Kosmetologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-29 21:51:26 | Nuoroda

Sveikos  planuoju stot i kosmetologija,tik kankina tokia nezinia....isnarsius visus kolegiju tinklalapius kur galima studijuot sia spec. radau, kad klp kolegijoj dar yra specializacijos: rankų, kojų priežiūra, dekoratyvioji kosmetologija, o kitur tokios  nera...tai kam tos specializacijos? nejau klp kolegija baigus galesiu atlikti proceduras tik pagal ta specializacija kuria pasirinksiu?

Žinutė parašyta: 2009-02-03 18:55:36 | Nuoroda

Jei kas siemet stojat i kosmetologija ar jau yra studijuojanciuju butu labai idomu pabendraut pasidomet placiau.Tai kas netingit parasykit

Žinutė parašyta: 2009-05-28 22:39:36 | Nuoroda

sveikos, mergaites, zadancios stoti i kosmetologija Kauno kolegijoje! ;) kadangi pernai as lb intensyviai ieskojau info apie tai ir jos negavau, todel pamaniau, kad siemet pasistengsiu padeti bent jau jums :) Siaip dbr kaip ir jau baigiau pirmaji kursa sios spec, tai jau si ta zinau :) negaliu pazadeti, kad daznai cia busiu, taciau palieku cia Jums savo email, kad bet kada galetumete kreiptis, jei iskiltu, nors ir jums atrodytu gana kvailu klausimu, pazadu, kuo greiciau atsakyti i juos, jei man klausimus pateiksite el.pastu;) taigi mano email

  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:29:47 | Nuoroda

na, negi nera istojusiu?:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:34:31 | Nuoroda

na va as istojau:) tai nezinau ziuresim kaip ce bus:) gal yra bajgusiu sia specelybe?:)

Žinutė parašyta: 2009-08-27 11:14:35 | Nuoroda

Na as ir istojau i kosmetologija..:}

Žinutė parašyta: 2010-02-20 19:25:26 | Nuoroda

hi :) buciau labai dekinga jei kas man parasytu is tu zmoniu kas istojo arba studijoje kosmetologija arba higienos dermotologija... :) noreciau suzinoti su kokeis balais istojote ir ar i mokama ar ne? :D aciu mano el: :)

Žinutė parašyta: 2010-08-26 14:34:11 | Nuoroda

sveiki.norejau paklausti ar yra esanciu cia paneliu kurios studijuoja kauno kolegijoje kosmetologija? labai noreciau viska suzinoti

Žinutė parašyta: 2010-08-29 16:09:35 | Nuoroda

 Sveikos, norejau suzinoti daugiau informacijos apie sita specialybe?  kur beieskojau niekur nieko placiau neradau. ir siaip galvoju geriausia informacija yra is besimokanciu. Ar labai sunku yra mokintis? kokiu reikia egzaminu?  ir su kokiu mazdaug balu galetu istot? koki darba galima dirbti po baigimo?  nes kiek girdejau su kosmetologes issilavinimu galima dirbi ir darba su odos prieziura, odos ligomis nu kaip daktare o kosmetikes negali tokio darbo dirbi. Jei galite parasykit man i el pasta busiu labai dekinka :) 

Žinutė parašyta: 2010-09-03 09:19:20 | Nuoroda

sweikos,norejau paklausti,kaip suzinoti kurioj grupej esu?

Žinutė parašyta: 2010-10-05 18:46:13 | Nuoroda

 O jeiguas nesimokinu biologijos ar yra vilciu istoti i kosmetologija?

Žinutė parašyta: 2011-01-12 21:52:03 | Nuoroda

Sveikos :) as vienuoliktoke. planuoju stoti i sia specialybe :) perskaiciau abu puslapius, bet besimokanciu kosmetologija studenciu pasisakymu mazai :/ na papasakokit placiau, ar idomu, kokia atmosfera, kokia dar veikla buna be paskaitu ir pan. :) man idomu kokie mazdaug egzaminu balai turi buti, kad istotum i nemokama? na ir siaip viskas domina is jau studijuojanciu kosmetologija :)

Žinutė parašyta: 2012-02-11 18:58:08 | Nuoroda

Sveiki,

ar butu imanoma istoti i mokama kosmetologija be biologijos egzamino ?

Žinutė parašyta: 2012-11-27 22:36:47 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą