jungiamojo audinio preparatus ir tuos kuriuos destytoja pasako nusipiesiat su piestukais ant lapo ka matot ziuredami per mikroskopa jo, histologija tik nuo 8 savaites, nuo spalio 27d, po to kai mum baigsis. mum baigias, jum prasideda.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 18:29:50 | Nuoroda
oho, kaip issamei aciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 10:09:35 | Nuoroda
ruta,o pas jus daug iskrito pirmaji pusmeti?mane tai gasdina,kiek studentu gauna vf? jau susiradau tuos lapus,bet radau po 50 lapu:) man patiko tavo variantas segt i sektuva.Taigi,kitas klausimas, kiek tu sektuvu reik turet?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:53:50 | Nuoroda
tai jau kaip tau patogiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 14:13:29 | Nuoroda
Zinot, man rodos reiks nusipirkt zmogaus griaucius, pasistatyt namie ir mokytis. Gal ir baugiai atrodys (pvz susapnuoji kosmara, prabundi nakti ir pamatai issisiepusi kaulu rinkini...), bet bent mokytis bus lengva. joke Ruta, labai aciu uz issamu pasakojima, kuo toliau, tuo idomiau man viskas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 17:35:06 | Nuoroda
ir kokius tu griaucius isivaizduoji nusipirksianti? :D vien plakato neuzteks jei galvoji kad tik kaulu pavadinimus lotyniskai reikia moket
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:39:13 | Nuoroda
ir seip, kaulai nieko tokio :] net nereikejo prie ju 'pratintis' po to kaip ir dauguma pasieksit toki lygi kad vienoj rankoj kaulas, kitoj obuolys, koks saldainis ar sausainis
Žinutė parašyta: 2008-08-01 22:25:44 | Nuoroda
Butu idomu suzinot ar labai dideli tie vadoveliai ir ar daug dienai nestis ju reik..?? reik pirkt jau kokia nors tase ir nezinau kokio dydzio mazdaug kokias jau turit? kokia splanuojat turet??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 22:30:19 | Nuoroda
nu mano pilna kuprine visad buna.. kitos kazkaip sugeba su rankinukais vaiksciot as niekaip :] man reikia ir atlaso ir seip kitu knygu tai dienai :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 11:21:09 | Nuoroda
Sveiki, aš Gytė, įstojau į VU mediciną Norėčiau prisijungti prie jūsų pokalbių, nes čia labai įdomu kas nori šiaip paplepėti, rašykit į Skype: kvakt.pliurpt aš esu iš Vilniaus, tai galėsiu padėti, jei ko nors reikės
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 13:42:02 | Nuoroda
sveiki, as ir i vu medicina istojau lb malonu butu susipazinti su visais is anksto mano skype ingreeee
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 22:48:31 | Nuoroda
kalbant apie krepsius,nusipirkau toki gan dideli,nes labai megstu talpuma,ziuresim kaip jis man tarnaus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 18:02:42 | Nuoroda
Daug kas varot i stovke? nes pvz as taj ne. db esu labai pikta, nes parasiau labai tupa bet ir tuo paciu gera motyvacini laiska
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 20:33:09 | Nuoroda
as nevarau, pasakiau,kad nevarysiu ir tiek turiu kitu planu tom dienom
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą