ktu Architektura
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 21:52:38 | Nuoroda
gal atsiras cia istojusiu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 00:42:13 | Nuoroda
istojau cia;))
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 10:00:16 | Nuoroda
wuhu nors vienas zmogutis atsirado jau mes kaip ir susirasom negi cia daugiau ner istojusiu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 21:31:47 | Nuoroda
na ir as ten istojau, o cia gal kas barakuose gyvensit, ar is kauno busit?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 22:26:42 | Nuoroda
na as tai noreciau visai barake isbandyt gyvenima, bet kad kauniete esu... tai pagailesiu pinigu o tu is kur busi, jei apie gyvenama vieta klausi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:57:33 | Nuoroda
is radviliskio as, blem butu labai neblogai susirast tu kurie barakuose gyvens, kazkaip kuo toliau tuo neramiau vis darosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 14:08:07 | Nuoroda
na nezinau kiek, bet manau ne per daugiausiai architektu gyvens barake, nes prieme 40, dalis is kauno, gal dar dalis nuomuosis, taip kad paieskos gali but sudetingos bet visvien linkiu sekmes ach laukiu nesulaukiu studiju (bet ne paskaitu )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 18:31:56 | Nuoroda
o tu i mokama ar nemokama istojai? ir as be galo laukiu net ir paskaitu, viskas nauja, nepazystamas miestas, nauji pazystami, labai idomu kaip viskas seksis na bet tikiuos viskas bus gerai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 18:57:48 | Nuoroda
as i nemokama istojau 29 numeriu sokinejau is laimes kai suzinojau, nes jau maniau, kad tikrai nepakliusiu, bet.... kelintu tu numeriu? mokama ar nemokama? tau tai tikrai dar idomiau, nes man tai miestas tas pats, draugai cia, bet manau, kad architekturon faini zmoguciai sustojo ir tikiuos dauguma tapsim draugais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 17:39:55 | Nuoroda
na as i mokama istojau 4 numeriu, jau irgi galvojau nepateksiu, bet labai pasiseke, dar ir vgtu stojamiuosius laikiau, bet ten toks ziaurus konkursas buvo kad pamacius pasigailejau kad ten vykau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 09:40:05 | Nuoroda
as irgi buvau vgtu stojamuosiuose, labai norejau ten, masciau kad galiu istot iki tol, kol... suzinojau kokius pazymius is stojamuju gavau tada visos viltys zlugo, bet ktu buvo geras ir prieme mane
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 12:38:07 | Nuoroda
mano planuose po 2 metu taip pat ktu architektura, butu idomu suzinoti zmoniu ten istojusiu egzaminu rezultatus. ar butina laikyt anglu egzamina ar imanoma ir be jo issiverst? nes pagal konkursinio balo skaiciuokle tai ir galeciau istot jei nelaikyciau jokio egzamino, bet per stojamuosius tobulai nupiesciau. ar as klystu? o kaip jus ar piesimo mokinotes kur nors daugiau nei dailes mokykloj?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 21:10:22 | Nuoroda
na ivinski, pabandysiu papasakot ka as manau tai va... anglu patarciau laikyt, nes nezinai, koks baliukas gali nulemt istojima, taip kad jeigu iki siol nebendravai su anglu, pats laikaspradet, vistiktai turi dar du metus o del stojamuju, tai gali lankyt piesima privaciai, ar eit i dailes mokykla, bet realiai viskas priklauso nuo tavo ideto darbo, kaip mano mokytojas sakydavo, reik kuo daugiau piest ir tada pats atrasi viska ir bus aiskiau o del kompozicijos tai bus sunku rast pas ka mokytis, bet jei rasi tikrai patarciau eit na tikiuos siokios tokios info suteikiau, jei ka tai klausk
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 17:15:35 | Nuoroda
na aciu uz info bet taip ir negavau atsakymo i klausima. tai kaip yra ar imanoma istot i architektura ktu nelaikius anglu klalbos egzamino, ar yra nustatyti egzaminai be kuriu negalima net bandyt ten stot? o tavo kokie balai is egzaminu? o tu pats mokinaisi kompozicijos kur nors? dar idomu suzinot kokia kompozicijos uzduotis buvo siais metais per stojamuosius? ar daug buvo stojanciuju? o seip del anglu tai manau nebeverta mokintis to ko neismokau per 10 metu, geriau ta laika skirti piesimo tobulinimui.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 20:08:20 | Nuoroda
visu pirma tai as ne jis, o ji be anglu istot imanoma, jei kiti rezultatai labai geri. gali bandyt stot su betkokias rezultatais, bet jei gauni is stojamuju maziau, nei 5, tai tavo balo net neskaiciuoja. per kompozicijos uzduoti reikejo iskelti ir sukirsti tris figuras (trikampio ir staciakampio pagrindo, ir viena duota pilnai), gauta figura pavaizduoti projekcijose ir aksonometrijoje, veliau ja pritaikyt namui prie vandens ir ji pavaizduoti perspektyvoje ir plane su aplinka. stojanciuju buvo apie 100, bet dalis laike pavasari. kompozicijai realiai nieko nesiruosiau, tik mokykloj turejau braizyba. mano rezultatai: lt 91, matke 59, anglu 77, stojamieji du penketai. nesublizgejau, bet istojimui uzteko na tikiuos si kart atsakiau i klausimus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 10:45:26 | Nuoroda
oj atleisk kad tave palaikiau vaikinu... aciu dabar atsakei i visus rupimus klaussimus, tik dar venas cia man iskilo, ar nemanai kad architektura siek tiek vyriska profesija? o seip gal zinai ar daug merginu istojo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 13:23:39 | Nuoroda
manau, kad architektura nera vien vyriska profesija, juk namo nestatysiu, plytu nenesiosiu, tiosiog projektuosiu. aisku daug kas gasdino, kad bus sunku prasimust kaip panelei, bet nemaziau sulaukiau ir palaikymo, kad tai yra perspektyvu nepaisant to, kad as panele. o kiek istojusiu vaikinu, kiek paneliu yra nezinau, bet per stojamuosius tai apylygiai buvo na kai jau pradesiu studijuot galesiu parasyt kaip ten kas sustojo
Žinutė parašyta: 2008-11-07 22:28:08 | Nuoroda

Praeitą rudenį lankiau piešimą ir kompoziciją, ir žadu stoti į šią specialybę. Per kompozicija dailės kursuose galima sakyti nieko naudingo ten kaip ir nedarėme, tad atsisakiau, vis dėl to nepigu, dabar žadu eiti tik į piešimą, ar sunku būtų įstoti į ktu architektūrą, vis dėl to anksčiau nieko su daile nesiejau savo gyvenime tik prieš metus kaip minėjau pirmą kartą kažką tokio lankiau. Ar labai sudėtinga įstoti, išlaikyti tą stojamąjį testą, kiek reikia surinkti, kad įstotum, ir ar sudėtinga tą minimumą surinkti?   

Žinutė parašyta: 2009-01-04 17:32:20 | Nuoroda

sveiki esu desimtoke ir labai noreciau suzinoti kokius ir kokiais lygiais dalykus reikia pasirinkti vienuoliktai ir  dvyliktai klasei norint studijuoti architektura?

Žinutė parašyta: 2009-02-26 13:18:17 | Nuoroda

as taip pat desimtokas ir man taip pat rupi sis klausimas dar norejau pasklausti ten studijuojanciu kokia dalis vaikinu ir merginu

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą