Z. Budnikaite, Kauno ,,Ziburio" vid.m-kla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-14 18:43:59 | Nuoroda

       ; Sveiki. Noriu papasakoti apie savo pacia paciausia fainu fainiausia mokytoja Zivile.  Si mokytoja i mano mokykla atejo praeitais metais. Man ji desto muzika. Anksciau nekenciau muzikos, nors beje turiu gan nebloga balsa. Nedalyvavau mokyklos ansamblyje, nes mokytoja, kuri buvo pries Zivile buvo tiesiog nepakenciama, nors ja daugelis ir mego… Gal todel, kad ji buvo izuli i ris visu tyciodavosi ? Man jos mokymo metodai buvo nepriimtini. O su mokytoja Zivile yra viskas kitaip. Kolektyvas ja is karto prieme i savo gretas. Kitaip ir negalejo buti. Kai pabendravau artimiau su sia nuostabia mokytoja, supratau koks MOKYTOJAS is tikruju turi buti. Per pamokas ji visada palaiko drausme, geba idomiai isdestyti pamoka, o tai siuolaikini jaunima labai sudomina. Atgime musu mokyklos renginiu dvasia, jaunimas noriai eina i chora, ansambli. Dalyvaujame beveik kiekviename, mums pasiulytame konkurse.

      O kiek ji mums, mokiniams padaro gero… Visada paklausia kas netaip, jei mato kad esame suirze, paguodzia, supranta, pamoko lyg butu tikra mama. Ji tikrai viena is tokiu mokytoju kuriai gali VISKA pasipasakoti. Ir patarima gera gausi. Manau tokiu mokytoju reta.

      Su ja galime padiskutuoti ivairiausiomis temomis. Nuo tai, koks kremas geriausiai tinka kokiai odai, iki psichologiniu problemu, kurias ji padeda isspresti, randa kompromisa.

      Pas mus klaseje yra ir netokiu dainingu mokiniu. Mokytoja zino, kad ne visi dainininkais esame mes gime, tai suprantamai palinkcioja ir kartais kokiu baliuku pazymi pakelia … Juk zmogus i pasauli ateidamas balso negali pasirinkti.

     Mes is tos mokytojos pasisemiame tiek daug teigiamos energijos, geru minciu. Kai esi arti jos, tarsi atrodo, kad is oro mes geriame jos gyvybinguma. Jai tokiu mokytoju butu daugiau… Ech

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą