Filosofija2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-27 23:19:00 | Nuoroda

Sveiki;)) na kadangi ir as patekau i filosofu gretas=D butu smagu jei susipazintume...=) tai gi skype: nornosurd

facebook:

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 29
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 68
Žinutė parašyta: 2009-11-23 20:34:23 | Nuoroda

Sveiki filosofai reikalinga jau studijuojančių pagalba-planuoju stoti ir ieškojau info apie pasirenkamuosius ir privalomuosius dalykus. Vienam šaltinyje rašo,kad aukštosios matematikos pagrindai yra privaloma,kitur,kad tai pasirenkama tai kaip gi yra iš tikrųjų?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-03 15:02:34 | Nuoroda

Ei, būsimieji kolegos, kur jūs?

Žinutė parašyta: 2010-04-19 08:16:20 | Nuoroda
_živilė rašė:

Ei, būsimieji kolegos, kur jūs?

 Būsimieji kolegos čia ;) Turbūt reiktų sukurti temą ,,Filosofija 2010" ir pažiūrėti, kiek čia pas mus išminties mylėtojų yra.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-02 19:03:02 | Nuoroda

O ar visi su matematikos A lygio metiniu?  Kažin kiek kursinio balo skiriasi A ir B lygio metinis pažymys?

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-02 21:48:25 | Nuoroda
Bū rašė:

O ar visi su matematikos A lygio metiniu?  Kažin kiek kursinio balo skiriasi A ir B lygio metinis pažymys?

 Bent aš po 11 klasės vargo A lygy, 12 išėjau į B. Skirtumą galiu paaiškint: A lygio 9, atitinka B lygio 10. Mano atvejis gautųsi turbūt :) Filosofai, nors turėtų būt priešingai pagal filosofijos istoriją, šiandien yra gryni humanitarai, mano nuomone. Tai nepergyvenk, pakaks ir B lygio ;)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-03 14:30:27 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:
Bū rašė:

O ar visi su matematikos A lygio metiniu?  Kažin kiek kursinio balo skiriasi A ir B lygio metinis pažymys?

 Bent aš po 11 klasės vargo A lygy, 12 išėjau į B. Skirtumą galiu paaiškint: A lygio 9, atitinka B lygio 10. Mano atvejis gautųsi turbūt :) Filosofai, nors turėtų būt priešingai pagal filosofijos istoriją, šiandien yra gryni humanitarai, mano nuomone. Tai nepergyvenk, pakaks ir B lygio ;)

 Ačiū už info, nudžiuginai Maniau, kad labai "apsišoviau" su tuo B lygiu... Gal ir pati mąstai apie filosifiją?

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-03 19:50:30 | Nuoroda

Kaip Dekartas pasakytų, cogito ergo sum (mąstau, vadinasi esu). ;) Taip, rimtai mąstau apie filosofiją. Tu, Bū (neidentifikuotos lyties :D ), taipogi, kaip suprantu. 3 egzaminus laikai ar daugiau?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-04 02:50:41 | Nuoroda

čia kažkas klausė, ar aukštosios matematikos pagrindai yra privaloma. matematika pirmam ir trečiam semestre yra pasirenkamas dalykas, pirmame galima rinktis politologiją arba matematiką, o trečiam reikia pasirinkti du iš šių dalykų: matematika, evoliucinė psichologija, socialinė psichologija, žmogaus genetika. pati buvau pasiėmus tą matematiką, nors mokyloj su ja nedraugavau, bet nieko baisaus nebuvo, temos nėra labai sunkios, o ir dėstytojas geras:)

jei kas dar domina susijusio su studijom, tai klauskit, esu pirmo kurso filosofijos studentė:)

Žinutė parašyta: 2010-05-04 06:43:12 | Nuoroda
vilpišys rašė:

čia kažkas klausė, ar aukštosios matematikos pagrindai yra privaloma. matematika pirmam ir trečiam semestre yra pasirenkamas dalykas, pirmame galima rinktis politologiją arba matematiką, o trečiam reikia pasirinkti du iš šių dalykų: matematika, evoliucinė psichologija, socialinė psichologija, žmogaus genetika. pati buvau pasiėmus tą matematiką, nors mokyloj su ja nedraugavau, bet nieko baisaus nebuvo, temos nėra labai sunkios, o ir dėstytojas geras:)

jei kas dar domina susijusio su studijom, tai klauskit, esu pirmo kurso filosofijos studentė:)

 Būtų įdomu sužinoti, kokia yra pati studijų filosofijoje. Ar per semestrą pirmam kurse jau rašėt kokių rašto darbų (ne kursinių, žinoma ;) ? Ir ar filosofijos įvadui mokytis naudojot Nekrašo vadovėlį? Dėkui

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-04 06:44:18 | Nuoroda

*studijų sistema filosofijoje. Praeitoj žinutėj žodį praleidau

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-04 14:27:49 | Nuoroda

sveiki visi, as cia naujokas... :)

Žinutė parašyta: 2010-05-04 15:31:38 | Nuoroda
serioza rašė:

sveiki visi, as cia naujokas... :)

 Mes visi būsim naujokai universitete tuoj ;) Pats į filosofų gretas planuoji jungtis?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-04 15:36:21 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

Kaip Dekartas pasakytų, cogito ergo sum (mąstau, vadinasi esu). ;) Taip, rimtai mąstau apie filosofiją. Tu, Bū (neidentifikuotos lyties :D ), taipogi, kaip suprantu. 3 egzaminus laikai ar daugiau?

Esu abiturientė, kaip ir tu tos pačios lyties. Kągi, jeigu nepasikeis mūsų tikslai, tai tapsim kursiokės.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-04 15:38:01 | Nuoroda

*Egzaminus laikau tris.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-04 17:00:13 | Nuoroda

Dar noriu paklausti studijuojančių gana keisto klausimo:

Ar, analizuojant gyvenimą, jis netampa mažiau mielas? Optimizmo nemanau, kad ten dėsto. Moko žmogų mąstyti, visgi ir į gyvenimą realiau pradedama žvelgti, dingsta tas naivumas. Ar neatrodo visi žmonės, neįžvelgiantys to paties gyvenime, keistesni?

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-04 20:09:31 | Nuoroda
Bū rašė:
Instrukcija. rašė:

Kaip Dekartas pasakytų, cogito ergo sum (mąstau, vadinasi esu). ;) Taip, rimtai mąstau apie filosofiją. Tu, Bū (neidentifikuotos lyties :D ), taipogi, kaip suprantu. 3 egzaminus laikai ar daugiau?

Esu abiturientė, kaip ir tu tos pačios lyties. Kągi, jeigu nepasikeis mūsų tikslai, tai tapsim kursiokės.

 Būtų smalsu sužinoti, ko pati tikiesi iš studijų: t.y. kodėl pasirinkai būtent filosofiją? Nes tai šiandien ne toks jau dažnas pasirinkimas. Nes aš, asmeniškai, šiek tiek idealizmo turiu dėl tos filosofijos.

 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-05 01:27:40 | Nuoroda

pirmam semestre jokių rašto darbų nerašėm, dabar turim akademinį raštingumą, kurio metu mokomės rašyti mokslinius darbus, tai reikės parašyt šiokį tokį darbelį dešimties puslapių.taip, filosofijos įvadą iš nekrašo vadovėlio mokėmės. o kas tave konkrečiai domina apie studijų sistemą? nes nelabai žinau kaip atsakyti.

gyvenimo prasmės per paskaitas kol kas labai neanalizuojam. aišku, kyla visokių minčių, bet juk mąstant galima ne tik atrasti visokias gyvenimo beprasmybes, bet ir ieškoti naujų būdų jį padaryti geresnį;)

manau kad filosofijos studijos gerai tuo, jog padeda geriau suprasti reiškinių priežastis, ir tai padeda objektyviau vertinti tai, kas vyksta aplinkui. dėl to iš tikrųjų šiek tiek keistai atrodo žmonės, kurie tų priežasčių neįžvelgia, nors aišku, suprantu, kad jie galbūt tuo nesidomi, o labiau yra įsigilinę į kitus dalykus
 

Žinutė parašyta: 2010-05-05 07:43:20 | Nuoroda
vilpišys rašė:

pirmam semestre jokių rašto darbų nerašėm, dabar turim akademinį raštingumą, kurio metu mokomės rašyti mokslinius darbus, tai reikės parašyt šiokį tokį darbelį dešimties puslapių.taip, filosofijos įvadą iš nekrašo vadovėlio mokėmės. o kas tave konkrečiai domina apie studijų sistemą? nes nelabai žinau kaip atsakyti.

gyvenimo prasmės per paskaitas kol kas labai neanalizuojam. aišku, kyla visokių minčių, bet juk mąstant galima ne tik atrasti visokias gyvenimo beprasmybes, bet ir ieškoti naujų būdų jį padaryti geresnį;)

manau kad filosofijos studijos gerai tuo, jog padeda geriau suprasti reiškinių priežastis, ir tai padeda objektyviau vertinti tai, kas vyksta aplinkui. dėl to iš tikrųjų šiek tiek keistai atrodo žmonės, kurie tų priežasčių neįžvelgia, nors aišku, suprantu, kad jie galbūt tuo nesidomi, o labiau yra įsigilinę į kitus dalykus
 

 Dėkui už atsakymą. Nekrašo vadovėlis labai patraukliai ir jau dvyliktoko galvai lengvai įkandamas, tai smagu girdėti, kad ne veltui įsigijau jį. ;)

Būtų dar įdomu sužinoti, kaip situacija su dėstytojais. Žinau, kad Šliogeris VU dėsto, bet ne pirmakursiams vis tiek. Tai kaip pirmo kurso dėstytojai? Ir dar toks nekuklus klausimas (ir labai įprastas): ar sunku mokytis, t.y. ar nėra taip, kad aukščiausių balų niekas negauna? Ačiū dar kartą.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-05 12:39:05 | Nuoroda

Instrukcija, pasirinkau kadangi esu iš tų, kurie įžvelgia gyvenime tai, ko kiti nemato. Aš matau pasaulį sudaryta iš begalybės dalelių, ir mane domina visų tų dalelių kilmė ir paskirtis. Beje, manau, kad filosofija ne vien kitų "protingų" kūrinių skaitymas (pasirodė, kad tu būtent tą įžvelgi ir taip filosofiją matai ), o šiuolaikinė visuomenė: problemos, trūkumai, sprendimo būdai.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą