Kineziterapija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-15 17:29:35 | Nuoroda

Ačiū ;)

Žinutė parašyta: 2012-05-17 18:37:43 | Nuoroda

Sveiki, as busima 11-oke ir esu apsisprendusi veliau studijuoti kineziterapija, o ar man 11-12 klaseje  reikalinga pamoka kaip kuno kultura ir ar ja butina pasirinkti? :)

Žinutė parašyta: 2012-05-19 14:51:07 | Nuoroda

 Sveiki :) ir aš būsima 11-okė, norėčiau stoti į kineziterapiją :) kaip manote,ar 12-toje klasėje laikant chemijos, biologijos, lietuvių ir anglų egzaminus,o matematiką mokantis B lygiu, įmanoma įstoti į šią profesiją? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-18 14:41:36 | Nuoroda

 Sveiki :) Na kūno kultūros tikrai nereikia pasirinkti :)  isviso neesu girdėjęs, kad kokiam nors universitete žiūrėtų kūno kultūros pažimį. Jeigu kalbant apie kineziterapiją LSMU Medicinos akademijoje, tai čia reikia biologijos kuri sudaro 0,4; Lietuvių 0,2; matematika arba chemija 0,2, tai reiškia, kad jeigu laikote matematikos egzaminą tada duodate chemijos metinį ir atvirkščiai, šiaip yra balų skaičiuoklė ir šioje svetainėje ten susiraskite norima studijų programą ir pasiskaičiuokite, bet A lygis prideda papildomą balą. Na bet visokių variantū galite toje skaičiuoklėje išbandyti. Sekmės :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:34:29 | Nuoroda

Sveiki visi! As busima lsmu kineziterapijos studente. Butu labai smagu , jei cia atsirastu daugiau musiskiu, pabendrautumem. Nes kiek pastebejau, tai vieksmas vyksta tik tarp mediku. Stovyklos ir panasiai... Gal yra kokiu grupiu facebooke ar skype? Na zodziu, renkames cia! :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 14:01:37 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi įstojau į kineziterapiją, būtų smagu susipažinti

Žinutė parašyta: 2012-07-28 16:37:38 | Nuoroda

Labai malonu, Ugne! Siaip dar is kito forumo radau musiskiu, galvoju gal skype grupe sukurti , jei norit, rastelkit man savo skype:) 

Žinutė parašyta: 2012-08-05 20:38:03 | Nuoroda

Sveiki visi. Istojau i UK vnf vieta. Idomu kaip cia del tu perspektyvu po kolegijos baigimo. Taip gaunas jei baigsime kolegija tai iskart niekur darbo nebus reiks dar daug kursu pereiti kvalifikacijos kelimui ar kaip? :) Jei taip tai nieko gero tada.

Žinutė parašyta: 2012-11-27 23:04:08 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą