Psichologija dieninis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 18:44:27 | Nuoroda
na,mes kaip ir vf..bent jau as tai taip..o kas del stovyklos,tai mane pavase informavo,kad vyks pirmaji rugsejo savaitgali
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 21:19:11 | Nuoroda
gal pirmadieni susitinkam kur nors? bus drasiau visiems. ka manot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 23:50:49 | Nuoroda
manyciau puiki ideja.. isties galetumem
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-31 10:33:27 | Nuoroda
gal kur nors prie fakulteto susitinkam, nes ne vietine esu ir nezinau kur randasi jakzto gatve jei ka, mano nr 863091589
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-31 10:34:03 | Nuoroda
susitarsim kur susitinkam
Žinutė parašyta: 2008-09-02 16:06:20 | Nuoroda

as taip pat psichologe ;) kaip pirmu dienu ispudziai?:)  

Žinutė parašyta: 2008-10-31 10:17:54 | Nuoroda

na, kaip studijuojasi? aš ruošiuosi kitais metais stot, tad sunku? įdomu? papasakokit kaip ten viskas :)

Žinutė parašyta: 2008-12-04 12:56:20 | Nuoroda

kokiu dalyku reikia stojant i psichologija? 

Žinutė parašyta: 2009-01-26 14:07:40 | Nuoroda

sveikučiai ;) tai va, aš psichologė pirmakursė, tai dar nelabai ką tegaliu papasakoti... Jei nori gauti stipkę, tai reikia nemažai pasimokyti, neužtenka paskutinės nakties, kaip dažnam studentui būna, aš viena iš jų :D

Pirmąjį semestrą nelabai tos psichologijos turėjom... Tik bendrąją psichologiją. Iš specialybinių dar teko mokytis nuolatinio mokymosi strategijas: nuobodybė ir nelabai aiškus dalykas... susidariau tokį vaizdą, kad dėstytoja pati nežno ką dėsto :D, viską skaito iš skaidrių... Nu ką žinau, tas dalykas turbūt labiausiai nepatiko... Ir, be abejo, specialybės kalbos kultūrą mokėmės. Antras semestras bus įdomesnis ;) turesim psichologijos istoriją, asmenybės psichologiją ir dar kažką.... tik neprisimenu ką.... :D

Ar įdomu studijuoti? Asmeniškai man taip :) Jei įstojai ten kur norėjai, svajojai, tai automatiškai ir mokytis įdomiau ir lengviau :) Nežnau kaip šiemet, bet laikiau istoriją, matematiką, anglų ir lietuvių valstybinius...

P.S. tikiuosi padėjau bent kiek :) jei dar kas neaisku rašykit, padėsiu kuo galėsiu  ;)

P.P.S. pliusas: per paskaitas nežymi lankomumo, nori eini, nori - ne :) Minusas: tvarkaraščius reikia patiems susidaryti...

Žinutė parašyta: 2009-04-28 20:42:13 | Nuoroda

Labas visiems, eisiu prie reikalo :D

Labai noriu stoti į psichologiją, labiausiai traukia VDU, tačiau bijau, kad baigęs mokslus negausiu darbo arba gausiu kokioj mokykloj dirbti (zjbs, išeini iš mokyklos, baigęs studijas vėl grįšti :D)

Tad gal žinote ar didelės ir patrauklios perspektyvos baigus psichologiją? Kokios? :)

Žmonės lankom dažniau forumą :) Gi dalintis informaciją naudinga, visko patys nežinome;)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 31
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 7
Žinutė parašyta: 2009-05-07 16:38:07 | Nuoroda
EmilisM rašė:

Labas visiems, eisiu prie reikalo :D

Labai noriu stoti į psichologiją, labiausiai traukia VDU, tačiau bijau, kad baigęs mokslus negausiu darbo arba gausiu kokioj mokykloj dirbti (zjbs, išeini iš mokyklos, baigęs studijas vėl grįšti :D)

Tad gal žinote ar didelės ir patrauklios perspektyvos baigus psichologiją? Kokios? :)

Žmonės lankom dažniau forumą :) Gi dalintis informaciją naudinga, visko patys nežinome;)

perspektyvų tikrai yra nemažai. Baigus psichologijos studijas galima dirbti ne tik mokykloje. Dirbti gali ir organizacijose, ir ligoninėje. Tai priklauso nuo to, kokią studijų kryptį pasirinksi :)
 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-30 12:43:33 | Nuoroda

as tai nelabai suprantu del to tvarkarascio susidarymo paciam......tai kada nori, tada ir pasidarai tas paskaitas? kaip cia?

Žinutė parašyta: 2009-07-31 17:22:21 | Nuoroda
mergyyyyte rašė:

as tai nelabai suprantu del to tvarkarascio susidarymo paciam......tai kada nori, tada ir pasidarai tas paskaitas? kaip cia?

 Nieko nėra sunkaus su tuo tvarkaraščio susidarymu. Viska paaiškins rugsėjo pirmą, nepergyvenkit :) Pirmą kartą jums padės jį susidaryt, o paskui jau patys kaip nors :p

Patarimas: pirmiausia susirašykit specialybinius ir anglų, o paskui derinkitės kas tinka pagal laiką iš pasirenkamųjų.
 

Žinutė parašyta: 2010-01-24 19:27:25 | Nuoroda

Sveiki, nesinori kurti naujos temos, tad tikiuosi, kad ši bent kiek prigis.

Taigi, labai noriu studijuoti psichologiją. Kadangi Kaunas traukia labiau, už Vilnių, tai rinksiuosi VDU. Būtų labai įdomu pakalbėti su bendraminčiais.  

Dar domina ir studijuojančių nuomonės: ar patinka? Nenusivylėte? Kokiais balais istojote? Kaip ten su tuo tvarkaraščių susidarymu?

Aš pati dabar pradėjau svarstyti, ar laikyti istorijos egzaminą.  Kaip manote, ar geriau apsidrausti, ar mėginti su anglų k., lietuvių k. ir matematika?

Žinutė parašyta: 2010-01-29 14:51:48 | Nuoroda

Sveiki, labai noreciau studijuoti psichologija VDU, nes jokia kita specialybe netraukia, tik bijau kad galiu neistoti ir tai kelia nerima.. =(  gal galit pasidalinti kiek procentu islaikytais egzaminais istojot ir ar kokie atsiliepimai? ;)

Žinutė parašyta: 2010-01-29 14:55:03 | Nuoroda

sveika <TuNeViena >  as taip pat dvejoju ka daryti del istorijos egzamino.. zinai, pasiskaiciavau kad bent minimaliai ji islaikius (1%) yra geiau negu metinio tureti 10. O jei neislaikai tiesiog raso kaip nelaikyta isviso. Tai manau pabandyti visai verta butu, niekas per galva juk neduos =)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-29 17:50:27 | Nuoroda

 Vienetiniai rašto darbai įvairiomis temomis, kokybiškai, pigiai ir jeigu reikia skubiai. Tel.863082194

Žinutė parašyta: 2010-02-11 11:20:54 | Nuoroda
zhaki rašė:

sveika <TuNeViena >  as taip pat dvejoju ka daryti del istorijos egzamino.. zinai, pasiskaiciavau kad bent minimaliai ji islaikius (1%) yra geiau negu metinio tureti 10. O jei neislaikai tiesiog raso kaip nelaikyta isviso. Tai manau pabandyti visai verta butu, niekas per galva juk neduos =)

Sveika :) Juk rašyti reikės tris egzaminus ir 1 metinį pažymį. Tai net jei ir laikysi 4 egzaminus, turėsi pasirinkti, ar anglų ar istorijos egzamino balą rašyti, jei pasirinksi, tarkim, anglų, tai tada pažymį rašysi istorijos ir atvirkščiai. :) Aš jau nusprendžiau nelaikyti istorijos. Nebematau prasmės. :) Pirmu numeriu rašysiu psichologiją, labai tikiuosi, kad įstosiu.

Žinutė parašyta: 2010-02-17 21:38:39 | Nuoroda

Tas tai taip =)  tik tiek privalumas kad atsargai galima turet jei kuri nors blogiau islaikius (anglu ar istorija), pasirinkti rasyti ta kur geiau islaikytas. Bet man kadangi su istorija nelabai kaip, tai pamaniau neverta ir bandyt laikyt ;D pasistengt reikia lietuviu, matke ir angu gerai isilaikyt o istorijos pazymys. Ir as 1 numeriu VDU psichologija rasysiu, labai labai labai noriu istoti, gal kolegos busim jei abiem pasiseks ;) o kaip manai aukstas stojamasis balas bus ar ne? Nes pamaniau daug i uzsienius isvaziuoja studijuot, nemazai i ekonomika, teise, vadyba ir pan. stoja, o psichologija retas rinktusi, nes darbas nelabai garantuotas, labiau stoja pagal pasaukima, tai didesni sansai patekt i vf, bet as taip labai tikiuosi =) o kokioj mokykloj mokaisi?

Žinutė parašyta: 2010-03-28 18:50:30 | Nuoroda

Sveikos;) ir aš labai noriu į psihologiją, žiūriu ten labai įdomu, bet aš bijau, kad matematikos neišlaikysiu

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą