KTU bendrikai ...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 13:32:37 | Nuoroda
siaubas...as tai jau nebezinau kas daryt istojau i vadyba, tai sake kad man paklius arba 13 arba 14 barakas galvoju bandyt gal kokio kito pasiprasyt jei gausis, girdejau kad 3 bei 2 visai nieko, bet kiek zinau tai ten informatikai tai poto busiu viena vadybininke tarp informatiku o gal dar kas is vadybininku nori prasytis kito barako, o ne 13, 14? nes kiek sake tai jie ziaurus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 13:34:10 | Nuoroda
duok savo skypes kontaktus ingute,pakalbesim apie gyvenima barake
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 13:35:45 | Nuoroda
stai - miaumurr1
Žinutė parašyta: 2008-07-27 13:54:45 | Nuoroda
ELEKTROS IR VALDYMO INŽINERIJOS FAKULTETE as mokysiuos, tj koks man barakas turetu pakliuti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 13:59:12 | Nuoroda
man atrodo desimtas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 16:54:06 | Nuoroda
Gi patys žinot,kad vienąkart geriau patirti,nei šimtą kartų klausytis iš kitų.Ir,dievaži,Jei taip baisiai nepatiks,surašysit visus nusiskundimus ir,jei jie bus svarūs,tai perkels jus,kur galės geriau.
Žinutė parašyta: 2008-07-27 20:25:45 | Nuoroda
NA bet vistiek, bukit zmones ir papasakokit kokios ten baisybes tame 13 barake?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 00:14:56 | Nuoroda
ja man ir idomu
Žinutė parašyta: 2008-07-28 14:14:04 | Nuoroda
Kas galit pasakyt koks man barakas klius, as is fundamentaliuju mokslo fakulteto
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 15:47:28 | Nuoroda
KTU FAKULTETŲ BAZINIAI BENDRABUČIAI 02 (Studentų g. 67) INFORMATIKOS FAKULTETO (remontuojamas) 03 (Studentų g. 69) INFORMATIKOS FAKULTETO 04 (Studentų g.71) INFORMATIKOS FAKULTETO DIZAINO IR TECHNOLOGIJŲ FAKULTETO 05 (Gričiupio g. 9) TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ CENTRO CHEMIJOS FAKULTET BEI PAGAL MAINŲ PROGRAMAS ATVYKĘ UŽSIENIO STUDENTAI 10 (Gričiupio g.13) ELEKTROS IR VALDYMO INŽINERIJOS FAKULTETO 11 (Pašilės g. 37) TELEKOMUNIKACIJŲ IR ELEKTRONIKOS FAKULTETO 13 (Vydūno al. 25 B) SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETO EKONOMIKOS IR VADYBOS FAKULTETO 14 (Vydūno al. 25) MECHANIKOS IR MECHATRONIKOS FAKULTETO EKONOMIKOS IR VADYBOS FAKULTETO 15 (Vydūno al. 25A) STATYBOS IR ARCHITEKTŪROS CHEMINĖS TECHNOLOGIJOS FAKULTETO 16 (Pašilės g. 39) FUNDAMENTALIŲJŲ MOKSLŲ FAKULTETO HUMANITARINIŲ MOKLSŲ FAKULTETAS
Žinutė parašyta: 2008-07-28 16:24:51 | Nuoroda
Dekui KaPimP Vadinasi mano bendrikas 16 bus, kas is ten parasykit kokios ten salygos ir panasiai
Žinutė parašyta: 2008-07-28 17:17:35 | Nuoroda
Kodel niekas nieko nesako apie 13? Nejau ten taip baisu??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 21:29:46 | Nuoroda
Taip, tas saldus bendrabučio gyvenimas...mmm Trumpai drūtai pirmakursiams: Įsidėmėtina, bendrabučiuose nėra gerų ar blogų kambarių: kaip susitvarkysite kambarį, taip ir gyvensite (taisyklė netaikoma tuštiems kambariams). Taip, iš pradžių jis bus nemielas, nepūkuotas ir netvarkingas, bet juk studentų vaizduotė plati, o jeigu išradingai zysite, tai gal kokius naujus tapetus, naujas lovas iš komendantų gausite įstojimo progą. Tiesa, nepatartina bendrabučiuose įsirengti liukso kambarius: puošnius baldakimus ir persiškus kilimus geriau palikite namuose (mano kambario kilimas kokių tik gėrimų nėra gurkštelėjęs, sienos kokių tik menininkų rankų nėra regėjusios....). Paminėtina, kad retkarčiais pasiklysta vienas kitas mielas pieniško šokolado spalvos prūsokas (šiuo metu užsiimu jų medžiokle žurnalu, jeigu nepadės, tai gal kas alaus sušelpsite ). Tiesa, jeigu jus įkraustys visus/visas du ar visus/visus tris į naują kambarį, pasiruoškite blogiausiam. Išėjusieji meilę pirmakursiams ir ne tik išreiškia įvairiomis dvėselienomis ir atliekomis( čia blogiausias variantas, geriausias – kilometrinis dulkių sluoksnis). Taip, taip, taip, taip...ką čia dar paminėjus... Ai, visada žiauru būna tiems, kurie pasilinksminime nedalyvauja, o smagiausia....(reikiamą žodį įrašyti ). Ir dar, gyvenimui kaip inkstas taukuose patartina gerai sutarti su budėtojomis. Ir dar vienas dar, netikėkite liftuose senesniųjų gyventojų frazėmis lydimomis šėtoniško kvatojimo:“ Sveiki atvykę į pragarą“. Gyvenimas bendrabutyje nuostabus
Žinutė parašyta: 2008-07-28 21:40:37 | Nuoroda
Kupol. as is 16. 2-3 aukstuose gyvena KTU gimnazijos mokinukai, ten vos nea apartamenai irengti. Siaip salygos geros, blokinis barakas, kiekvienam bloke dushas. Padare visur dviviecius kambarius, bet dar kai kur gyvena po tris. siais metai susitvarkem koridorius, tai vaizdas tikrai pagerejes. Budetojos tokios siaip sau, bet galima susitarti. Be to bendrabucio valdytojas, buves kalejimo priziuretojas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 21:51:45 | Nuoroda
sanny truputi isgasdinai su tuo kalejimo priziuretoju bet nk, priprasiu o kaip ten pirmais metais patenki i ji ir gyveni visa laika ar kol kita priima i tavo vieta? va sito dalyko tai nesuprantu
Žinutė parašyta: 2008-07-28 22:03:00 | Nuoroda
Jei nieko neprisidirbi, ar pats savo noru nesugalvoji iseiti, tai ir gyveni sau laimingas. Na kol neateina prirashyti fuxu seniai..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 22:15:38 | Nuoroda
ech... prirasymas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 22:26:47 | Nuoroda
kaip suprast prirasymas?
Žinutė parašyta: 2008-07-28 22:48:01 | Nuoroda
kupol, na pvz as suzinosiu kur tu gyveni, isivershiu i kambary ir reksiu: kas cia fuxas?a? bonke brendzio is taves, arba geruoju nesibaigs
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 22:52:02 | Nuoroda
teisingai ir pasistenkit nejuokauti senbuviai jum truputuka paplonins pinigine, bet tai bus verta vardan tolimesnio bendravimo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą