perejimas i kita studiju programa
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-29 11:24:33 | Nuoroda

Ar imanoma is aplinkos inz. fakulteto pereit i kito fakulteto programa?

Žinutė parašyta: 2008-10-04 21:41:38 | Nuoroda

čia kada buvau dekanate, tai man pasakė, kad po pusmečio jei neturi skolų ir pan. gali rašyt prašymą dekanui, kad perkeltų, bet ar perkels ar ne nežinia.  aš klausiau apie perėjimą iš statybos inžinerijos į architektūra, tai sakė mažai vilčių na bet bandyt galima...

Žinutė parašyta: 2009-01-15 18:45:24 | Nuoroda

As pati ruosiuosi pereiti i kita fakulteta, tai man sake kad geriau tai daryti po metu o ne po pusmecio nes pereitum su skola kuria turetum likviduot o tai manau yra +papildomo darbo, o ir be jo yra ka veikt.

  • Biologija / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-01-28 01:30:24 | Nuoroda

bet kaip dabar paaiškėjo tai ne į visas programas galima perstot. aš asmeniškai į architektūrą noriu, buvau nuėjus į statybos f. dekanatą sakė bus galima reikia prašymą rašyt, o paskui jie spręs... bet kuomet nuėjau į architektūros f. pasakė kad neįmanoma... kažkaip keistai man ten vieni viena kiti kitą sako... arba aš su jais nebesusikalbu. bet jeigu kas kokios kitokios informacijos turit, bet ne tokios kur va čia man draugo draugas sakė ir pan. nes paskui tenka nusivilti...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą