nelygis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-01 21:33:24 | Nuoroda

ar studijuodami VPU nesusiduriat su priešiškom nuomonėm, neva pedagoškėj studijuot nelygis, ten studijuoja tik tie, kurie niekur kitur neįstojo ?

Žinutė parašyta: 2009-03-02 15:23:35 | Nuoroda

pff

Žinutė parašyta: 2009-03-12 08:11:47 | Nuoroda

o tai čia lengva įstot? o studint kaip?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 16:19:11 | Nuoroda

Tiesą pasakius aš pati ne kokios nuomonės apie VPU, bet vis tiek teko rašyti paskutinius numerius į šitą universitetą, nes čia tikrai labai lengva įstoti :) Žinoma, šiais metais kažkiek situacija gal ir keisis, bet nedaug.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 13:48:22 | Nuoroda

na zinai daug kas but nelygis: buti negraziam, storam, nemadingam, bet jei neislaikei egzu pakankaimai gerai tenka rinktis arba vpu arba kolegijas, na dar yra ISM ar TVM, pastarajame balai irgi labai zemi ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:05:29 | Nuoroda

viskas gerai yra su tuo VPU barakai geri,destytojai taip patmokinuosi savo mylima dalyka sociologija,ir esu tikra ,kad baigus moksla gausiu dvi kolifikacijas ir bent jau darba mokykloje bet kada turesiu

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:37:15 | Nuoroda
agnieshkute rašė:

na zinai daug kas but nelygis: buti negraziam, storam, nemadingam, bet jei neislaikei egzu pakankaimai gerai tenka rinktis arba vpu arba kolegijas, na dar yra ISM ar TVM, pastarajame balai irgi labai zemi ;)

 Šiemet patikėk su kokiais balais ten sulėkė, be 18 su viršum nė pro kur, aišku aš kalbu apie nemokamus :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:58:41 | Nuoroda

tai gi wat, o kas turi pinigu tai ir i VU TVM'a su 5 KB istojo, tiesiog parodija

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:07:03 | Nuoroda

 Pas mane 15.24..ir gavau VPU nemokama.. Ir man gerai, ir tevams maziau napriago bus...nes ir taip gyvenam ish tecio pensijos ir mamos darbo vos vos... Tai as laiminga kaip eziukas sedziu :) O seip..gal keiciames skype? Bus paprasciau draugu surast..mm?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:32:30 | Nuoroda

zinot as cia stojau ,nes zinojau kur stoti norejau ,o pedagogikos zinios niekam nepamaisys ,ar dirbsi mokykloje ar turesi savo vaiku , ar tiesiog busi asmuo ismanantys ta dalyka , o neigiama nuomone zmones gali pasilaikyti sau ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:37:26 | Nuoroda

sveiki, as istojau i VPU lietuviu filologija. gal yra tokiu, kurie cia i ja istojo? butu malonu sisipazinti. Mano skype: minotauras56 O siaip del VPU yra taip, kad pirmiau visi raso i VU tai jei balai geri ten visi ir istoja, o kas lieka i VPU, bet ir ten geru nemazai patenka, bet ir silpnu yra, bet ir tie priversti mokytis, nes durniu nepavoliosi o ir destytojai 5 - tus siaip sau neraso. Laukiu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 16:01:28 | Nuoroda

Kritiskai zvelgiant, tai VPU svyruoja tarp 5- 8 vietos Lietuvos universitetu reitinge, tad iskart galima susidaryti ispudi,kad tai nera nei prasciausias, nei geriausias univeras, o vidutinis. Kitas dalykas- fakultetai. Cia lb svarbus veiksnys,formuojantis poziuri,nes fakai buna lb kontrastingo lygio. Tarkim: lt filologija, studentai 08m i VF vieta su LIETUVIU MOKYKLINIU 5 istojo..ir kaip? aukstas lygis? namanau. Bet fakultetas pagal destytojus, kiek zinau yra pats geriausias, aukstos kvalifikacijos ir zinomi zmones. Tas,kad bet ka priima ir yra didziausia beda, kad vadovybe vaikosi pinigu, labai svarbia kokybes kaina..

Žinutė parašyta: 2009-07-25 16:45:30 | Nuoroda

jo, destytojai cia geri :P ir cia dauguma stoja, nes lengwa istot cia su mazajs balajs ir dar i vf :)

  • Geografija / MBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą