Anglų filologija (Kaune)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 09:59:24 | Nuoroda
Laba diena visiem kas įstojot į anglų filologiją kaune tokios temos lyg ir nėra (nebent aš spanga), taigi sukūriau vietą kur mes visi susirinksim (nagi, nemiegokit anglistai, aš pati jau kelias savaites miegojau vasaros miegu, bet supratau kad reikia atsikelt ir būt aktyviai ;DD ). So let`s begin ir susipažystam visi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 14:46:55 | Nuoroda
ale, bet rimtai visi anglistai dezertyravę
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 16:25:59 | Nuoroda
na dabar bus dar viena filologe daugiau..Ir aš prisidedu prie anglistų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 22:30:26 | Nuoroda
Sveiki)Aš Ksenija)Irgi įstojau i Anglų filologiją)Ar važiuojate į fuksų stoviklą?Dėje nespėjau užsiregistruoti...Jeigu sužinosite ką nors apie Rugsėjo 1,rašykite čia)Ir šeip būtų įdomu pabendrauti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 11:50:30 | Nuoroda
labas Ksenija nebijok, ne tu viena tokia kuri nevarė į stovyklą xD aš pati irgi nevariau.. O dėl rugsėjo pirmos tai viskas čia parašyta : http://www.vukhf.lt/images/docs/2008%20 ... svente.pdf tik esu tokia durna ir nesuprantu kada į tas auditorijas reikia eit gal kas gali pasakyt ar tam tikrą valandą ar kada nori?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 12:16:20 | Nuoroda
Aciu Romilda)Ash jau perskaiciau www.vukhf.lt kad renkames 10.30,mūsų auditorija 17 kartu su vokiečių filologija)Ten parashyta kad 12 išvykimas į Vilnių dalyvauti Vu eisenoje,nelabai tai isivaizduoju,juk studentu tiek daug,gal važiuos kažkokie atstovai be to gal kas nors jau žino kokias knygas reikės nupirkti??
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą