pastatu energetika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:44:38 | Nuoroda

aš taippat 1 NR ! Ei, tai rugsėjo pirmąją šausim alaus visi kažkur visvien, noris susipažint, visgi 4 metus reiks bendrautis.

Žinutė parašyta: 2009-08-03 17:59:23 | Nuoroda

as tai pritariu sitam pasiulimui ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 18:18:28 | Nuoroda

 facebook:

del stovyklos anksciau nei siandien niekam negalejo paskambint, nes tik penktadieni baigesi dokumentu priemimas i vgtu, o savaitgali tikrai nieks neskambins. Manau, jei paskambins, tai sios sav pirmoj pusej. Rimtai galesim visi kur nors nulekt:)))))) susipazinsim, pabendrausim...:)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 22:49:06 | Nuoroda

sweiki visi  cia as ta mergina apie kuria manau kalbejo Justas. galit ir mane susirast onej.  laukiu

Žinutė parašyta: 2009-08-03 23:01:35 | Nuoroda

Sveiki . Aš Vytautas   Esu Vilnietis ,bet dažnai užsuku ir į Jonavą . Įstojau i VF su 16.12balu . Iš tikro čia ir norėjau labiausiai  . Mane rasite

Žinutė parašyta: 2009-08-03 23:25:26 | Nuoroda

del rugsejo pirmos as ir pritariu reikia susipazint ir taip kur nuvaryt

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-04 14:00:48 | Nuoroda

 nu ziuriu cia atgijo visi :] o del rugsejo pirmos tai mums ten viskas bus ta diena ??? ar prasides veliau kaip ten kituose univeruose buna ? noreciau smulkesniu detaliu jei kas zinot :] 

  • Fizika / VBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-04 16:06:00 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-08-04 17:52:57 | Nuoroda

 Jeeeeeeeeeeeee, patekau i stovykla:))))))))))))))))) o jus ar patekot?

Žinutė parašyta: 2009-08-04 20:55:00 | Nuoroda

dziaugemes uz tave sandra :} pasilinksmink ir uz mus td :d uz tuos kurie nepateks :]

  • Fizika / VBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-04 22:11:14 | Nuoroda

is kur suzinoajai kad patekai? ir ar kas zinot kada bus sudarytos grupes?

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-04 23:19:12 | Nuoroda

 paskambino. o jauciu tas grupes suzinosim tik rugseji......

Žinutė parašyta: 2009-08-05 23:02:04 | Nuoroda

nu va galiu ir as pasigirti :D mane pakviete :P

  • Fizika / VBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-08 00:05:43 | Nuoroda

mane visi gasdina, jog čia žiauru mokintis, sunku belekaip, negi sunkiau nei statybos inžinerijoje? m? 

Žinutė parašyta: 2009-08-08 12:18:39 | Nuoroda

tj kad cia nesuprasi, wieni sako sunku, kiti lengwa... pagywensim pamatysim ;]]

Žinutė parašyta: 2009-08-08 13:05:30 | Nuoroda

as manau kad tas mokymasis priklausys nuo noro :] ir kiek pazystamu is vyresniu klasiu susirasi :D kurie gales duoti ar parduoti atsakymus konspektus ir panas :D

  • Fizika / VBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-10 15:08:44 | Nuoroda

Tiesą  sakai .
Beje ...  Pirmas kursas - jis lengviausias Ir neabejoju ,kad pirmame kurse bus žymiai ŽYMIAI lengviau ,nei 12oje klaseje   Kitų galit labiau bijot 

Žinutė parašyta: 2009-08-10 21:36:10 | Nuoroda

Sveiki esu Kestas is Klaipedos istojau su 15.70 balo  i vf   :) skype - kesttas

Žinutė parašyta: 2009-08-13 23:51:46 | Nuoroda

sveiki visi.fuxu stofke buvo afigiena,snd grizom,nukimarinau puse dienos ir dabar jums rasau :D labai faini linksmi zmones buvo susirinke.reskeptas vadovams,jie nerealus kaip ir visi kiti :D visas laikas buvo labai idomiai ir fainai uzimtas,zaidimai,6km zygis,netiketas orentacinis zaidimas 3val ryto (smagiausia buvo suktis galva padejus ant beizbolo lazdos galo 10kartu ir pataikyt i takeli kuriuo reikia sliaust,patikekit buvo i ka paziureti :D) , kases,tinklinio turnyrai,labai vertingi prizai ir zinoma linksmiausias vakarelis 4 ever (prisigeriau belekaip) :D "Tyliai tyliai pisasi kikiliai...GARSIAI GARSIAI PISASI GANDRAI!" , "Pisk tu meska pisk tu loki jei turi tu byby toki!" :DDD... mieli kolegos,susimatysime per rugsejo 1-aja,o su draugais,kursiokais buvusiais stovyklautojais after party 20d.

Žinutė parašyta: 2009-08-13 23:58:46 | Nuoroda
cornnely rašė:

sveiki visi.fuxu stofke buvo afigiena,snd grizom,nukimarinau puse dienos ir dabar jums rasau :D labai faini linksmi zmones buvo susirinke.reskeptas vadovams,jie nerealus kaip ir visi kiti :D visas laikas buvo labai idomiai ir fainai uzimtas,zaidimai,6km zygis,netiketas orentacinis zaidimas 3val ryto (smagiausia buvo suktis galva padejus ant beizbolo lazdos galo 10kartu ir pataikyt i takeli kuriuo reikia sliaust,patikekit buvo i ka paziureti :D) , kases,tinklinio turnyrai,labai vertingi prizai ir zinoma linksmiausias vakarelis 4 ever (prisigeriau belekaip) :D "Tyliai tyliai pisasi kikiliai...GARSIAI GARSIAI PISASI GANDRAI!" , "Pisk tu meska pisk tu loki jei turi tu byby toki!" :DDD... mieli kolegos,susimatysime per rugsejo 1-aja,o su draugais,kursiokais buvusiais stovyklautojais after party 20d.

 viems noriu padekoti uz begalo gerai praleista laika,aciu ;)*

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą