farmakotechnika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-10 20:58:10 | Nuoroda

Na mane irgi tas pats :) bet universitetas ir yra universitetas...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:52:23 | Nuoroda

Sveiki

gavau pakvietima studijuoti farmakotechnika vf. gal galite pasakyti kiek laiko tektu studijuoti universitete kad gauti ne profesini bakalaura,o jau universitetini? labai tikiuosi,kad metus..

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:56:40 | Nuoroda

sveiki. kas istojote cia, noreciau susipazinti su busimom kolegom;D 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:04:57 | Nuoroda

Greiciausiai studijuosiu cia, taigi sveikute

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:52:34 | Nuoroda

super. tai gal nori susipazinti? tik gaila, kad esam dvi;D 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:08:21 | Nuoroda

Sveikos,na gal jau nebedvi o busime tryse :) nors dar nepriemiau kvietimo ,gal galite daugiau papasakoti apie situoacija ir tuos isleistus istatymus ,kad nebegalesime dirbti viastininkais be farmacininku prieziuros, nebebus istestiniu KMU ir t.t.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:41:37 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat gavau pasiūlyma i farmakotechnika kauno kolegijoi, bet dar neapsisprendžiau ar tikrai stosiu :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:12:59 | Nuoroda

Na stai, musu gretos vis dideja    As irgi dar neapsisprendziau kur studijuosiu,nes gavau pakvietima i genetika vu.. tai dilema sprendziu. ;/

o  istestiniu studiju panaikinimas mane labai jau gasdina.. nes butinai noresiu igyti aukstesni issilavinima nei profesinis bakalauras.. jauciu reikes antradieni nuvaziuoti i kauna ir iskamantinetu zmones kas prie ko..

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:43:46 | Nuoroda

panos,o kaip del bendrabuciu ? :D tiek prisiklausiau apie juos,kad net siurpas jau krato,pasak mano pazistamu ,jie nera geros bukles... :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:01:22 | Nuoroda

na as taip pat baigus farmakotechnika, stočiau toliau mokytis :)

o jus plabuojam prašyt bendrabučio?ar kaip? :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:12:51 | Nuoroda

as tai planuoju,nezinau kaip kitos,kadangi mano visos drauges istojo i LVA ar KMU ir neturiu su kuo nuomuotis buto tai teks bent kuri laika gyventi bendrabutyje :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:14:17 | Nuoroda

As nenoreciau bendrabutyje gyventi,nes mano mokymosi metodas kitoks    zinau apie studentiska gyvenima bendrabuciuose, bet, manau, nukentetu mokslai.. (chuckle)  Zadu nuomotis butuka netoli nuo kolegijos.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:15:51 | Nuoroda

viena ar su drauge kokia?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:18:22 | Nuoroda

dar nieko neaisku, nes drauge taip pat istojo i KMU ir nori gyventi bendrabuty.. Bandysiu atkalbeti, bet jei nepavyks, pranesiu apie laisva,-as vietas

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:21:59 | Nuoroda

o tai geraj :) o seip vakar snekejau su drauge ji baige farmakotechnika ir siuo metu islyginamasias studijuoja tai sake jie kazka sugalvos su tom tolesnem studijom ,nes nuo ju gauna didelius pinigus ,tai nemano kad cia taip viska ir paliks. Bet jei paliks tai nezinau .dabar pati dirbu vaistinei pagalbine darbuotoja tai jei farmakotechnikus nurasys iki tokio lygio tai toks darbas manau nei vienos netenkintu...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:24:53 | Nuoroda

negasdink manes..  reikia islikti optimistemis.nemanau, kad butent siais metais nurasys. Jei sumaste tai padaryti, tai reikia laiko planus realizuoti.. nors cia tik mano tokia nuomone.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:29:56 | Nuoroda

na as skaiciau i vaistine buvo el.laiskas atejes,tai kaip supratau tas istatymas yra jau priimtas :D as irgi tikiuosi kad pasikeis.na jei eisime pildyti dokumentus tai isklausinesime visko :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:31:27 | Nuoroda

Sveiki, turbut busime bendrakursiai :) su kokiu balu istojot? Ka zinot apie studiju kokybe? Beje as irgi ieskosiu buto :)

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 41
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:33:07 | Nuoroda

Na geriau butum nepasakojusi to dalyko.. man geriau nepasidare   tai aisku reikia ju isklausineti visko! kam jie tada reikalingi apart dokumentu priemima

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:35:12 | Nuoroda

Labas

as beveik nieko nezinau.. todel zadu pacioje kolegijoje antadieni viska susizinoti.. ypac vertetu pasidometi del islyginamuju studiju..

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą