EKF pirmakursiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 14:41:25 | Nuoroda
na kolegos is vieno fakumo renkames cia? kas taiko i bendrika gywent?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 21:16:00 | Nuoroda
Hey sveiki visi ekonomai na as zadu gyvent bendrabuty... Lb idomu butu suzinoti si bei ta apie bendrika ( gal kas turi kokios informacijos? ) ir aisku susirast busimu kolegu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 00:31:53 | Nuoroda
Malpurgija kokia specialybe tavo? as tai bendrikus apziuret noreciau,kaip sako kad pakenciamai,tik rajonas nezawi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 15:22:47 | Nuoroda
Sveikos, aš irgi ketinu bendrabutyje apsigyventi deje, neturiu jokios info apie jį, o ir pamatyti teks turbūt tik apgyvendinimo metu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 20:14:38 | Nuoroda
As studijuosiu buhalterine apskaita. Ka jus? Del bendriko as irgi nieko nezinau, tik zinau, kad rajonas nekox.... bet turiu vilties, kad nera ten taip jau blogai kaip as isivaizduoju Gal turit skype? As ten salota05 . Parasykit i ten, bus geriau bendraut
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 00:02:28 | Nuoroda
kas is EKF i fuxu stovykla uzsiregistravot jau? prisistatykit ir savo spec nurodykit AS Rima,studijuosiu bankininkyste,i stofke jau uzsirasiau:) viliuosiu ir jus ten pamatysi. mane galit rasti/susisiekti/pabendrauti ir one.lt portale
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 18:56:21 | Nuoroda
Aloxa :p tai va, studijuosiu buhalterine apskaita dieninis, Nataly esu. Kiek girdejau tai nelb baisu yra bendrabutyje, tik aisku pirma laika gal ir sunkokai bus priprasti. Beje, gal zn kada jau galima ten vaziuot, na kad paskirstytu kambarius?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 16:19:14 | Nuoroda
31 man atrodo jau galima i bendrikus bet reik dar pasiskambint ten
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-19 20:06:47 | Nuoroda
labukas:)na ka as taip pat busima buhaltere ketinu gyvent bendrabutyje...kiek zn apgyvendinami visi kurie parase prasymus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą