TEISE IR POLICIJOS VEIKLA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-27 23:09:25 | Nuoroda
yplon rašė:

 Ar galeciau cia istoti be istorijos egzamino ? ;/ Nes skaciavau balus mazdaug, ir skaiciuojant be istorijos labai krenta balas.

 taip, balas bus mažesnis, bet įmanoma

Žinutė parašyta: 2010-05-03 19:22:50 | Nuoroda

Sveiki.

Kažkaip labai rimtai pradėjau svarstyti apie policininkės karjerą, ir iškilo keli klausimai.
Pirmiausias klausimas kyla manau kaip ir daugeliui kitų studentų, tai dėl CMEK. Labai norėtųsi sužinoti ar yra šansų pereiti CMEK jeigu pavyzdžiui regėjimas yra -2, ir ar jau ne per velu ten patekti?

Žinutė parašyta: 2010-05-21 16:45:11 | Nuoroda

laba diena. ar yra vaikinį ar merginų jau perėjusių CMEK'ą? :) ir kurie ruošiaisi laikyti fizinius normatyvus??? Gal kas žinote, kur reikia registruotis MRU puslapyje???

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:37:46 | Nuoroda

As perejau CMEK Esu tinkama 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 00:52:18 | Nuoroda

Svekinu įstojusius :) turėtumėt nepasigailėti :) Susitiksim rugsėjį fuksai :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:48:01 | Nuoroda
blondyyyne rašė:

Svekinu įstojusius :) turėtumėt nepasigailėti :) Susitiksim rugsėjį fuksai :D

 "fuksai" ..tame tarpe ir tu ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-30 00:08:14 | Nuoroda

 deja, ji ne fukse :D

Žinutė parašyta: 2010-07-31 21:48:56 | Nuoroda

Sveiki, nors man dar meteliai liko, tačiau sunerimau del CMEK'o.. nesioju akinius, regejimas tikrai gana prastas, (matau 3 eilutes) tai va.. Nejaugi turėdamas problemų su rega galiu nepraeit CMEK ir taip viskas užsibaigs? ..

Žinutė parašyta: 2010-08-01 12:18:46 | Nuoroda

as neatsimenu yra kazkokios normos tu regejimo. ir sveikatos lygiai 1 2 3. tai nerimauk gal pereisi . as irgi akinius turiu bet ju nenesioju ir perejau viskas buvo gerai:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-01 13:41:22 | Nuoroda
kazanova rašė:

Sveiki, nors man dar meteliai liko, tačiau sunerimau del CMEK'o.. nesioju akinius, regejimas tikrai gana prastas, (matau 3 eilutes) tai va.. Nejaugi turėdamas problemų su rega galiu nepraeit CMEK ir taip viskas užsibaigs? ..

 nepraeisi, deja.

Žinutė parašyta: 2010-08-01 14:02:53 | Nuoroda
TrioHla rašė:
kazanova rašė:

Sveiki, nors man dar meteliai liko, tačiau sunerimau del CMEK'o.. nesioju akinius, regejimas tikrai gana prastas, (matau 3 eilutes) tai va.. Nejaugi turėdamas problemų su rega galiu nepraeit CMEK ir taip viskas užsibaigs? ..

 nepraeisi, deja.

pz..

 

Žinutė parašyta: 2010-08-01 14:02:56 | Nuoroda
kazanova rašė:

Sveiki, nors man dar meteliai liko, tačiau sunerimau del CMEK'o.. nesioju akinius, regejimas tikrai gana prastas, (matau 3 eilutes) tai va.. Nejaugi turėdamas problemų su rega galiu nepraeit CMEK ir taip viskas užsibaigs? ..

 nenusimink, nepabandes nesuzinosi rezultato,  tai kad drasiai gali bandyti , gal viskas bus tvarkoi.

Žinutė parašyta: 2010-08-03 12:42:10 | Nuoroda

Gal kas zinot, ar labai skiriasi mokslo kruviai "Teise ir policijos veikla" nuo neuniversitetiniu studiju "Policijos veikla" ?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą