LKKA Kineziterapija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-24 15:28:59 | Nuoroda
Sveikos merginos ir... na, kolegos :) Įstojau į LKKA kaip ir jūs, tad irgi norėčiau, kad mane priimtumėt i bendraujančiųjų ratą ar pan. :> Skype : rockas16
Žinutė parašyta: 2009-08-25 11:23:02 | Nuoroda
Lkka, kineziterapija* - gal taip geriau reikėtų išsireikšti :P
Žinutė parašyta: 2009-08-26 19:47:44 | Nuoroda

sveiki, pirmokeliai ;) jeigu kazkas is jusu cia nemelavo, daug pirmakursiu bus :) jusu paciu labui tikiuosi, kad visi cia istojo tvirtai apsisprende, o ne del to kad kazkur stot. antram semestre specialybes destytojos, tuos, kuriu pasaukimas nera kineziterapija, bandys atkalbet studijuot (bent mus, bande :) ) aisku, lkka - ne koks kmu, bet mokytis visur reikia. as pati eisiu i antra klase (kursa) ;) kai neset dokus (jau galutinai priduot, su sveikatos pazymom ir tt), kas prieme juos, kartais ne tokia tamsiaplauke ziezula? :) neliepe jum, eit i namus atsinest pazymu? :D ar gal siais metais nereikia jau ju?

Žinutė parašyta: 2009-08-27 16:24:32 | Nuoroda
Asmeniškai manęs jokios pažymos neprašė atnešti.. nežinau kaip dėl kitų :>
Žinutė parašyta: 2009-08-27 21:26:33 | Nuoroda

kaip tik vakar nuejau i lkka puslapi paziuret, tai pazymu reikejo tik treneriam ir kas i kuno kultura istojo. taigi jum pasiseke :) klausiau del to, kad kai mes (visi busimi pirmakursiai nesem dokus, zodziu kai paskutini karta reikia priduot viska, 3 foto ir tt), tai isejo ta mergina, uzsilipo auksciau, ir tiesiai sviesiai pasake mazdaug taip: kas be pazymu, nepriimsim, eikit namo jei norit, ar kur, ir atsineskit (nes absoliuciai visiem reikejo turet pazymas). tai va. dziaugiuosi kad jum, busimiem kineziukam nereikejo sito smagumo patirt :)

Žinutė parašyta: 2010-02-17 16:04:42 | Nuoroda

sveiki, studentai as labai labai noreciau suzinoti, ar sunku LKKA kinizeterapija? ar sunku istoti?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-31 10:20:54 | Nuoroda

Sveiki :) Man taip pat butu idomu kuo dugiau suzinoti apie kinizeterapijos studijas LKKA. Kur geriau: ar cia ar KMU?  Ar sunku mokytis? Nera kokio nors sustiprinto Kuno kulturos lygio? :D Su kokiais balais istojote i nemokama?

Žinutė parašyta: 2010-06-01 19:13:55 | Nuoroda

man pasidare idomu ar atikomoji fizine weikla yra tas pats kaip kineziterapija? baigus sias studija galima dirbtio toki pat darab?

 

  • Biologija / VBE 64
  • Chemija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą