VU MIF'o fux'ų stovykla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 16:33:07 | Nuoroda
VU MIF'o fux'ų stovykla, nusiunčiau aš tą mailą neseniai, žinau kad ten jaučiu ir vietų nebėra ir nepateksiu, bet kada bus kokia info ką pakvietė į 2 stovyklą... Nes po žolinių planuojam tada pakeliaut po Europą, jei nepakvies į stovyklą, o jeigu vis dėl to pakviestų, tektų iki 08 21 išvažiavimą atidėt. P.S. Taip pat ką domintų pakeliaut po Europą 10 dienų, tame tarpe apsistojant prie Balatono ežero Vengrijoj, galit rašyt į skype xamiakaz, won'ą tokiu pačiu nicku, arba čia asmenine žinute.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:50:29 | Nuoroda
tau turejo is studentu atstovybes laiska atsiust Marius, jei jo negavai, vadinasi, taves i stovykla nepaeme. deja, vietu skaicius ribotas, o norinciu daug..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 20:24:47 | Nuoroda
Šiek tiek prikeliu tema. Taigi gavau aš tuos laiškelius iš MIFSA, nuo Eglės, prieš savaitę-dvi. Tik vat stovykla nuo sekmadienio(17d), o kainą parašę, bet susitikimo vietos ir laiko taip ir dar neatsiuntė nors parašė kad atsiųs, kitiems ką pakvietė atsiuntė? Nu nes kaip supratau jeigu įtraukė į važiuojančiųjų sąrašus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 20:33:23 | Nuoroda
na bent mes rinkomes i pirma stowykla tai pagrindiniao vu pastato aikstelej prie prezidenturos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą